Nie jesteś zalogowany.

Ai

Nierejestrowany

1

Friday, 30.05.2008, 18:03

armia

W Dowodzeniu mam "1" - czyli z e mogę dowodzić jedną jednostką..czyli swoją[?] A jak do armii wprowadziłam 2dzikich ludzi to jest sens ich tam trzymać skoro w dowodzeniu mam '1'? No i czy doświadczenie mozna zdobywać tylko przez oblęzenia i ataki?

2

Friday, 30.05.2008, 18:05

Jak masz dowodzenie 1 to bohater może wziąć ze sobą jeszcze jedną jednostkę ;)
Oprócz ataków i oblężeń są jeszcze ekspedycje ;)

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 30.05.2008, 18:06

RE: armia

W Dowodzeniu mam "1" - czyli z e mogę dowodzić jedną jednostką..czyli swoją[?] A jak do armii wprowadziłam 2dzikich ludzi to jest sens ich tam trzymać skoro w dowodzeniu mam '1'? No i czy doświadczenie mozna zdobywać tylko przez oblęzenia i ataki?


Tyle że dowodzenie jest ci potrzebne jak idziesz do lokacji specjalnych w normalnej rozgrywce nie liczy się dowodzenie. :D
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Ai

Nierejestrowany

4

Friday, 30.05.2008, 18:11

Czyli jak chcę ograbić kogos z zasobów to mogę wziąć ze sobą powiedzmy 4 dzikich ludzi[mimo dowodzenia=1], bo dowodzenie liczy się tylko na lokacje specjalne?

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 30.05.2008, 18:13

Możesz wziąć i 40 (jeśli masz surówkę na ich utrzymanie) na atak :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

6

Friday, 30.05.2008, 18:15

Cytat

"W wyprawie na Lokację Specjalną mogą uczestniczyć jedynie armie posiadające bohatera z rozwiniętą umiejętnością dowodzenia. Im wyższy poziom dowodzenia, tym większe ilości wojsk jesteśmy w stanie ze sobą zabrać."
To jest napisane w Tutorialu, ale nie jest nic napisane o atakach ;)

Raziel wrote:

Cytat

Możesz wziąć i 40 (jeśli masz surówkę na ich utrzymanie) na atak :)
Dobrze wiedzieć :D

Ai

Nierejestrowany

7

Friday, 30.05.2008, 18:16

Jeszcze jedno.. płacę za utrzymanie jak mam kogoś w garnizonie, czyli po stworzeniu, czy tylko po wcieleniu jednostki do armii?

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 30.05.2008, 18:21

Po stworzeniu. Jednostki w garnizonie też muszą coś jeść (np. kamienie ;P)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

9

Friday, 30.05.2008, 18:23

Po stworzeniu. Jednostki w garnizonie też muszą coś jeść (np. kamienie ;P)
To głupie że utrzymanie to kamienie:/ Można by wprowadzić trzeci surowiec - żywność I dodatkowy budynek - pole:D

10

Friday, 30.05.2008, 18:24

Te najbardziej prymitywne jedzą kamienie, te z bardziej rozwiniętym zmysłem estetycznym żywią się krzemionką... zaś te najbardziej wysublimowane, z rozbudowanym zmysłem smaku i umiejętnościami kucharskimi przyprawiają kamienie krzemionką... w sumie możnaby to jakoś zamienić, ale po co, tak jest śmiesznie ^^

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Friday, 30.05.2008, 18:24

Zawsze można uznać, że polują sami i stąd mają jedzenie, ale potrzebują stałych dostaw kamienia żeby móc robić kamienne noże, widelce, rowery czy.. czort ich tam wie co jeszcze :P
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

12

Friday, 30.05.2008, 18:27

Zawsze można uznać, że polują sami i stąd mają jedzenie, ale potrzebują stałych dostaw kamienia żeby móc robić kamienne noże, widelce, rowery czy.. czort ich tam wie co jeszcze :P
W sumie to może chorują na jakieś schorzenie żołądka przez co nie mogą trawić i muszą jeść kamyki żeby coś mieliło żywność. :D No ale postuluje żeby w pełnej wersji zostało utrzymanie zmienione na żywność! :thumbsup:

13

Friday, 30.05.2008, 18:30

Szukasz analogii do kur ? ^^
Według mnie po prostu nie chce im się polować i wpiepszają kamienie prosto z jaskiń

14

Friday, 30.05.2008, 18:30

Raziel jest najbliżej - surowce należy traktować raczej jako "zapłata" oraz koszty utrzymania armii ;)
W kamyku wygląda to dość dziwnie, ale potem np nie powiecie mi, że złoto które płacicie żołdakom oni przeznaczają do konsumpcji ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


15

Friday, 30.05.2008, 18:31


Zawsze można uznać, że polują sami i stąd mają jedzenie, ale potrzebują stałych dostaw kamienia żeby móc robić kamienne noże, widelce, rowery czy.. czort ich tam wie co jeszcze :P
W sumie to może chorują na jakieś schorzenie żołądka przez co nie mogą trawić i muszą jeść kamyki żeby coś mieliło żywność. :D No ale postuluje żeby w pełnej wersji zostało utrzymanie zmienione na żywność! :thumbsup:
Moim zdaniem niech zostaną kamienie i krzemionka ;) w następnej epoce będziesz miał pewnie trzeci surowiec i wykorzystasz pola, na których nie mogłeś teraz nic budować ;)

dmn

Początkujący

Postów: 49

Skąd: Wawa Ursus, Piastów, Brwinów, Pruszków

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Friday, 30.05.2008, 18:39

Oni pewnie te kamienie to wymieniaja na jedzenie dzikusek :D



wiecie co jest najlepsze w dzikuskach ? udka, piersi ^^

17

Friday, 30.05.2008, 18:44

temat chyba do zamknięcia, wyjaśniliśmy już pytanie w temacie i te dalsze, pośmialiśmy się, już starczy głupich komentarzy ^^

18

Friday, 30.05.2008, 18:52

Racja - zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0