Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 27.06.2008, 15:43

Propozycja

Mam propozycję co do klanów jak równierz ich członków.
Czy nie dało by rady aby obok ikonki aktywności lub punktów dać namiary na stolicę ponieważ w późniejszym etapie gry znacznie by to ułatwiło np dołączenie się do oblega w celu obrony.
I oczywiście tylko widocznym dla członków klanu.
Proszę o sensowne wypowiedzi graczy czy to by innym pomogło w zarządzaniu klanu jak równierz administrację
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

-_-<

Nierejestrowany

2

Friday, 27.06.2008, 16:25

jak najbardziej by pomoglo, pomoglo by rowniez gdyby klikajac np na imie dodanego do przyjaciol gracza mozna bylo napisac do nie go pw albo zeby poprostu zaimplementowac link do PW w profilach graczy :D to by tez pomoglo ;]

3

Friday, 27.06.2008, 16:49

Przydałoby się jeszcze stacjonowanie przyjacielskich wojsk i przesyłanie surowców;)) Wiem wiem za nic nie zostanie wprowadzone;)

-_-<

Nierejestrowany

4

Friday, 27.06.2008, 16:51

nie zly pomysl bo powiedzmy wkurzasz sie na kogos z klanu kto jest blisko robisz skana czy ma surke wychodzisz z klanu i farmisz / zlomujesz choc przesylanie surki to by bylo cos.. ale to by byla forma pullingu wiec za chiny nie bedzie ;<

Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 27.06.2008, 17:39

a ja wam powiem że jak nadal będzie biały ekran to nic nie wprowadzą :P
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

-_-<

Nierejestrowany

6

Friday, 27.06.2008, 17:46

bialego ekranu juz nie ma ;]

Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 28.06.2008, 09:18

Niech ktoś z dminów się wypowie czy coś takiego będzie wprowadzone.
Napewno byłoby to wielkie ułatwienie w nadzorowaniu klanu jak będzie w nim np 20 osób.
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Saturday, 28.06.2008, 09:50

Istnieje przecież obszar wewnętrzny klanu, prawda? Tam każdy może podać koordy wioski/wiosek stan armii, możliwości kontaktu i inne tego typu szmery bajery. Wszystko zależy od umiejętności zarządczych szefa tudzież WC i od zgrania klanu. Osobiście nie widzę potrzeby robienia czegoś takiego.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 28.06.2008, 10:15

nie wiem jak ty ale niechciałbym sobie tego zaśmiecać bo jak będzie 40 graczy to sobie wyobraź jak każdy wrzuci kordy wioski i stan armii więc to jest pomyłką to co piszesz bo by się niesprawdziło później
tak na tą chwilę tak właśnie mamy w klanie więc oki ale później niewyobrażam sobie tego
albo pisania w notatkach i sprawdzania
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 28.06.2008, 10:25

Hmm... Według mnie klany nie będą przekraczały 20 graczy (to i tak jest 60 poziom, a sądzę, że tu zdobyć poziom 60 będzie trudniej niż w BW) a pewnie standardem będzie graczy 12-15. Zresztą co innego można tam pisać? Kolejkę oblężeń? Zresztą bez problemu można założyć forum klanu gdzie to wszystko będzie można zamieścić. Po pierwsze rozwiązania indywidualne nie będą zaśmiecały serwera gry i administracja będzie mogła skupić się na ważniejszych sprawach. Powiem tak - jeżeli klan będzie dobrze zgrany to bez problemu poradzi sobie z tym problemem we własnym zakresie, a jak nie będzie zgrany to nawet podanie koordów stolic nie pomoże.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

-_-<

Nierejestrowany

11

Saturday, 28.06.2008, 10:36

no ja mysle ze Raz ma troche racji ;] jak juz bedziesz w klanie co bedzie posiadal 40 czlonkow to znajdzie sie ktos kto bedzie w stanie postawic jakies darmowe forum :P no na pewno na serwerze alfa nie dotrwasz do poziomu 60 pkt :D

Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Saturday, 28.06.2008, 10:41

no zapewne nie będzie alfa tak długo trwać :)
ale ja i tak jestem za tym aby coś takiego powstało :)
oczywiście można namówić kogoś na forum klanowe ale ja nie mam czasu na coś takiego mam 8 miesięczne dziecko i tylko czasem w pracy mogę pograć więc ułatwiło by mi zażądzanie klanem :)
dlatego terz wysnułem tą propozycję i chciałem poznać wasze opinie jak równierz administracji
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Sunday, 29.06.2008, 09:38

Mozna by wprowadzic dobrowolne ujawnienie koordynatow wiosek, poziom infrastruktury czy tez potencjalu militarnego. Klikasz taka opcje i twoi szamani zmiezaja do do sojuszniczych wiosek z notka dyplomatyczna w postaci wezelkow na sznurkach i kazdy w klanie bedzie mial rozeznanie jaki jest potencjal calosci klanu. Oczywiscie jezeli niechcesz ujawniac tak strategicznych danych to kryjesz sie z tym przed klanem, ale tutaj nasuwa sie pytanie czy takiemu "sojusznikowi" mozna ufac jak on nieufa pozostalym? :D Cos takiego napewno usprawniloby dzialania klanu jako calosci i moznaby rozgrywac ciekawe klanowe batalie ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Sunday, 29.06.2008, 12:27

z tym że sojusznicy klanu i tak czy siak nie będą mogli dołanczać do oblegów prowadzonych przez klan sojuszniczy a szkoda bo przecież sojusznik powinien pomagać a jak na razie nic poza wpisem w klanie i jako takiej współpracy to nie daje ;( a powinno ale to było by za duże grzebanie w kodzie gry :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )