Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

-_-<

Nierejestrowany

41

Friday, 04.07.2008, 19:45

No a co Darius napisal ? :P

42

Monday, 07.07.2008, 11:32

No i wszystko jasne - cwaniaki farmili graczy na urlopie, korzystając z buga - oprocz tego, że dało się atakować urlopowanych to na dodatek jeszcze w czasie urlopu przyrastaly surowce... 8)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

43

Monday, 07.07.2008, 16:28

A ja nie mogłem :/ Pewno trza było iść armią z zakładki miasta a nie wybierać na mapie ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

44

Monday, 07.07.2008, 18:13

To jak, baniki dla wszystkich zainteresowanych ;)

45

Monday, 07.07.2008, 18:59

Stad te paskudy tak szybko sie rozwijaly w starozytnosci i chwalili sie lotamii po 300 kamykow i pare k brazu:D Inforamcja o bugu sie nie podzilili, no bardzo nie ladnie :whistling:

46

Monday, 07.07.2008, 19:16

Na pewno można to sprawdzić i dać na pręgierz dla pośmiewiska ludzkiego :).

47

Tuesday, 08.07.2008, 17:24

Mam jeszcze jeden argument za tym, zeby nie kisic w kamieniu: DROP!!! 8o
W starozytnosci jest o wiele lepszy i czestszy; wiecej run, wiecej przedmiotow, wiecej zwoji. W tydzien zapelnicie swoje zbrojownie roznymi zabawkami, czego nie uda sie wam w kamieniu przez miesac :thumbup:
O to dowod, ze nie sciemniam:
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=98fc17beb8
:D

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

48

Tuesday, 08.07.2008, 18:26

Jej fajowo, z tym, że mi np. ostatni sprzęt który wypoadł hmm to było w sobotę albo w piątek ^^ (w staro ofc)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych