Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 28.07.2013, 18:45

Stolice

Mają teraz podwójne wydobycie jak się wybuduje zamek na 20 poziom .

Nie warto by też zrobić tak że pojemność spichlerzy w stolicach i ochrona surowców powinna też się powiększać .Bo stolice to jedna z wiosek w których buduje się dużo budynków potrzebnych do jednostek tych do lokacji i technologii wiec na spichlerze jest mało miejsca a ułatwiło by to granie wielu graczom i na pewno nowo zarejestrowanym .

Trzeba by było nad tym pomyśleć :!:

2

Sunday, 28.07.2013, 22:56

zamontuj jeszcze ; Szafę Pancerną " w Stolicy , w której będziesz chował surkę :rotfl: . Są na serwie klany , w których gracze mają po 6 wioch pobocznych , więc mają gdzie surkę chować i czym bronić przed grabieżą . Ja gram na Stolicy i żeby ją rozwijać nie starcza mi surki z własnego wydobycia , więć muszę ją grabić , farmiąc tych z mocnych klanów . Jak im zafundujesz jeszcze ;Szafę Pancerną " , to gdzie tu farmić , a chyba zamysłem pomysłodawców gry było atakowanie graczy i grabienie ich z surki , bo kto ma jej więcej i umie ją chronić , szybciej się rozwija :) . STANOWCZY sprzeciw takim pomysłom :P

3

Sunday, 28.07.2013, 23:00

ach , i najważniejsze rozbuduj do poziomu CENTRUM magazyny , to też schowasz wystarczającą ilość surki nawet przy obecnych założeniach gry . Tylko to wiąże się z inwestycją w surce i czasem budowy magazynów na wyższe poziomy . Twój pomysł wprowadza skróty w grze promujące i tak już silnych graczy :P

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 29.07.2013, 18:34

jak Ci tak ta szafa pancerna w stolicy potrzebna to napisz może Ci zamontują.

gra się nie toczy wokół jednego gracza Borghi tylko jest nas więcej i nie chodzi tutaj o te dwa serwery bo tutaj boby zrobiły swoje ale na nowym serwerze by się przydał. To że grasz na samej stolicy to nie moja wina i nie musisz tak tego powtarzać prawie w każdym poście tylko Twoja nie trzeba było kisić w niskich epokach tyle czasu tylko iść do przodu jak inni szli a inni mają wioski bo budują a Ty tez możesz mieć jedną wioskę chronioną więc weź się do budowy .

Ale jak taki jesteś co na wszystko masz odpowiedz pod siebie to dla mnie najlepiej żeby zrobili stolice takie jakie były czyli bez podwójnego wydobycia wtedy gra będzie normalna .Ale jak by czasem powstał nowy serwer bo w cuda nie wieżę gra była by normalna nikt w stolice by tak nie inwestował tylko budował też wioski a tak to znowu kto większa wybuduje stolice będzie do przodu .

Dla mnie pomysł jest dobry ze spichlerzami a jak nie to zlikwidujcie podwójne wydobycie bo ja bez tego sobie tez poradzę w walce .

5

Monday, 29.07.2013, 22:02

czytaj ze zrozumieniem , mnie szafa nie jest potrzebna , poza magazynami są inne sposoby chronienia swoich zasobów surki :rotfl: , a wiochę i owszem wybudowałem i to całkiem na niezły poziom , ale chwilowo oddałem ją w dzierżawę bardziej potrzebującemu :P

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 30.07.2013, 18:34

wiem ambonki tylko pomyśl jak założysz ambonke i będzie jeden uparty człowiek to nie pozwoli Ci nawet 6 ambonek zlikwidowac bo będzie Cie szpiegował na okrągło a wtedy się nie da spalic nie chronionej wioski na 1 poziomie :whistling: i ciekawe gdzie wtedy będziesz zbierał surke.

mi tez nie jest potrzebna .

7

Wednesday, 31.07.2013, 00:24

nawet gdy trafisz na takiego uparciucha , wtedy pozostaje wbicie urlopu , co załatwia sprawę szpiegowania :)