Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Lewusek

Początkujący

  • "Lewusek" started this thread

Postów: 28

Skąd: Wrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 04.07.2008, 18:21

Awans do nastepnej epoki

jesli opracuje technologie to odrazu mnie przeniesia czy pojawi sie jakis przycisk aby rpzejsc do nowej epoki i czy oltarz musi byc w sotlicy cyz moze byc w 2 wiosce
Ot Co :D:D

2

Friday, 04.07.2008, 18:22

Będzie przycisk. Radziłbym stawic ołtarz i tu i tu :).

3

Friday, 04.07.2008, 19:26

Najlepiej postaw jak najwyżej ołtarz, będzie miał łatwiejszy start ;)
nie śpiesz sie z awansem
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

-_-<

Nierejestrowany

4

Friday, 04.07.2008, 19:46

tak tak nie spiesz sie, ty bedziesz mial latwiejszy start a wszyscy inni juz beda tak rozbudowani ze czy chcesz czy nie bedziesz ich farma ;>

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 04.07.2008, 20:51

śpieszyć się spiesz, ale nie idź nieprzygotowanym, 5 tygodni w neolicie wystarczy, że by zrobić dwie wiochy na 15 lvl ołtarzy i bohaterów po 9 poziomie
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

-_-<

Nierejestrowany

6

Friday, 04.07.2008, 20:59

prawie dobrze mowi LaCroix 15 oltarzy poziomu i bzium ja mialem nawet bohatera na 7 i tak mi sie limit zwiekszyl do 19 jednak mysle ze jak rozwijamy powiedzmy hiro do drugiej linni to mozna ciutke wczesniej sie pchac ;] bo healerzy aniolowie nie musza az tak bardzo pakowac w off tylko wystarczy healing z czasem AA hp def i jakie hokus pokus marokusy :D no szlachta ruszac zadki do antyku ;] bedzie sie przynajmniej cos dzialo... bo tak to ani nic sie nie dzieje bo do najblizszych graczy to 1h piechota jest a jak ktos nas kuta to tez jak wsza po zydzie :P a najwiecej radochy to wlasnie jest z nowymi opcjami ;] tak wiec dawaj zenek daaaaawaj !!!

7

Friday, 04.07.2008, 23:04

jutro ide do 2 epoki :P
więc panie panowie łapy precz od mojej wioski :rolleyes:
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

-_-<

Nierejestrowany

8

Friday, 04.07.2008, 23:17

;O mam nadzieje ze jestes gdzies obok mnie bo mam krytyczny deficyt na braz i kamienie ;]

9

Saturday, 05.07.2008, 13:22

daleko masz do Solmyra, ale to mala strata, jest strasznym egoista, ciagle wszystko chowa:)

-_-<

Nierejestrowany

10

Saturday, 05.07.2008, 15:16

No w takim wypadku to przeboleje :P wogole cos ciezko sie farmi graczy ze starozytnosci... same bunkry xD od czasu do czasu jakies pare kamieni wpadnie tudziez ciutke brazu ale przewaznie wracaja z dzidami na koniach :P nie ma to jak zagrabic 1k koni i nie miec co z nimi zrobic, sie lajzy buntuja i nawet w stodolach sie nie mieszcza xD bedzie trza sobie 3 placek zmajstrowac z koniami brazem i drewnem ;p zeby jakas jazde postawic to moze sie spozytkuje...

11

Monday, 28.07.2008, 10:22

Nie chciałem zakładać nowego tematu skoro topic już istnieje.

Jestem noobem w tej grze i chciałbym się dowiedzieć,
- w jakim okresie najlepiej przejść do nowej epoki? (poziomy ołtarzy w wiochach itp)
- czy ktoś już planuje przenosiny/?

Po alfie z pewnością wielu dobrych graczy zebrało doświadczenie w cywilizowaniu swoich wiosencji, dlatego pytam.
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Monday, 28.07.2008, 10:28

- w jakim okresie najlepiej przejść do nowej epoki? (poziomy ołtarzy w wiochach itp)
optymalnie podobno 2 x 15, ja przechodziłem z 17 i 15 i w sumie to nie było źle
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

13

Monday, 28.07.2008, 11:16

Ja na alfie przeszedłem jak miałem 12 i 8, ale to był duży błąd. Teraz planuję przejście z 2x15 lub 2x16 w zależności od uprzejmości sąsiadów. Obecnie mam ołtarze 8 i 5 i do wynalezienia Szamańskie Zaklęcia, więc w tym tygodniu już się przeniosę.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Monday, 28.07.2008, 12:28

ja narazie nie planuje się przenosić ponieważ po resecie konta za daleko czołówka odpłyneła i trzeba nadganiać ale za jakieś 2 tygodnie z 2x15 przejde bo na alfie miałem 1x14 i 1x10 a to było zdecydowanie za mało zważywszy na korupcję w 2 wiosce :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

15

Monday, 28.07.2008, 12:58

Dziękuje wszystkim za opinie.

Jeśli farmy nie zawiodą, to może także dam rade w tym tygodniu wyrobić (choć będzie ciężko)...narazie jeszcze do awansu dalekooo

EDIT: Pasqd a tech "awans do starożytności" już masz machnięte?
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Zoltan" (28.07.2008, 13:20)


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Monday, 28.07.2008, 14:35

Dziękuje wszystkim za opinie.

Jeśli farmy nie zawiodą, to może także dam rade w tym tygodniu wyrobić (choć będzie ciężko)...narazie jeszcze do awansu dalekooo

EDIT: Pasqd a tech "awans do starożytności" już masz machnięte?


Nie może mieć opracowanej tej technologi bo jak napisał powyżej to ma 8 lvl ołarza a jest potrzebny 10 :P\
Ale opracować może wcześniej i przejść kiedy chce :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

17

Monday, 28.07.2008, 16:39

Gilean85 ma rację nie opracowałem, bo nie mogłem, ale juto rano już ją będę miał.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Monday, 28.07.2008, 17:34

Pasqd ehh a ja po resecie konta staro zobacze za jakiś tydzień przy dobrych wiatrach
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Romanos

Początkujący

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Tuesday, 29.07.2008, 09:37

u mnie tez trochu potrwa z tym awansem bo mam teraz zniwa i jestem tyko poto zeby wyprawki sie nie zmarnowaly i trochu pofarmic bo na wiecej nie mam czasu :(
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)

20

Wednesday, 30.07.2008, 04:04

Rozpoczeto prace nad technologia: Awans do Starożytności. Do zakończenia: 5:33:14 [anuluj]