You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Lewusek

Beginner

• "Lewusek" started this thread

• Send private message

1

Friday, July 4th 2008, 6:21pm

Awans do nastepnej epoki

jesli opracuje technologie to odrazu mnie przeniesia czy pojawi sie jakis przycisk aby rpzejsc do nowej epoki i czy oltarz musi byc w sotlicy cyz moze byc w 2 wiosce
Ot Co :D:D

2

Friday, July 4th 2008, 6:22pm

Będzie przycisk. Radziłbym stawic ołtarz i tu i tu :).

3

Friday, July 4th 2008, 7:26pm

Najlepiej postaw jak najwyżej ołtarz, będzie miał łatwiejszy start ;)
nie śpiesz sie z awansem
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

-_-<

Unregistered

4

Friday, July 4th 2008, 7:46pm

tak tak nie spiesz sie, ty bedziesz mial latwiejszy start a wszyscy inni juz beda tak rozbudowani ze czy chcesz czy nie bedziesz ich farma ;>

LaCroix

Intermediate

• Send private message

5

Friday, July 4th 2008, 8:51pm

śpieszyć się spiesz, ale nie idź nieprzygotowanym, 5 tygodni w neolicie wystarczy, że by zrobić dwie wiochy na 15 lvl ołtarzy i bohaterów po 9 poziomie
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

-_-<

Unregistered

6

Friday, July 4th 2008, 8:59pm

prawie dobrze mowi LaCroix 15 oltarzy poziomu i bzium ja mialem nawet bohatera na 7 i tak mi sie limit zwiekszyl do 19 jednak mysle ze jak rozwijamy powiedzmy hiro do drugiej linni to mozna ciutke wczesniej sie pchac ;] bo healerzy aniolowie nie musza az tak bardzo pakowac w off tylko wystarczy healing z czasem AA hp def i jakie hokus pokus marokusy :D no szlachta ruszac zadki do antyku ;] bedzie sie przynajmniej cos dzialo... bo tak to ani nic sie nie dzieje bo do najblizszych graczy to 1h piechota jest a jak ktos nas kuta to tez jak wsza po zydzie :P a najwiecej radochy to wlasnie jest z nowymi opcjami ;] tak wiec dawaj zenek daaaaawaj !!!

7

Friday, July 4th 2008, 11:04pm

jutro ide do 2 epoki :P
więc panie panowie łapy precz od mojej wioski :rolleyes:
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

-_-<

Unregistered

8

Friday, July 4th 2008, 11:17pm

;O mam nadzieje ze jestes gdzies obok mnie bo mam krytyczny deficyt na braz i kamienie ;]

9

Saturday, July 5th 2008, 1:22pm

daleko masz do Solmyra, ale to mala strata, jest strasznym egoista, ciagle wszystko chowa:)

-_-<

Unregistered

10

Saturday, July 5th 2008, 3:16pm

No w takim wypadku to przeboleje :P wogole cos ciezko sie farmi graczy ze starozytnosci... same bunkry xD od czasu do czasu jakies pare kamieni wpadnie tudziez ciutke brazu ale przewaznie wracaja z dzidami na koniach :P nie ma to jak zagrabic 1k koni i nie miec co z nimi zrobic, sie lajzy buntuja i nawet w stodolach sie nie mieszcza xD bedzie trza sobie 3 placek zmajstrowac z koniami brazem i drewnem ;p zeby jakas jazde postawic to moze sie spozytkuje...

11

Monday, July 28th 2008, 10:22am

Nie chciałem zakładać nowego tematu skoro topic już istnieje.

Jestem noobem w tej grze i chciałbym się dowiedzieć,
- w jakim okresie najlepiej przejść do nowej epoki? (poziomy ołtarzy w wiochach itp)
- czy ktoś już planuje przenosiny/?

Po alfie z pewnością wielu dobrych graczy zebrało doświadczenie w cywilizowaniu swoich wiosencji, dlatego pytam.
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

LaCroix

Intermediate

• Send private message

12

Monday, July 28th 2008, 10:28am

- w jakim okresie najlepiej przejść do nowej epoki? (poziomy ołtarzy w wiochach itp)
optymalnie podobno 2 x 15, ja przechodziłem z 17 i 15 i w sumie to nie było źle
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

13

Monday, July 28th 2008, 11:16am

Ja na alfie przeszedłem jak miałem 12 i 8, ale to był duży błąd. Teraz planuję przejście z 2x15 lub 2x16 w zależności od uprzejmości sąsiadów. Obecnie mam ołtarze 8 i 5 i do wynalezienia Szamańskie Zaklęcia, więc w tym tygodniu już się przeniosę.

Gilean85

Intermediate

• Send private message

14

Monday, July 28th 2008, 12:28pm

ja narazie nie planuje się przenosić ponieważ po resecie konta za daleko czołówka odpłyneła i trzeba nadganiać ale za jakieś 2 tygodnie z 2x15 przejde bo na alfie miałem 1x14 i 1x10 a to było zdecydowanie za mało zważywszy na korupcję w 2 wiosce :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

15

Monday, July 28th 2008, 12:58pm

Dziękuje wszystkim za opinie.

Jeśli farmy nie zawiodą, to może także dam rade w tym tygodniu wyrobić (choć będzie ciężko)...narazie jeszcze do awansu dalekooo

EDIT: Pasqd a tech "awans do starożytności" już masz machnięte?
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

This post has been edited 2 times, last edit by "Zoltan" (Jul 28th 2008, 1:20pm)

Gilean85

Intermediate

• Send private message

16

Monday, July 28th 2008, 2:35pm

Dziękuje wszystkim za opinie.

Jeśli farmy nie zawiodą, to może także dam rade w tym tygodniu wyrobić (choć będzie ciężko)...narazie jeszcze do awansu dalekooo

EDIT: Pasqd a tech "awans do starożytności" już masz machnięte?

Nie może mieć opracowanej tej technologi bo jak napisał powyżej to ma 8 lvl ołarza a jest potrzebny 10 :P\
Ale opracować może wcześniej i przejść kiedy chce :)
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)

17

Monday, July 28th 2008, 4:39pm

Gilean85 ma rację nie opracowałem, bo nie mogłem, ale juto rano już ją będę miał.

Gilean85

Intermediate

• Send private message

18

Monday, July 28th 2008, 5:34pm

Pasqd ehh a ja po resecie konta staro zobacze za jakiś tydzień przy dobrych wiatrach

Romanos

Beginner

• Send private message

19

Tuesday, July 29th 2008, 9:37am

u mnie tez trochu potrwa z tym awansem bo mam teraz zniwa i jestem tyko poto zeby wyprawki sie nie zmarnowaly i trochu pofarmic bo na wiecej nie mam czasu :(
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)

20

Wednesday, July 30th 2008, 4:04am

Rozpoczeto prace nad technologia: Awans do Starożytności. Do zakończenia: 5:33:14 [anuluj]