Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 25.06.2008, 12:38

Pytanie do administracji!!!

Pytanie brzmi następująco:
-czy będą wyświetlane wymagania czarów, czyli jakiego kręgu jest i ile potrzeba punktów żeby go użyć
-w jakiej kolejności będą używane (jak ktoś napisał czy czar defensywny będzie przed ofensywnym czy na odwrót a może
jednocześnie)
-czy będzie możliwy wybór jednostek podczas używania czaru np. przed walką jak puszczamy wojsko to wybieramy jednostkę którą chcemy wzmocnić nie wiem jak by to wyglądało przy czarach ofensywnych.

Dziękuje innym graczom za podsunięte pomysły na które nie ma jeszcze odpowiedzi. :)
AzAzel dzięki za podsunięcie kolejnych pomysłów
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

2

Wednesday, 25.06.2008, 14:09

ad1) do przedyskutowania, jak nie będzie przeciwwskazań to będą,
ad2) będą używane jednocześnie
ad3) nie będzie, cel działania czarów będzie losowy - oczywiście z podziałem na czary działające na nasze jednostki a czary działające na przeciwnika :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 25.06.2008, 14:30

Dzięki za odpowiedź :) o to mi włąśnie chodziło.
Tylko co do punktu 1 to byłoby bardzo przydatne, jakby nie pokazyło to pewnie większość by szła na intuicję albo dopiero po stworzeniu czaru może się okazać że ma wymagania krąg piekieł 4 i jak ktoś nie ma pr to będzie musiał poczekać.
A takto można już by było strategię obmyślać. :D
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

4

Wednesday, 25.06.2008, 15:33

ad1) a jakie mogą być przeciwwskazania?? przecież po pewnym czasie i tak wszyscy będą znali te dane

5

Wednesday, 25.06.2008, 15:33

Nie wiadomo, ale na wszelki wypadek zastrzegam :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Wednesday, 25.06.2008, 15:51

Oby wybrali "jedynie słuszną" decyzję, bo od tygodnia szukam jakiejś biżuterii i liczę że wreszcie coś znajdę :).

7

Wednesday, 25.06.2008, 15:55

Szczerze mówiąc to ja nie jestem nawet pewien czy bizuteria jest wprowadzona....

A jesli nawet jest to ja do tej pory znalazlem dwa przedmioty z 2 miejscami wiec szansa na wydropienie odpowiedniego pierscionka jest chyba minimalna...

8

Wednesday, 25.06.2008, 15:57

Oby wybrali "jedynie słuszną" decyzję, bo od tygodnia szukam jakiejś biżuterii i liczę że wreszcie coś znajdę :).
Moim zdaniem pracują jeszcze nad czarami a biżu jest zablokowana, bo już na pewno komuś by wyleciała jakaś nawet bez slotowa. Dopracują i pewnie odblokują.
A co do czarów, jak nie będzie wiadomo na zwoju co dany czar daje i czego wymaga to chyba będzie to największe nieporozumienie.

9

Wednesday, 25.06.2008, 17:05

Może ktoś z adminów wie czy biżuteria już jest dodana?? Może trzeba jakiegoś poziomy trudności LS żeby była szansa na wypadnięcie biżu??

10

Wednesday, 25.06.2008, 20:15

Drop biżuterii jest bardzo niski :)
A wypaść może w większości lokacji z bossami, oraz w najtrudniejszych lokacjach kolejnych epok.

Edited: SM
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

11

Wednesday, 25.06.2008, 20:35

To czary są takie potężne że drop biżu jest bardzo niski? Bo innego wytłumaczenia nie widzę. Czy ktoś z zamkniętej alfy mógł by coś powiedzieć na ten temat?

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 25.06.2008, 20:43

Na zamkniętej alfie nie było (chyba) czarów. Słowa runiczne udostępniono dopiero teraz.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

-_-<

Nierejestrowany

13

Wednesday, 25.06.2008, 21:10

oj jak fajnie miec dwa z 4 zwoji do bizuterii... kurde no gdzie te ringi ;] podejrzewam ze jak bedzie licytacja to bizuteria bedzie osiagac kosmiczne ceny ;] to prawie jak wygrana w totka trafic jakis plastikowy pierscien ;] ale ciekawe jak niski jest drop bizuterii skoro na kilka k graczy jeszcze ani sluchu ani widu :P z zwojami tez bylo tak ze nagle zostaly wprowadzone i bah posypaly sie kilogramami :P ;? cieeeekawe ;]

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "-_-<" (27.06.2008, 00:27)


Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Friday, 27.06.2008, 14:23

oki zosatała udzielona odpowiedź na dręczoce nie tylko mnie pytania
temat można zamknąć
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )