You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, August 24th 2013, 4:58pm

Bank On Traffic

Dla tych którym nie chce sie czytać całego tematu jak to działa na końcu umieściłem w dużym skrócie jak to działa i jak wyglądają zyski.

Pamiętacie jak kiedys na chacie pisalem ze mam zamiar wejsc w program partnerski? Znalazłem wtedy dosyć ciekawy dopiero co startujący program, a wchodził na rynek jak w największym tego typu programie weszły dosyc drastyczne zmiany które po częśći ukróciły pasywny dochód, znaczy trzeba było sie troche natrudzić żeby zarobić dosyć konkretne pieniądze, ale temat nie o tym, przejdźmy do rzeczy:

Bank on Traffic to kanadyjski program partnerski, mający na celu współpracę z partnerami biznesowymi w branży reklamy w internecie. Firma oferuje współpracę każdej osobie, która chce zacząć zarabiać pasywnie bez względu na umiejętności i doświadczenie w branży reklamy w internecie za pomocą prostej i przejrzystej obsługi systemu.
(BoT) ma działać na podobnej zasadzie jak popularne i dochodowe Banners Broker, z najświeższych informacji wynika że BoT działa na dużo lepszych warunkach niż Banners Broker. Program działa na swoim unikalnym skrypcie, oraz oryginalną grafiką. Program wystartował w nocy 20.02.20013.
Produktem Bank on Traffic jest jak sama nazwa wskazuje – traffic oraz reklamy typu „pop under” – czyli okienko, które jest otwierane w tle, pod bieżącym oknem. Staje się ono widoczne dopiero po zamknięciu, przesunięciu czy zminimalizowaniu głównego okna przeglądarki. Taki typ reklamy ma znacznie większą skuteczność od tradycyjnych sposobów.
Cel firmy: Wykorzystanie olbrzymiego potencjału rynku reklamy w internecie dostępne dla każdego, kto pragnie sukcesu. Bez względu na umiejętności i kierunek wykształcenia Bank on Traffic oferuje platformę i narzędzia do poprawy bieżącej działalności lub potrzebną pomoc w rozpoczęciu nowego biznesu z nami.

Jako użytkownik, możesz wykorzystywać nasz model biznesowy i silnik handlowy do przynoszenia własnego zysku z aktywowanych packów reklamowych!

Jako reklamodawca, możesz promować twój własny serwis internetowy albo produkty i zarobić dodatkowe zyski z twojego własnego reklamowania się.
Bank on Traffic nie jest firmą MLM, funduszem inwestycyjnym czy piramidą. BoT to rewolucyjny system / program zarobkowy z elementami programu partnerskiego, który opiera się na innowacyjnych rozwiązaniach wypracowanych przez internetową agencje reklamy i brokera reklamowego w jednym

W Bank on Traffic masz możliwość do osiągnięcia realnego wymiernego sukcesu, biznes jest bardzo przyszłościowy , a do jego prowadzenia wystarczy mieć komputer z dostępem do internetu i zalogować się z partnerskiego "reflinku"

W Bank on Traffic możesz dorabiać i traktować to jako dodatek bo działanie w biznesie zajmuje ok 30min tygodniowo. Możesz również z nami rozwinąć się bardziej i być profesjonalistą. Możliwości jest wiele. Do Ciebie należy decyzja, którą drogę wybierasz.
Firma dzięki swoim partnerom dysponuje wielką siłą nabywczą i dzieli się wypracowanym zyskiem z reklam "pop under" ze swoimi partnerami czyli z nami. Nie musisz oglądać i klikać na reklamy! Nie musisz także polecać tego biznesu innym (jeśli to robisz , zarabiasz szybciej bo dostajesz traffic od firmy przez co możesz zainwestować jeszcze więcej i szybciej by odnieść swój sukces, lub dojść do momentu w którym będziesz chciał/ła wyciągnąć swoje pieniądze.) Te prawdziwe rewolucyjne cechy czynią ten program wyjątkowym oraz coraz bardziej popularnym..

Firma działa na podstawie i oparciu o realne i wydajne źródło finansowania jakim są reklamodawcy.

Przez 2 lata zastanwaielm sie czy wejść w jakiś internetowy biznes widząc jak kumple ze starej klasy licealnej zarabiają na tym nie małe pieniądze.
do programu dołączyłem w połowie kwietnia ze bardzo srkomną kwotą 65$
wczoraj zamknęły mi panele poraz drugi i praktycznie nic nie robiąc mogłem już wypłacić wkład z nawiązką jakichś 15$ pozostawiając na koncie 2 panele, które po okresie od 9-10 tygodni wygeneruja mi 200$ które moge dalej reinwestować lub po częsci reinwestować wypłacajać przy tym swój pasywny dochód co jakiś czas.

Z program współpracuje takie portfele internetowe jak: Payza i Solid Trust pay.

Do programu mogą przystąpic tylko osoby pełnoletnie, jest wymagane potwierdzenie tożsamości typu skan dowodu czy prawa jazdy, bez autrozyacji nie bedziemy w stanie wybrać pieniędzy z naszego konta.

Do programu można dostać sie tylko z ref linka dla zainteresowanych podaje swój:
http://bankontraffic.com/DWitkowski

Dla tych którym nie chce sie czytać całego tematu napisze krótko:
przystąpiłem do programu jakies 4 miesiące temu z wkładem 65$
w tym momencie korzystajac tylko z opcje "repucharse" po 2 okresach zamkniecia paneli na koncie mam w tej chwili 4 panele po 50$ za jakies 9-10 tygodni będe mial z tego 400$ do dalszej inwestycji ( będę mógł kupić 8 paneli)
lub wykorzystać opjce 50% repucharse w tym przypadku od zysków, każdego panelu jest pobierana opłata 6% od zysków, łatwo obliczyć że jeśli ktoś chce zostać na takim poziomie to co 9-10 tygodni może sobie wypłacać w taki sposób 176$ minus koszty prowizji portfeli internetowych, oczywiscie jednoczesnie zostaje nam 200 $ na kolejne 4 panele które zamknął sie w podobnym okresie. Ja planuje zatrzymać sie na 8 panelach i zgarniac całkiem niezły pasywny dochód co 2 i poł miesiąca.

Jak macie jakieś pytania to śmiało piszcie w temacie :rolleyes:

rozwo

Intermediate

• Send private message

2

Monday, August 26th 2013, 3:05pm

zwykła piramida jakich wiele
bzdura bzdura bzdura nie dajcie sie naciagać " title="chytry">