Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

VeiN

Moderator

  • "VeiN" started this thread

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 02.07.2008, 16:45

Sens istnienia bohatera nielatającego

Niech mi ktoś powie jaki jest sens tworzenia bohatera nielatającego ?

Z tego co widzę, to największym plusem nielatającego powinna być obrona, ale w 99% przypadkach napotykamy się z sytuacją gdzie jest minimum 30 jednostek przeciwnika, mogą być słabe nie ma znaczenia, gdyż, jednostka atakująca nie może zadać mniej niż 10 obrażeń, hero pada jak mucha, podobnie jest z lokacjami. Tym samym nielatający bohater może zająć się hmm leczeniem...

W skrócie stworzyliście umiejętność (latanie), którą z założenia trzeba posiąść bo inaczej sam bohater jest bezsilny. Trochę mnie to dziwi, bo skoro jest wybór to ten wybór powinien za sobą nieść korzyści i minusy zarówno dla hero nielatającego jak i latającego, podczas gdy obrona nie ma szerszego znaczenia tzn. mogę sobie zrobić hero nielatającego z np. obroną 100, HP powiedzmy 300, i bez problemu położy mnie na łopatki 30 procarzy. Latającym mogę mieć obrony 30 i większość przeciwników również nie ma tyle AA żeby przekroczyć minimalne obrażenia, a z kolei zyskuje nim 20dmg i brak dmg od jednostek bez AA.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

2

Wednesday, 02.07.2008, 16:49

Wszyscy pomykamy na razie w e. kamiennej i starożytności.
Zobaczymy co będzie w e. pozostałych.
Może wtedy bohater pieszy stanie się atutem armii?

3

Wednesday, 02.07.2008, 17:03

Ci którzy grają w wewnętrznej alfie pisali że w późniejszych epokach bohater nielatający ma być lepszy,a czy to prawda to się dopiero przekonamy za jakiś czas.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 02.07.2008, 18:38

"sensowność" latania zależy od ilości jednostek posiadających AA-Atak, im ich więcej tym kara do obrony staje się bardziej uciążliwa, a im dalej w czas to będą się pojawiać, w tej chwili zdolność latania jest przydatna jeżeli ktoś bez jednostek chodzi do jaskini albo do remisów przy grabieży surowców
tak jak pierwszemu bohaterowi dałem latanie (i gdybym miał znowu wybierać to też bym dał) tak drugiemu już nie i nie wiem czy dam
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

5

Wednesday, 02.07.2008, 19:13

Otóż i to. Patrząc na tendencję zwiększania sił armii, można wywnioskować, że w późniejszych epokach, gdy będą jednostki z AA nie będzie miało znaczenia większego czy bohater lata czy nie. Będzie musiał stać na tyłach i leczyć.

6

Wednesday, 02.07.2008, 21:18

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=542bdd42a3

Taki maly link, T-rexy i bohater piechociarz z przodu, nie jest tak zle... (chociaz leczac idzie mi lepiej, ale postanowilem sprobowac i tak)

7

Thursday, 03.07.2008, 21:23

mój bohater nie lata
wszystko pakuje w uleczanie, czas marszu, mobilność i logistyke

i w lokacjach nie ma problemów ;>
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=d08e1068ff
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

-_-<

Nierejestrowany

8

Friday, 04.07.2008, 00:34

Super, ale czasem bohater musi byc z przodu zeby ubic bosa ktory lata i wtedy moze byc krucho jesli nie posiada zdolnosci latania. Poza tym Ci cfansi wiedza czemu fruwajacy bohater to dobra inwestycja ;] oczywiscie nie mowie o PvE ;].

VeiN

Moderator

  • "VeiN" started this thread

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 04.07.2008, 07:58

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=542bdd42a3

Taki maly link, T-rexy i bohater piechociarz z przodu, nie jest tak zle... (chociaz leczac idzie mi lepiej, ale postanowilem sprobowac i tak)
Nie no ładne, tylko nie powtarzaj tego :P Jakby ci te stworki zaatakowały bohatera to w jednej turze zjadą ci 170 HP - 2 takie tury i nie ma bohatera (nie teoretyzuje tylko miałem tak kilka razy bohaterem nielatającym, średnio co 4 próba tak się kończyła)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

10

Friday, 04.07.2008, 09:35

Sytuacja zacznie się zmieniać na korzyść "nielota" od 3 epoki, gdyż tam pojawia się więcej jednostek z AA
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

VeiN

Moderator

  • "VeiN" started this thread

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Friday, 04.07.2008, 15:38

OK brzmi sensownie, zobaczymy jak ktoś się doczłapie do średniowiecza (o ile zdąży ;P).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 04.07.2008, 16:11

z tym że ludzie z lataniem mają już koło 30 obrony na + i około 300-400 życia to nie wiem ile musiały by mieć ataku kreaturki żeby ubić hero chyba że jednostki w wiosce też będą mieć AA
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

-_-<

Nierejestrowany

13

Friday, 04.07.2008, 16:18

wystarczy zeby mialy 1 AA i bylo ich 10 ;] i hiro robi puff ;p, no ja licze ze beda jakies muszkietery tudziez inne canoniery ;D i beda mieli te kilka AA ;> i jeszcze zeby byli podstawawa jednostka i byli taniiiii :D to juz wogole by bylo wesolo ;D ale i tak przy swoim obstaje ze jak nie bedzie jakiejs jednostki w sredniowieczu ktora bedzie mozna strzelac we fruwakow i bedzie mozna ich mie duuuuzo to fruwak jak stal murem tak bedzie stal ;]

VeiN

Moderator

  • "VeiN" started this thread

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Friday, 04.07.2008, 18:07

Przecież pierwsze jednostki do budowy z AA będą w 5 epoce ;). Prawdopodobnie chodzi sushiemu o to, że w średniowieczu pojawią się moby w lokacjach z dużym AA (100+ :D).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

15

Friday, 04.07.2008, 23:36

Pierwsze jednostki z AA to Łuczniczy, których można zbudować już w średniowieczu ;d

Za to pierwsze latające jednostki po naszej stronie pojawią sie dopiero w nowozytności -> i będą to samoloty ;d
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


-_-<

Nierejestrowany

16

Saturday, 05.07.2008, 01:39

No a ja kminilem skad Vein ma jakies przecieki... a tu scieme wali :P oho to bedzie znowu piechota mode on ;D no cos czuje ze przyda sie te duuuuzo hp ;]

VeiN

Moderator

  • "VeiN" started this thread

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Saturday, 05.07.2008, 08:43

Pomieszałem AA z lataniem :rolleyes: ... ale w sumie skąd mogłem wiedzieć, że w końcu jednostki miotające będą miały AA :P
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Saturday, 05.07.2008, 10:17

Ja mam jednak nadzieję, że łucznicy będę jednostką elitarną, w końcu wyszkolenie łucznika było w tamtych czasach procesem zarówno długotrwałym jak i kosztownym (i dlatego jak tylko pojawiły się kusze to stały się tak popularne - dajesz chłopu w łapy, 5 minut ćwiczy i masz wykwalifikowanego kusznika ;)), bo jeżeli łucznicy będą pośród podstawowych, to bohater latający w armii będzie miał tylko jedno miejsce - w odwodach łatać naszych dzielnych wojaków. Nawet i 50 defa nie pomoże na np. 15 łuczników... :(
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."