Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 24.06.2008, 17:04

Rangi

Hmmm....moze by nieco zmienic rangi w nieumarlym?:P
Bo pierwsza to nekromanta a druga (wazniejsza jak mniemam) to...uwaga...ZOMBIE :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Padlem jak to zobaczylem ;)

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 24.06.2008, 17:28

hehe nekromanta jest wyżej niż zombi więc trochę to dziwne ponieważ zombi to bezmuzgi czlowiek wykonujący czyjeś rozkazy np nekromanty także zombie albo szkielet powinny być jako pierwsza ranga a potem nekromanta później wampir jescze dalej licz a na końcu król niczy :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

-_-<

Nierejestrowany

3

Tuesday, 24.06.2008, 17:31

no wlasnie to jakis kurde regres :P tak byc nie moze ! nekromanta powinien byc gdzies tam w srodku na poczatku powinien byc zombie.. moze pozniej nekromanta, wampirzy wladca i na koncu krol lichy ? ewentualnie sie tam cos jeszcze by wcisnelo :D ale lich must be ;]

4

Tuesday, 24.06.2008, 17:32

ja awansowałem z Pomiotu Piekieł na Piekielny Chorąży :D, więc chyba to naprawdę był awans :D

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 24.06.2008, 17:36

Cóż, mimo wszystko nekromantami zazwyczaj są ludzie, więc nad człowiekiem (choćby i nekromantą) w hierarchii żywych trupów jest najsłabszy z nich, czyli zombie - tak ja to rozumuję, ale po prostu mam dużą wiarę w BWTeam i ich pomysły :P

P.S. E tam... najwyższą rangą nie powinien być "król niczy" tylko Nietzsche :D

EDIT: literówki ;)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 24.06.2008, 17:39

RE: Rangi

Hmmm....moze by nieco zmienic rangi w nieumarlym?:P
Bo pierwsza to nekromanta a druga (wazniejsza jak mniemam) to...uwaga...ZOMBIE :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Padlem jak to zobaczylem ;)
Dobre :rotfl:
Powinno być coś takiego :
Zombie => Nekromanta => Lich => wampir => rycerz strachu/lęku (tzw dread knight ;) - nie wiem jak to dokładnie przetłumaczyć :P)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

7

Tuesday, 24.06.2008, 18:16

A u ludzi drugi poziom to .... "bohater" :D . Ostatni to pewnie będzie giermek :P

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 24.06.2008, 18:31

Vein popieram twoją listę ale i tak dał bym licz kinga na którymś z koncowych rang.
A co chierarchi zombie jest niżej niż nekromanta!!!
Jakbyś czytał czasem książki fantasy i słyszał chociaż o voodoo to byś wiedział że do powołania zombie potrzebny jest czarny mag inaczej nekromanta i on kieruje jego ruchami.
Więc ta chipoteza jest może nie tyle nieprawdziwa co trochę nieprzymyślana do końca
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 24.06.2008, 18:42

Gilean, czyta książki fantasy, gram w RPG i wiem co nieco o prawdziwych zombie (czyli ludziach naszprycowanych pewnymi ziółkami) a to co pisałem było próbą jakiegoś logicznego wyjaśnienia istniejącej hierarchii rang u nieumarłego :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 24.06.2008, 19:25

Gilean, czyta książki fantasy, gram w RPG i wiem co nieco o prawdziwych zombie (czyli ludziach naszprycowanych pewnymi ziółkami) a to co pisałem było próbą jakiegoś logicznego wyjaśnienia istniejącej hierarchii rang u nieumarłego :)


:P spoko ale i tak nekromanta będzie wyrzej od zombie ( wyżej może byc tylko pod względem że jest 100% umarlakiem z tym się zgodzę z tobą) ale z faktycznej hierarchi jeśli chodzi o hierarchie jak w średniowieczu to wyżej są nekromanci i w każdej innej równierz
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

11

Wednesday, 25.06.2008, 09:11

Lich king powinien być na końcu.

Nekromanta musi być na początku jako w pełni ludzka forma, kolejne przemiany skutkują zbliżaniem się do kręgów śmierci.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 25.06.2008, 13:00

Lich king powinien być na końcu.

Nekromanta musi być na początku jako w pełni ludzka forma, kolejne przemiany skutkują zbliżaniem się do kręgów śmierci.


ehh ale z hierarchocznego punktu widzenia w kręgach śmierci to i tak byłby wyżej bo to nekromanta przywołuję zombie a nie na odwrut ;(
szkoda że posliscie inną stroną niż myśleli gracze :(
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

13

Thursday, 26.06.2008, 21:57

To może lepiej zamiast Zombie by dać Upiór? Jak zobaczyłem Zombie to sobie wyobraziłem taki rozwój Nekromanta -> Zombie -> Szkielet -> Szkielet konia -> Szkielet szczura -> Szielet kupy -> Kupa ;p

A tak na poważnie to widzę taką wersje:
Nekromanta -> Upiór -> Wampir -> Wampirzy lord -> Lich -> Arcylich, Król Lich, Demilich ale broń boże "lich king";pp
Ewentualnie:
Akolita Śmierci -> Nekromanta -> Wampir -> Wampirzy lord -> Lich -> Arcylich, Król Lich, Demilich

SushiMaker my gracze wierzymy że zostanie to zmienione;)

-_-<

Nierejestrowany

14

Friday, 27.06.2008, 00:25

nie za duzo tych wampirow ? wampir to gej ;s ja bym tam zamiast tego zwyklego dal ghasta ;] albo jakis madafakin ugly undead monsta :D

15

Friday, 27.06.2008, 00:53

A może po polsku? :>

Osobiście propozycja Dariusa mi sie podoba :D
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


-_-<

Nierejestrowany

16

Friday, 27.06.2008, 02:24

po polsku to nie bo dostane warna xD za uzywanie nieladnych/ladnie watpliwych slow :P hmm demilich skad ja to znam ? ;f co by nie bylo na koncu musi byc lich-costam ;p

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Friday, 27.06.2008, 08:52

Dobry pomysł z akolitą/ upiorem. Nadal dziwi mnie obecne drzewko i coś czuję, że jak to nie będzie zmienione to temat będzie wracał jak bumerang bo ludzie przyzwyczajeni są do tego, że bierze się pod uwagę status mocy a nie status rozkładu. Po za tym biorąc pod uwagę "staus rozkładu" to widziałbym tylko takie drzewko => nekromanta-> zobie-> szkielet-> duch (lich to szkielet więc pod kątem rozkładu to to samo co zwykły szkielet).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Sunday, 29.06.2008, 09:04

Tak jak najbardziej popieram Dariusa i zaproponowana przez niego droge awansu z drobna poprawka:
Akolita Śmierci -> Nekromanta -> Wampir -> Wampirzy lord -> Lich -> Demilich /Siewca Śmierci
i w ogole co to za ranga - zombii ?? przeciez to jest nasz hero, wybraniec z calego narodu (czy tez wioski) i ma range najpodlejsza w hierarchii nieumarlych jaka wymyslisli tworcy fantasy ( i to jeszcze na poziomie 10-20) :D
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

19

Sunday, 29.06.2008, 21:23

SushiMaker no nie daj się prosić <prosi>

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Darius" (04.07.2008, 13:26)


20

Monday, 14.07.2008, 18:13

O chyba rangi się zmieniły;) Oj ciesze sie;)