Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

-_-<

Nierejestrowany

21

Friday, 27.06.2008, 14:47

bajer tylko w tym czy powiedzmy te 10 jednostek z AA w lokacji zdarzy sciagnac ci bohatera i rozgromic armie ;] ciekawe jak obrazenia sa priorytetowane ;] jak dla mnie fruwajace tanki rzadza :D taaaaaank ;] !, ciekawe kedy sie ktos kopsnie do sredniowiecza i zaserwuje nam kolejna porcje info :D

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Friday, 27.06.2008, 15:27

Jeżeli dodam jeszcze 10 do obrony to nie ruszą mi bohatera :)
A co do armii to terz będę o nią spokojny, kto mówi że bez technologi tam pójdę :)
Opracowane mam sandały opracowywuję się już gladius a na falangę zbieram właśnie.
Czyli +10 szybkości +20ataku + 10 obrony
Czyli legionista miałby wtedy wraz ze statami bohatera
130 inicjatywy 73 obrony i 133 ataku ;P
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

-_-<

Nierejestrowany

23

Friday, 27.06.2008, 15:34

no grozny grozny ale bohatera zawsze ci rusza za te 10 hitow jesli jest w pierwszej linii i maja AA a twoj fruwa... zaden def nie chroni calkowicie przed dmg i w tym mankament bo jak rozniosa ci bohatera to twoja armia robi sie ciutke bardziej pasztetowa :s

24

Friday, 27.06.2008, 16:57

Właśnie to strasznie głupie że aż 10 obrażeń, jakby chociaż 5 było to by było świetnie

-_-<

Nierejestrowany

25

Friday, 27.06.2008, 17:10

no ale widzisz dzieki temu nie ma recepty na doskonalego bohatera, tak to bys takim fruwajacym bohaterem przypakowal def do powiedzmy 150 pkt i nic by cie nie ruszalo :D, a tak jesli jednostka posiada atak przeciw powietrzny czy tam altyleryjski, to stanowi problem ;] mysle ze taki myk troche promuje healera ktory choc nie zawsze "trafia" z pomoca to wydaje sie byc rownie pomocny jak fruwajacy tanker ;]. No ale ze wzgledow osobistych jestem za obnizeniem ilosci obrazen minimalnych z 10 na 5 :D to by dalo szanse przebrnac przez wiele bosow graczom, a w konsekwencjach zblizyc sie komus do sredniowiecza = wiecej info o kolejnych epokach ;]. Bo cos mi sie zdaje ze alfa otwarta nie bedzie wieczna :|

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Saturday, 28.06.2008, 11:45

zgadzam się z przedmówcom ale jest na to inny sposób dodać sobie hp tak żeby mieć około 500 :)
wtedy powinieneś wytrzymać atak co bardziej wymagających jednostek :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

-_-<

Nierejestrowany

27

Saturday, 28.06.2008, 13:53

ciekawe jaki... chyba set pelen smiesznych run dajacych zycie...