Nie jesteś zalogowany.

[potwierdzony] TE na komórkę

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Azalah

Początkujący

  • "Azalah" started this thread

Postów: 5

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 28.06.2008, 21:24

TE na komórkę

Zastanawiałem się już dłuższy czas czy poruszyc ten temat gdyż nie wiem ilu graczy używa do gry oprócz kompa także komórki. Aktualnie dużo czasu gram na telefonie (w trakcie pracy(taka praca)). Mam SonyE W660i i przeglądarkę Mini opera 4.1 czyli najnowszą. Problem polega na tym że niektórych ruchów wogóle nie można wykonywac jak wysłanie wojsk do drugiej wioski (automat. wpółrzędne wioski i max i min ilośc surówki do zabrania) ale także wiele błędów z mapami( brak możliwości najechania kursorem na przeciwnika, budowę wiochy lub kopalni). Jeśli ktoś próbował to wie. Jeśli administratorzy nie próbowali to niech spróbują to będą wiedziec o co mi biega. Jeśli uznacie ten wątek za nieinteresujący to zamknijcie. Choc szczerze powiem że tak jak sie płaci za internet w PC tak samo się płaci za neta na telefonie więc myśle że też powinno chulac jak ta lala. Może nie jestem odosobniony ?( .
Wiocha: Valhala
Hero: Bathory

2

Saturday, 28.06.2008, 22:50

Na pewno nie jesteś ;)

Póki co jest to wersja alpha, więc nie liczcie na szybkie zmiany i wprowadzenie poprawek ułatwiających granie pod innymi platformami -> ale wszystko w swoim czasie zostanie zrobionie :)

Tutaj możecie wrzucać swoje pomysły na ten temat.

U mnie jest ten problem, ze TE ma mnóstwo grafiki. Jako ze moja komorka nie ma wifi, to korzystam z UMTS -> płacę od kb. Na bw wystarczyło wyłączyć grafikę i bardzo tanio wszystko wychodziło. W TE wydawać trzeba będzię małą fortunę za każdym logowaniem, bo bez grafy nie wiadomo co jest co :P

Zatem, dorzucając do tego co wyżej: przydałoby sie wprowadzenie opisów-linku do każdego obrazka (ew by sie pojawiał zamiast niego), ranking na takiej zasadzie jak w BW (by mozna byłoby zaatakować bez wchodzenia na mapę świata - która na starszej mini operze w ogóle sie nie ładuje ;P)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Azalah

Początkujący

  • "Azalah" started this thread

Postów: 5

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 28.06.2008, 23:40

Generalnie można omijac niektóre niedogodności ale sprawia to wiele problemów. Mapy są wyświetlane normalnie ale żeby znaleśc przeciwnika trzeba najechac obok mapy i tam znajtuje się tak jakby tylko jej kontór zbudowany z kwadratów w które się klika na chybił trafił i albo trfisz na właściwe miejsce albo nie. Tak jest z każdą mapą tylko zarys jest inny. Kolejna sprwa to sprawdzenie aktualnego wydobycia surowców czego się nie da sprawdzic najeżdżając na ilośc aktualnie posiadanych. O zmianie wioski przez armię już pisałem. Grzm codziennie więc jak coś znajdę to pozwolę sobie napisac.
Wiocha: Valhala
Hero: Bathory