Nie jesteś zalogowany.

1

Friday, 05.07.2013, 18:32

Jako że temat według mnie nie pasuje do żadnego,

a i rozdział skargi powinien zawierać i pochwały, chciałbym tu kiedyś jakąś namalować:)
No i teraz do rzeczy :wiem macie różne, jak dla mnie śmieszne tłumaczenia, że w innej grze macie tak wiele zajęć że na tą już Wam niestety czasu nie staje.:(
ale to jak dla mnie nie jest tłumaczeniem, jak nie daję rady z jednym tematem to nie rozpoczynam drugiego, ale to ja nie Wy , jak widać:P

Dobra do rzeczy, jak wielu z nas wie za parę dni jest jubileusz, start Mezopotamii :))
Tak to już piąte urodziny :)
I stąd moje pytanie, cóż takiego dobrego możemy się spodziewać na tą okoliczność ?

czy jak zwykle nas zbędziecie , brakiem czasu :P

a myślę że wielu graczom da do myślenia Wasze podejście do tematu .....???????

2

Tuesday, 09.07.2013, 11:56

Proszę nie umieszczać takich postów w dziale Skargi - przeniesione :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Wednesday, 10.07.2013, 18:37

dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :P

mam nadzieję że wszyscy gracze, po tym przejrzą na oczy,
już wyraźniej nie mogłeś pokazać jak to olewacie tę grę i ludzi w nią grających :(

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 10.07.2013, 18:43

CORA tak jest od dawien dawna olej to
nic nie zmienisz ,przyjdzie dzień i zamkną serwy i będzie spokój :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
a bajeczki o paczu nowym serwie to bzdury,znowu po roku coś kosmetycznego zrobią i ludziska popękają zzachwytu
no chyba że BC będą dopracowywać to poczekamy jeszcze więcej niż zwykle