Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 30.05.2008, 16:44

Reset Bohatera

Podobno mozna zresetowac bohatera pytanko mam jak :)

2

Friday, 30.05.2008, 16:47

pod przyciskami [cofnij] [zapisz zmiany] masz na czerwono napis "Zresetuj całkowicie bohatera" ;)
Tyle tylko, że resetuje same doświadczenie i punkty, nie można wybrać innej rasy ;)

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 30.05.2008, 16:48

Przycisk 'zresetuj całkowicie bohatera' w oknie bohatera pod zapisaniem i cofnięciem rozdzielenia exp'ów :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

4

Friday, 30.05.2008, 17:49

Mam pytanko.
Czy budynki też się po tym resetują?
Może i pytanie głupie, ale wolę nie ryzykować :)

5

Friday, 30.05.2008, 17:51

Nie - tylko sam heros.
Budynki za to wraz z armią resetują się po przejściu do epoki wyżej ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 30.05.2008, 17:51

Nie. Budynki resetują się tylko po przejściu do nowej ery (a uprzedzając pytanie - po przejściu do nowej ery bohater zostaje taki jaki był :) )
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

7

Friday, 30.05.2008, 18:06

oO armia też się resetuje ? ^^ Myślałem, że przechodzi... w takim wypadku minerały których się nie wykorzystało.... co z nimi można zrobić sensownego ? ^^ Przekazać kumplowi ?

8

Friday, 30.05.2008, 18:10

y hmm najlepiej by było jakby była mozliwosc ulepszenian jednostek na te z nowej ery

9

Friday, 30.05.2008, 18:15

Minerały też są kasowane - w nowej epoce masz zupelnie inne :) A ich początkowa ilość zależna jest od poziomu ołtarza w wiosce.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


10

Friday, 30.05.2008, 18:19

Ahh no tak, racja, zawsze można rozbudowywać ołtarz, potem to zaprocentuje...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Vince" (30.05.2008, 18:54)


11

Friday, 30.05.2008, 18:23

ja mam takie pytanie czy bohatera mozna zresetowac na kazdym poziomie czy tylko na pierwszym?

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 30.05.2008, 18:26

Tylko na pierwszym.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

13

Friday, 30.05.2008, 18:26

Cytat

Dodano możliwość zresetowania bohatera. Można robić to dowolną ilość razy, ale tylko na pierwszym poziomie. Reset jest resetem całkowitym (tak jakbyśmy stworzyli nowego bohatera bez doświadczenia).

Napisane "wersji" ;)