Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

enemykiller

Nierejestrowany

1

Wednesday, 28.05.2008, 20:58

trouble

YYmmm czy ktos moze mi odpowiedziec na pytanie gdzie znajduja sie moje jednosti?? Zrobilem 4-ech dzikich ludzi i nie ma ich. Wchodze w zadanie specjelne wyskakuje ze laczna ilosc jednostek w armi 0 HELP!! ;]

Westside15

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Gryfino :)

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 28.05.2008, 21:02

Przycisk "Armia" (4 od lewej)
Na górze jest pokazana liczba jednostek :)

3

Wednesday, 28.05.2008, 21:03

W zakladce armia masz :P

EDIT
troche sie spoznilem

Archios

Początkujący

Postów: 41

Skąd: 4:2 ;p

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 28.05.2008, 21:03

Jeśli skończyła się budowa Twoich dzikich ludzi, masz ich w garnizonie. By przenieść ich do armii, kliknij najpierw na nich, wybierz ilość i "Przenieś". Co do lokacji specjalnych polecam poczytac Tutorial.

enemykiller

Nierejestrowany

5

Wednesday, 28.05.2008, 21:10

No wlasnie tu jest problem , poniewaz nie mam zadnej lichby jednostek w widoku koszar ani armii.... Zrobilem 4 nawet jest utrzymanie jednostek lecz ich nie ma. Poza tym jaki garnizon ja tam widze tylko koszary zbrojownia armia ale garnizonu ni sladu ;]

Archios

Początkujący

Postów: 41

Skąd: 4:2 ;p

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 28.05.2008, 21:12

W zakładce "Armia" w Twojej wiosce, na samej górze widnieje ramka z Twoim garnizonem. Tam po treningu znajdują się Twoje jednostki.

enemykiller

Nierejestrowany

7

Wednesday, 28.05.2008, 21:14

No wlasnie nie ma!!!!Mam Ci screen pokazac??

Westside15

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Gryfino :)

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 28.05.2008, 21:15

A skończyły się te jednostki "robić" ?

Archios

Początkujący

Postów: 41

Skąd: 4:2 ;p

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Wednesday, 28.05.2008, 21:16

Ok, jeśli coś jest nie tak, wrzuć screen.

enemykiller

Nierejestrowany

10

Wednesday, 28.05.2008, 21:21

Prosze macie tu screena nawet widac ze mam jakiekolwiek utrzymanie jednostek a garnizon pusty.... http://img292.imageshack.us/my.php?image=niewiemfq6.jpg

11

Wednesday, 28.05.2008, 21:24

Masz IE...:/

Pod FF i Opera działa wszystko prawidłowo :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


enemykiller

Nierejestrowany

12

Wednesday, 28.05.2008, 21:24

ps. gdy klikam na armia przez ulamek sekundy pojawia mi sie w garnizonie 4 dzikich ludzi a potem znikaja. Tak jakby sie nie chcialo zaladowac....

Archios

Początkujący

Postów: 41

Skąd: 4:2 ;p

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Wednesday, 28.05.2008, 21:26

Ok, zaloguj się spod innej przeglądarki niż IE6. Będze wszystko w porządku.

enemykiller

Nierejestrowany

14

Wednesday, 28.05.2008, 21:30

Ok dzieki ;] Na mozilli dziala Pozdr :thumbsup:

15

Wednesday, 28.05.2008, 23:39

To ja inne pytanko.
Czy od razu kolejne.. 4rte juz konto zakladac czy cos zle skumalem.
Pojemnosc mam 100 teraz.. zeby rozbudowac magazyn potrzebuje miec 120 kamienia..
Czyli jesli nie wybuduje jako pierwszy magazyn to od razu dowidzenia?

16

Wednesday, 28.05.2008, 23:43

Nie, w magazynie surowce są bezpieczne tzn podczas oblegu ci ich nie ukradną. Natomiast nie ma limitu na surowce poza magazynem

17

Wednesday, 28.05.2008, 23:46

To jest pojemność szpichlerza. Szpichlerz to takie miejsce, gdzie możesz przechowywać surowce, a których wtedy nikt Ci ukraść nie może ;) Zakładka spichlerza jest ostatnia wśród tych pod wioską (armi, bohater, technologia etc)

Surowce które masz "luzem" w wiosce (te u góry) rosną do nieskończoności (czyt. dopóki Ci ich ktoś nie zagrabi ;P).

Więcej informacji znajdziecie tutaj:
http://wiki.czaswojny.pl/index.php?title=Miasto#Spichlerz
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Thursday, 29.05.2008, 19:50

To jest pojemność szpichlerza. Szpichlerz to takie miejsce, gdzie możesz przechowywać surowce, a których wtedy nikt Ci ukraść nie może ;) Zakładka spichlerza jest ostatnia wśród tych pod wioską (armi, bohater, technologia etc)

Surowce które masz "luzem" w wiosce (te u góry) rosną do nieskończoności (czyt. dopóki Ci ich ktoś nie zagrabi ;P).

Więcej informacji znajdziecie tutaj:
http://wiki.czaswojny.pl/index.php?title=Miasto#Spichlerz


Ale gdzieś czytałem że tam można co 12 godzin sórowce dawać a wybierać cały czas.
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

19

Friday, 30.05.2008, 14:44

Dokładnie tak jest - surowce można "schować" raz na 12h, do tego miejsce dla nich jest limitowane. Dzięki temu można sie bronić przed farmieniem, a jednocześnie nie będzie takiej sytuacji, że nie będzie na kim grabić surowców ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0