Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] drop przedmiotów

1

Monday, 30.06.2008, 21:25

drop przedmiotów

Może coś źle zrozumiałem ale może to jest jakiś bug czy coś, więc... w tutku pisze tak:

Cytat

Przedmioty można znaleźć wykonując ekspedycje do lokacji specjalnych. Po pokonaniu wszystkich przeciwników w danej lokacji mamy szansę na znalezienie przedmiotu (przedmiotów).
A ja chodzę sobie na T-rexa poziom 1 któryś raz i nagle wypada mi item (maczuga):

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=7224bd8923

Nigdy nie szedłem niżej niż poziom 1 nie mówiąc już o wybiciu całej lokacji. Więc..? (jeśli to bug to maczugę możecie mi zabrać, i tak jej nie chce :P)

EDIT: Link już dobry, coś namieszałem (tekst był z dołu ale wskazywał jakby był z przeglądarki)

a że nie szedłem niżej niż na 1 chodziło mi o to że nie szedłem ee... wyżej niż na 1 :D dla mnie lokacje idą w dół jak w diablo :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lenzos" (30.06.2008, 22:06)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 30.06.2008, 22:00

Nigdy nie szedłem niżej niż poziom 1
na poziom 0 się nie da


Brak wiadomości o podanym numerze id.

EDIT:
nie wpisuj linku z przeglądarki tylko ten z dołu wiadomości
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

3

Monday, 30.06.2008, 22:28

Jak dla mnie wszystko jest w porzadku poszedles, zabiles wszystkich i dropla maczuga z 1 slotem na rune. Czyli tak jak trzeba ;]

edit.
nie wszystkie pietra, tylko na tym jednym na ktore sie wybrales musisz wszystkich zabic.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "LordViktor" (30.06.2008, 23:22)


4

Monday, 30.06.2008, 22:35

To tak jak ja to zrozumialem to musze oczyscic cala lokacje (czyli wszystkie pietra) zeby mogly zaczynac wypadac przedmioty :D Jeśli nie to tym lepiej dla wszystkich, ale niejednoznacznie to sformułowane w takim razie, jeszcze ten nacisk na to że to muszą być "wszyscy przeciwnicy" :P Albo ja po prostu źle rozumiem co pisze ^^

5

Tuesday, 01.07.2008, 00:00

Skoro wszystko w porządku, to zamykam.