Nie jesteś zalogowany.

1

Tuesday, 24.06.2008, 00:03

Wiecej kamieni szlachetnych

Proponuje dodać możliwość budowania kopalni kamieni szlachetnych na źródełkach; 2 kopalnie o przyroście bazowy 5 każda to kropla w morzu potrzeb ====> 2k k. szlachetnych na byle technologie, o budynkach nie wspomnę :cursing:

-_-<

Nierejestrowany

2

Tuesday, 24.06.2008, 00:08

heh to trzeba bylo sobie znalezc placek z wieksza iloscia pustyn :D ;p;p;p moj ma tylko 6 :D:D:D

3

Tuesday, 24.06.2008, 00:16

:p stolicy nie zmienisz... a nie zachecaj do odwiedzin:) Temat można zamknąć, bo zapomniałem, że są miejsca gdzie jest dużo źródełek i pustyń jednocześnie (prowadziło by to do spadku wartości kamyków:p). Ewentualnie to żeby można było wydobywać kamienie w tych wysokich górach ( jasnych).

-_-<

Nierejestrowany

4

Tuesday, 24.06.2008, 03:10

a ja bym byl za tym zeby kamienie wylawialo sie z bagna XD sratata ;p niech jest tak jak jest ;] teraz bedzie ciezko bedziesz mial lepiej w sredniowieczy [chyba ze tam wszystko jest do kitu xD], nie marudz tylko grab okoliczne wiochy ze starozytnosci ;]

5

Tuesday, 24.06.2008, 08:11

Kamienie można zdobywać dodatkowo atakując graczy w średniowieczu.
Nam jest ciężko, ale ci którzy zaczną później nie będą mieli problemu. Jakby zwiększyć wydobycie, byłby ich nadmiar.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (24.06.2008, 23:47)


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 24.06.2008, 17:25

Zgadzam się z Thorgą za dużo by ich było wtedy.
Ja mam 3 pola dające podwójne wydobycie kamieni szlachetnych 2 do drewna i 1 do brązu.
I już w spichlerzu lerzy sobie okrągły 1000 :)
Także jakby zwiększyli to w ciągu tygodnia miałbyś połowe technologi :P
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Podobne wątki