Nie jesteś zalogowany.

1

Friday, 30.05.2008, 15:52

Latanie

Cos mi tu nie bardzo pasuje z tym lataniem.Latajacy Czlowiek jakos nie bardzo tu pasuje.Wiem ze to gra i wszystko mozna ale jakos takie to dziwne.Wyobrazcie sobie latajacego czlowieka w czasach kamienia lupanego :D .Proponowal bym latanie dopasowac do typu Bohatera Np.demon i Aniol a reszte pozostawic na ziemi.

2

Friday, 30.05.2008, 15:56

Popieram, słuszne spostrzeżenie choć nie aż tak ważne. Może w przyszłości tak będzie, bo na razie są na pewno ważniejsze rzeczy do zrobienia.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc, że masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.
I to wiedz ziemski wędrowcze, że twoje złe czyny są złe nie tylko dlatego, że szkodzą innym ludziom, ale są złe przede wszystkim dlatego, że najbardziej szkodzą tobie.

Darius

Nierejestrowany

3

Friday, 30.05.2008, 16:03

Ja tu latanie ludzi i nieumarłych rozumiem w taki sposób że nieumarły staje się latającym upiorem, a człowiek bohater to w końcu ten mistrz od żywiołów, zapewne jest to spowodowane mocą wiatru albo jakoś tak;p Poza tym jak można wyczytać to ci bohaterowie co nimi gramy pochodzą z przyszłości i nic nie pamiętają;p A latanie kosztuje 400 punktów rozwoju czyli oznacza wielki nakład żeby postać stała się latającą;p

4

Friday, 30.05.2008, 22:33

U ludzi to jest tak, że najpierw biorą jakieś znane tylko sobie środki (eliksiry itd.) Po czym wznoszą się w powietrze jak Hoff :)