Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 27.06.2008, 17:57

Symulator i ilosc wojska max

W symulatorze nie mozna wpisac w jedno pole wiecej niz 99 (ograniczenie do 2 cyfr w formie)...
Nie wiem czy to bug czy zamierzone dzialanie ale przydaloby sie mozliwosc wprowadzania 3 cyfrowych (nawet w formie zmiany atrybutu maxlength, czyli ze czesc liczby nie bylaby widoczna, bo rozumiem ograniczenie jest po to coby ladny kwadracik do wprowadzania byl :) )

I od razu mowie ze uzyskanie wojska 3 cyfrowego jest jak najbardziej mozliwe (procarzy rzecz jasna ale jednak) :)

EDIT: I jeszcze jedno (wiem ze nie jest to bug a pytanie ale nie ma sensu oddzielnego watku tworzyc), czy jest limit jednostek w jednym kwadracie w armii?

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "khaine" (27.06.2008, 18:11)


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 28.06.2008, 11:11

niewydaje mi się by było jakieś ograniczenie co ilości jednostek tego samego typu dlatego iż one mogą zajmować w armi tylko jedno pole ;) może symulator nie jest jeszcze przygotowany na więcej niż 99 jednostek :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

3

Monday, 30.06.2008, 09:10

W symulatorze na razie pozostanie max 99, po prostu podziel wszystkie armie na 2 :D
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker