Nie jesteś zalogowany.

1

Saturday, 24.08.2013, 16:58

Bank On Traffic

Dla tych którym nie chce sie czytać całego tematu jak to działa na końcu umieściłem w dużym skrócie jak to działa i jak wyglądają zyski.

Pamiętacie jak kiedys na chacie pisalem ze mam zamiar wejsc w program partnerski? Znalazłem wtedy dosyć ciekawy dopiero co startujący program, a wchodził na rynek jak w największym tego typu programie weszły dosyc drastyczne zmiany które po częśći ukróciły pasywny dochód, znaczy trzeba było sie troche natrudzić żeby zarobić dosyć konkretne pieniądze, ale temat nie o tym, przejdźmy do rzeczy:


Bank on Traffic to kanadyjski program partnerski, mający na celu współpracę z partnerami biznesowymi w branży reklamy w internecie. Firma oferuje współpracę każdej osobie, która chce zacząć zarabiać pasywnie bez względu na umiejętności i doświadczenie w branży reklamy w internecie za pomocą prostej i przejrzystej obsługi systemu.
(BoT) ma działać na podobnej zasadzie jak popularne i dochodowe Banners Broker, z najświeższych informacji wynika że BoT działa na dużo lepszych warunkach niż Banners Broker. Program działa na swoim unikalnym skrypcie, oraz oryginalną grafiką. Program wystartował w nocy 20.02.20013.
Produktem Bank on Traffic jest jak sama nazwa wskazuje – traffic oraz reklamy typu „pop under” – czyli okienko, które jest otwierane w tle, pod bieżącym oknem. Staje się ono widoczne dopiero po zamknięciu, przesunięciu czy zminimalizowaniu głównego okna przeglądarki. Taki typ reklamy ma znacznie większą skuteczność od tradycyjnych sposobów.
Cel firmy: Wykorzystanie olbrzymiego potencjału rynku reklamy w internecie dostępne dla każdego, kto pragnie sukcesu. Bez względu na umiejętności i kierunek wykształcenia Bank on Traffic oferuje platformę i narzędzia do poprawy bieżącej działalności lub potrzebną pomoc w rozpoczęciu nowego biznesu z nami.


Jako użytkownik, możesz wykorzystywać nasz model biznesowy i silnik handlowy do przynoszenia własnego zysku z aktywowanych packów reklamowych!

Jako reklamodawca, możesz promować twój własny serwis internetowy albo produkty i zarobić dodatkowe zyski z twojego własnego reklamowania się.
Bank on Traffic nie jest firmą MLM, funduszem inwestycyjnym czy piramidą. BoT to rewolucyjny system / program zarobkowy z elementami programu partnerskiego, który opiera się na innowacyjnych rozwiązaniach wypracowanych przez internetową agencje reklamy i brokera reklamowego w jednym

W Bank on Traffic masz możliwość do osiągnięcia realnego wymiernego sukcesu, biznes jest bardzo przyszłościowy , a do jego prowadzenia wystarczy mieć komputer z dostępem do internetu i zalogować się z partnerskiego "reflinku"

W Bank on Traffic możesz dorabiać i traktować to jako dodatek bo działanie w biznesie zajmuje ok 30min tygodniowo. Możesz również z nami rozwinąć się bardziej i być profesjonalistą. Możliwości jest wiele. Do Ciebie należy decyzja, którą drogę wybierasz.
Firma dzięki swoim partnerom dysponuje wielką siłą nabywczą i dzieli się wypracowanym zyskiem z reklam "pop under" ze swoimi partnerami czyli z nami. Nie musisz oglądać i klikać na reklamy! Nie musisz także polecać tego biznesu innym (jeśli to robisz , zarabiasz szybciej bo dostajesz traffic od firmy przez co możesz zainwestować jeszcze więcej i szybciej by odnieść swój sukces, lub dojść do momentu w którym będziesz chciał/ła wyciągnąć swoje pieniądze.) Te prawdziwe rewolucyjne cechy czynią ten program wyjątkowym oraz coraz bardziej popularnym..

Firma działa na podstawie i oparciu o realne i wydajne źródło finansowania jakim są reklamodawcy.


Przez 2 lata zastanwaielm sie czy wejść w jakiś internetowy biznes widząc jak kumple ze starej klasy licealnej zarabiają na tym nie małe pieniądze.
do programu dołączyłem w połowie kwietnia ze bardzo srkomną kwotą 65$
wczoraj zamknęły mi panele poraz drugi i praktycznie nic nie robiąc mogłem już wypłacić wkład z nawiązką jakichś 15$ pozostawiając na koncie 2 panele, które po okresie od 9-10 tygodni wygeneruja mi 200$ które moge dalej reinwestować lub po częsci reinwestować wypłacajać przy tym swój pasywny dochód co jakiś czas.

Z program współpracuje takie portfele internetowe jak: Payza i Solid Trust pay.

Do programu mogą przystąpic tylko osoby pełnoletnie, jest wymagane potwierdzenie tożsamości typu skan dowodu czy prawa jazdy, bez autrozyacji nie bedziemy w stanie wybrać pieniędzy z naszego konta.

Do programu można dostać sie tylko z ref linka dla zainteresowanych podaje swój:
http://bankontraffic.com/DWitkowski

Dla tych którym nie chce sie czytać całego tematu napisze krótko:
przystąpiłem do programu jakies 4 miesiące temu z wkładem 65$
w tym momencie korzystajac tylko z opcje "repucharse" po 2 okresach zamkniecia paneli na koncie mam w tej chwili 4 panele po 50$ za jakies 9-10 tygodni będe mial z tego 400$ do dalszej inwestycji ( będę mógł kupić 8 paneli)
lub wykorzystać opjce 50% repucharse w tym przypadku od zysków, każdego panelu jest pobierana opłata 6% od zysków, łatwo obliczyć że jeśli ktoś chce zostać na takim poziomie to co 9-10 tygodni może sobie wypłacać w taki sposób 176$ minus koszty prowizji portfeli internetowych, oczywiscie jednoczesnie zostaje nam 200 $ na kolejne 4 panele które zamknął sie w podobnym okresie. Ja planuje zatrzymać sie na 8 panelach i zgarniac całkiem niezły pasywny dochód co 2 i poł miesiąca.

Jak macie jakieś pytania to śmiało piszcie w temacie :rolleyes:

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 26.08.2013, 15:05

zwykła piramida jakich wiele
bzdura bzdura bzdura nie dajcie sie naciagać " title="chytry">