You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 27th 2008, 6:03pm

Urlop

Czy czas ochrony przed pierwszym atakiem i oblężeniem po przejściu do następnej epoki jest automatycznie przedłużany o czas urlopu :?:
Chodzi mi o to czy w momencie przejścia do nowej epoki mogę założyć urlop i zostaną zatrzymane zegary czasu ochrony do momentu zakończenia urlopu :?:
Teoretycznie rzecz biorąc było byto wskazane. W końcu i tak w czasie urlopu nie zwiększają się ilości surki i nikt nie może wykonać żadnej akcji przeciwko nam.

Z góry przepraszam post ten powinien się znaleźć w poradach.

This post has been edited 3 times, last edit by "AzAzel" (Jun 27th 2008, 7:16pm)

Gilean85

Intermediate

• Send private message

2

Saturday, June 28th 2008, 1:34pm

wątpie żeby było tak jak napisałeś
prawdopodobnie jak przechodzisz do 2 epoki i dajesz urlop to czas ochrony wlicza się jako urlop więc po wyłączeniu urlopu mogą cię zrównać z ziemią ;(

Miałem racje :P co do urlopu tak jak poniżej napisałęm byłem przekonany w 99% ;)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

This post has been edited 1 times, last edit by "Gilean85" (Jun 30th 2008, 9:48am)

-_-<

Unregistered

3

Saturday, June 28th 2008, 2:00pm

no tak ale nie wiesz man niech wypowie sie Kruczy :D albo jakies inny ktos z administracji ;]

edit: stosuja nie stosuja, albo wiesz i piszesz albo nie wiesz i nie piszesz ;] zeby tak wszyscy tylko pisali co mysla :D to bysmy w zimie boso chodzili xD

This post has been edited 1 times, last edit by "-_-<" (Jun 28th 2008, 2:15pm)

Gilean85

Intermediate

• Send private message

4

Saturday, June 28th 2008, 2:08pm

prawdopodobnie tak jest jak napisałem w 99% ten 1% to element zaskoczenia który admini często stosują :P
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

5

Monday, June 30th 2008, 9:19am

Timery nie są zatrzymywane. Czas ochrony w trakcie urlopu będzie upływał.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker