Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 30.05.2008, 17:54

Więcej statystyk w symulacji

Czy tylko te pozycje co są dostępne na obecną chwile w symulatorze będą na stałe czy tylko jest to testowy symulator.
Pytam się ponieważ jest dość niedokładny czyli:
mam bohatera z lataniem na 1poz. i ma ataku 70 życia 220
a w symulatorze ma tylko 180 i ataku 50
więc są to statystyki obniżone jak na początek to mało ale jak np. zdobędę 2 poz. to i tak mam ataku 50 i 180 życia (wiem bo robiłem symulacje na tym poziomie)
więc jak ma kosztować 2 dni premium to powinna zawierać więcej statystyk do wprowadzenia.

Proszę o wypowiedzenie się innych graczy:)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

2

Friday, 30.05.2008, 18:21

Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 30.05.2008, 18:30



Ale mie nie chodziło o ilość rund w symulatorze tylko możliwośc np. dodania ataku czy obrony lub punktów życia tak jak z technologiami tyle że dać jeszcze statystyki jak AA, wtedy będzie to bardziej realna symulacja a z tego co widzę to zainwestowałem 20 w atak i mój bohater ma 70!!!! a w symulacji 50!!!
tak samo z punktami życia ma obecnie 220 a w symulacji 180!!
Czy będą te statystyki dodane czy też pozostanie tak jak jest
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

4

Friday, 30.05.2008, 18:33

Dałem Ci link do mojego posta - ale dobra, zacytuje go jeszcze raz:
nie uważacie że byloby to za proste? Moznaby wyliczyć dokładnie wynik i przebieg walki (paroma symulacjami - bo jednak rozkład ciosów jest całkowicie losowy) A tak to jest teraz ten czynnik zmienny x, którego zachowania nie sposób przewidzieć :P

Mowa tu właśnie o tym co piszesz :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 30.05.2008, 18:39

Dałem Ci link do mojego posta - ale dobra, zacytuje go jeszcze raz:
nie uważacie że byloby to za proste? Moznaby wyliczyć dokładnie wynik i przebieg walki (paroma symulacjami - bo jednak rozkład ciosów jest całkowicie losowy) A tak to jest teraz ten czynnik zmienny x, którego zachowania nie sposób przewidzieć :P

Mowa tu właśnie o tym co piszesz :)


oki dzięki za odp.
nie dojrzałem za 1 razem :D
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )