You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 28th 2013, 9:44pm

Krzysztalową Rzeke Czasu

400k , względnie mogę zaproponować unikatowe zwoje lub itemy, ale to już na pw najlepiej w grze .
T2 - Cichy

2

Tuesday, July 2nd 2013, 10:05pm

Ale po kolei i nie pchać się tak z ofertami :)
T2 - Cichy

3

Thursday, July 4th 2013, 4:24pm

Szczerze mówiąc nie znam naiwniaka który za 400 k by ci sprzedał najrzadszy zwoj w tej grze:) ale powodzenia

4

Thursday, July 4th 2013, 8:19pm

wg regulaminu pkt 5. Jeśli nie masz poszukiwanych przedmiotów bądź nie chcesz ich sprzedać, nie komentuj.
Posty takie będą traktowane jako spam.


UP , mało to podbijamy :) 500k
T2 - Cichy

5

Sunday, July 7th 2013, 3:35pm

Tak sie sklada ze mam takowy zwoj ale przepraszam nie popatrzylem bo mam ale T1:) jako ze zastanawiam sie nad kasacja konta z chyba wiadomych wzgladów:) to moglbym rozwarzytc sprzedasz ale rozmowy moglbym zaczac od hmm powiedzmy 1 mln:P

6

Sunday, July 7th 2013, 9:25pm

ja proponuje 500k, jak ma ktoś na T2 to niech się zgłosi,na pewno się dogadamy :)
T2 - Cichy