Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 26.06.2008, 18:16

Informacja o ujemnym doświadczeniu

Propozycja

Po otrzymaniu ujemnego doświadczenia powinno się ono pojawiać jako dodatkowa informacja w zakładce "Bohater" jako inf w nawiasie np.: (-256) i zmniejszać w miarę jego odzyskiwania.
Drobna rzecz ale moim zdanie ułatwiła by trochę grę.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "AzAzel" (26.06.2008, 19:28)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 27.06.2008, 08:58

A ja myślę sobie, że wystarczyłaby informacja w raporcie po zdobytym lub straconym ekxpie. (tzn. straciliśmy xxx expa, wygraliśmy następną walkę, napisane jest ile zyskaliśmy expa i ile jeszcze zostało ujemnego expa i podobnie przy kolejnej przegranej walce => straciliśmy xx expa i napisane jest ile łącznie mamy do odrobienia).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

-_-<

Nierejestrowany

3

Friday, 27.06.2008, 16:45

no ja tam tak bym nie chcial :S i tak juz dostaje tyle wiadomosci na skrzynke ze czsem to ciezko sie polapac zreszta zeby kasowac ciagle to talatajstwo i przegrzebywac te wszystke PW.. ja tam przystaje do pomyslu Azazela taki licznik przy expie na pewno by nie zaszkodzil ;]

Podobne wątki