You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Posts: 209

Location: Częstochowa

  • Send private message

1

Friday, May 30th 2008, 5:54pm

Więcej statystyk w symulacji

Czy tylko te pozycje co są dostępne na obecną chwile w symulatorze będą na stałe czy tylko jest to testowy symulator.
Pytam się ponieważ jest dość niedokładny czyli:
mam bohatera z lataniem na 1poz. i ma ataku 70 życia 220
a w symulatorze ma tylko 180 i ataku 50
więc są to statystyki obniżone jak na początek to mało ale jak np. zdobędę 2 poz. to i tak mam ataku 50 i 180 życia (wiem bo robiłem symulacje na tym poziomie)
więc jak ma kosztować 2 dni premium to powinna zawierać więcej statystyk do wprowadzenia.

Proszę o wypowiedzenie się innych graczy:)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

2

Friday, May 30th 2008, 6:21pm

Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Posts: 209

Location: Częstochowa

  • Send private message

3

Friday, May 30th 2008, 6:30pm



Ale mie nie chodziło o ilość rund w symulatorze tylko możliwośc np. dodania ataku czy obrony lub punktów życia tak jak z technologiami tyle że dać jeszcze statystyki jak AA, wtedy będzie to bardziej realna symulacja a z tego co widzę to zainwestowałem 20 w atak i mój bohater ma 70!!!! a w symulacji 50!!!
tak samo z punktami życia ma obecnie 220 a w symulacji 180!!
Czy będą te statystyki dodane czy też pozostanie tak jak jest
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

4

Friday, May 30th 2008, 6:33pm

Dałem Ci link do mojego posta - ale dobra, zacytuje go jeszcze raz:
nie uważacie że byloby to za proste? Moznaby wyliczyć dokładnie wynik i przebieg walki (paroma symulacjami - bo jednak rozkład ciosów jest całkowicie losowy) A tak to jest teraz ten czynnik zmienny x, którego zachowania nie sposób przewidzieć :P

Mowa tu właśnie o tym co piszesz :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Posts: 209

Location: Częstochowa

  • Send private message

5

Friday, May 30th 2008, 6:39pm

Dałem Ci link do mojego posta - ale dobra, zacytuje go jeszcze raz:
nie uważacie że byloby to za proste? Moznaby wyliczyć dokładnie wynik i przebieg walki (paroma symulacjami - bo jednak rozkład ciosów jest całkowicie losowy) A tak to jest teraz ten czynnik zmienny x, którego zachowania nie sposób przewidzieć :P

Mowa tu właśnie o tym co piszesz :)


oki dzięki za odp.
nie dojrzałem za 1 razem :D
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )