Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 27.06.2008, 11:30

Brak Zagrody - handel

W stolicy posiadam zagrodę na na poziomie 1, w wiosce "2" nie mam zagrody.
W zakładce handel wioski "2"mogę jednak kupować surowce i trafiają one do zasobów wioski "2", wystawiać na sprzedaż nie mogę.
Czy nie powinno być tak, że bez wybudowanej zagrody handel powinien być zamknięty dla wioski w której ten budynek nie jest wybudowany :?:

Lewusek

Początkujący

Postów: 28

Skąd: Wrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 27.06.2008, 11:36

wydaje mi sie ze tak jest wlasnie prawidlowo mozesz kupic ale nie mozesz sprzedac na poczatku ab rdzo sie to przydaje bo kupic mozesz a nie musisz wydawac na zagrode kazdy hcyba wie za na poczatku kazda surka sie liczy
Ot Co :D:D

3

Friday, 27.06.2008, 12:26

Wstępnie przyjęliśmy że kupowanie będzie dostępne dla wszystkich.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Monday, 30.06.2008, 10:01

Dodane do tutoriala.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

5

Monday, 30.06.2008, 13:47

Popieram założyciela tematu.
Po to trzeba wybudować Rynek, żeby można było handlować. A nie że masz w stolicy to automatycznie można kupić w wiosce.
Stworzyć może to teoretycznie taką sytuację:
W mojej wiosce na którą założony jest obleg nie mam Rynku. Posiadam jednak 50k drewna a reszty mi brak na armie.
Członkowie mojego klanu wystawiają na rynek oferty korzystne dla mnie tak, że wiem która jest od nich i dostaje wszystko co potrzebuję do budowy armii. A nie powinienem w ogóle móc kupić. W zasadzie bez wybudowanego budynku powinno być w okienku rynku napisane "brak odpowiedniego budynku"

6

Monday, 30.06.2008, 14:09

Zapominasz, że oferta pojawia się po 3-6 godzinach i może zostać przejęta przez innych graczy. Zwłaszcza, jeżeli będzie korzystna.

7

Monday, 30.06.2008, 15:33

Co nie zmienia postaci rzeczy, że da się tak zrobić. Wystawie o godzinie 22. Ciekawe ilu ludzi siedzi i sprawdza rynek o 2-4 rano???? (moze paru sporadycznie)( A jesli myslisz ze tak ludzie nie beda robili i nie wykorzystywali nie dociagnięć ,to się mylisz i chyba nie graleś w gry typu Plemiona, Ogame, RedDragon)
Jasne, że ktos może przejąc. Co nie usprawiedliwa umożliwienia czegoś takiego.
W szanującej i dobrze zorganizowanej grze nie może być mowy o takich walkach.
Żeby chociaż urzeczywistnić to po kliknięciu w "Użyj" powinno zając to czas (tak jak transport surowców).

Poza tym w Starożytności rynek narazie odgrywa marginalne znaczenie. Z powodu jak narazie malej liczby ludzi w tej epoce i Glodu BRAZU-KAMYCZKOW tak naprawde w rynku liczy sie tylko kupno. I dla mnie osobiscie ten bug jest kozystny bowiem moje wioski znajduja sie daleko od siebie i nie zawsze chce mi sie nosic. A powime szczerze nie stac mni w wioskowie na budowe rynku.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 01.07.2008, 14:37

Nie widzę sposobu, w jaki konieczność posiadania rynku do zakupu zabezpieczyłaby przed tego typu 'przekrętami'.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Wednesday, 02.07.2008, 20:01

Lol...a żeby kupić pieczywo musicie mieć własną piekarnię? ;) Według mnie jest ok.

10

Wednesday, 02.07.2008, 22:19

Karrila

Tak zeby kupic pieczywo to musze miec sklep/piekarnie w ktorym go kupie. Niestety ciezko mi kupic chleb w sklepie w Katowicach zwazywszy ze mieszkam w Olsztynie na Warmi. Teoretycznie moge tam kupic, ale strace na to mase czasu. Wiec chyba o to chodzi nie????

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 02.07.2008, 22:24

1. ta gra nie ma logiki i nie jest racjonalna
2. yolinar przy Twojej logice to byłoby kupowanie od samego siebie
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Podobne wątki