Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Lewusek

Początkujący

  • "Lewusek" started this thread

Postów: 28

Skąd: Wrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 28.06.2008, 00:56

szukam klanu ^^

2 wioski 2 dobre armie wszystkei technologie buduje oltarz 3lv bohatera( za duzo resetow na poczatku) :D :D :D na gre poswiecam dosc sporo czasu dostepnosc czasowa w razie ptorzeby 24 na dobe
Ot Co :D:D

-_-<

Nierejestrowany

2

Saturday, 28.06.2008, 07:04

zwariowales 24/7 ? spisz wogole ? xD

edit: mysle ze sprytnie byloby popatrzec na mapie jakie sa najblizsze klany w okolicy i pchac sie do najsensowniejszego ;] bo co ci po klanie ktory jest gdzies heeeennnn daleko nie ? ;]

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "-_-<" (28.06.2008, 08:39)


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 28.06.2008, 10:10

zwariowales 24/7 ? spisz wogole ? xD

edit: mysle ze sprytnie byloby popatrzec na mapie jakie sa najblizsze klany w okolicy i pchac sie do najsensowniejszego ;] bo co ci po klanie ktory jest gdzies heeeennnn daleko nie ? ;]


W sumie to się niezgodzę z tobą.
Klan głównie będzie potrzebny do robienia oblegów na innych :P więc odległość nie ma aż tak wielkiego znaczenia.
Chyba że masz niemiłego sąsiada i chcesz się go pozbyć :) to wtedy owszem możesz poszukać ale z 3 lvl hero to nieznajdziesz klanu chyba że założysz swój klan :P
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

-_-<

Nierejestrowany

4

Saturday, 28.06.2008, 10:15

pff lvl hero nie ma znaczenia jesli ktos ma dobrze rozwiniete miasta i wojo to o czyms to swiadczy pkt expa zawsze mozna jakos tam pozniej nadgonic ;], tak klan do robienia oblegow racja ale tez klan jest dobry do zlomowania silniejszych okolicznych graczy, jak i rowniez wewnetrznego zlomowania wlasnej armii kiedy potrzebujesz przebudowac wojo a nie masz sie jak pozbyc DM czy czegos tam innego. poza tym czlonkowie w klanie ktorzy sa blisko to jeden farmer mniej na plecach ;] wiec czasem warto sie zastanowic czy odleglosc nie gra roli ;], no ale coz kwestia gustu ;] a o nich sie nie dystkutuje :P, bo w koncu kazdy ma swoj jak dziure miedzy posladami xP

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "-_-<" (28.06.2008, 10:22)


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 28.06.2008, 10:20

Wiem że lvl hero nie ma aż tak dużego znaczenia ale jest terz pewnym odwzorowaniem postepów gracza.
Dopóki nie będzie ogólnego rankingu to to jest wyznacznia do przyjęcia do klanu choć jak ja będą miał miejsce zaniedługo to przyjmę słabszego hero ale wtedy będzię musiał mieć armię dobrze rozwiniętą i dobry pomysł na grę później.
A z 3 lvl może swój klan założyć i zapewne sąsiedzi wtedy do niego będą chcieli iść jak napize.
Później dogada się z klanem który jest niedaleko i ma już sojuszników.
Ja tak zrobiłęm i jest elegancko :P
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

-_-<

Nierejestrowany

6

Saturday, 28.06.2008, 10:29

no racja racja Gileanie ale tez armia i poziom totemow to tez odwzorowanie postepow ;] jedni caly czas robia wyprawy i sporadycznie farmia inni tak jak ja zaczeli od farmienia/ zlomowania zeby szybko rozbudowac wioski i suma sumarum zrobilo sie 10 pkt ;] a co do lvl bohatera to nie mialem to na mysli akurat bo roznica lvli miedzy bohaterami w PvP chocby tej samej klasy [np ludź] ma znaczenie i to calkiem spore ;], chcialem napisac ze lvl bohatera nie ma dla mnie znaczenia jako kryterium przyjecia do klanu jesli zwodnik ma te dwie wiochy w lupancu na totemach 10 + czy 15+ ,wtedy moze miec nawet 1 pkt :D Ja tam wole sie dolaczyc do dobrego juz istniejacego klanu niz tworzyc swoj i szukac innych w okolicy bo przebiera sie zazwyczaj w farmach :P, a tak to mam klan ktory rzadzi w swojej okolicy ;] i nikt sie tu nie panoszy ;p a jak cos majstruja to rano albo wieczorem wpadaja zbieracze zlomu ;]

Lewusek

Początkujący

  • "Lewusek" started this thread

Postów: 28

Skąd: Wrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 28.06.2008, 15:35

juz znalazelm a co do waszych wypowiedi mysle ze lepsyz dobry klan z ludzmi dalek niz slaby klan z sasiadami:) poniewaz ja do czlonka klanu mam jakeis 2.5h a obelg to jest 18h wiec spokojnie a jak ktos cie farmi kolega ktry jest silny podesle ci wojo i koniec z famrmienia icebie;)
Ot Co :D:D

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Saturday, 28.06.2008, 15:48

dlatego powinien by ranking podobny do ogame czyli zakładka armi powinna się tam znaleść bo po poziomie totemu nic si ę nie dowiesz technologi bym nie dawał w rankingu bo jest stanowczo zamało i tylko 1 lvl ale zakładka armia powinna być
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 28.06.2008, 17:46

Mają być 2 rankingi - jeden z poziomem bohatera a drugi prawdopodobnie z poziomem wioski/totemu lub innym wskaźnikiem rozwoju gospodarczego. Ale rankingi będą dopiero za jakiś czas (pewnie dopiero w 1.0).
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

10

Tuesday, 01.07.2008, 20:31

Lvl heroasa nie ma znaczenia?? :rotfl: Przejscie do nowej epoki i ma najwazniejsze znaczenie; nie masz technologii, nie masz rozbudowanej wioski... Za herosem chronia sie tragarze zeby co dziennie nie trzeba bylo odbudowywac armii do farmienia czy robienia lokacji:P

Co do klanu to czlonkowie nie moga byc za blisko co by tez sobie rozwoju nie hamowali farmiac wspolne farmy:P Za daleko tez nie dobrze bo pomoc przy oblegu moze dojsc za pozno:D Pzodro