Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 27.06.2008, 18:03

Urlop

Czy czas ochrony przed pierwszym atakiem i oblężeniem po przejściu do następnej epoki jest automatycznie przedłużany o czas urlopu :?:
Chodzi mi o to czy w momencie przejścia do nowej epoki mogę założyć urlop i zostaną zatrzymane zegary czasu ochrony do momentu zakończenia urlopu :?:
Teoretycznie rzecz biorąc było byto wskazane. W końcu i tak w czasie urlopu nie zwiększają się ilości surki i nikt nie może wykonać żadnej akcji przeciwko nam.

Z góry przepraszam post ten powinien się znaleźć w poradach.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "AzAzel" (27.06.2008, 19:16)


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 28.06.2008, 13:34

wątpie żeby było tak jak napisałeś
prawdopodobnie jak przechodzisz do 2 epoki i dajesz urlop to czas ochrony wlicza się jako urlop więc po wyłączeniu urlopu mogą cię zrównać z ziemią ;(

Miałem racje :P co do urlopu tak jak poniżej napisałęm byłem przekonany w 99% ;)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Gilean85" (30.06.2008, 09:48)


-_-<

Nierejestrowany

3

Saturday, 28.06.2008, 14:00

no tak ale nie wiesz man niech wypowie sie Kruczy :D albo jakies inny ktos z administracji ;]

edit: stosuja nie stosuja, albo wiesz i piszesz albo nie wiesz i nie piszesz ;] zeby tak wszyscy tylko pisali co mysla :D to bysmy w zimie boso chodzili xD

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "-_-<" (28.06.2008, 14:15)


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 28.06.2008, 14:08

prawdopodobnie tak jest jak napisałem w 99% ten 1% to element zaskoczenia który admini często stosują :P
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

5

Monday, 30.06.2008, 09:19

Timery nie są zatrzymywane. Czas ochrony w trakcie urlopu będzie upływał.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker