Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 30.05.2008, 19:30

Zapisywanie adresu lokacji

Nie wiem czy to jest bug ale szczaiłem to właśnie niedawno.
Szukałem chyba z 20 minut jaskini i prawie zrezygnowałem aż w końcu pojawiła się więc bez zastanowienia wysłałem bohatera co prawda nie zabiłem nikogo i szedł tam 1godz 20 minut (w jedną stronę :D ) pomyślałem później jak można było resetować postać że sobie ataku dodam i zabije chociaż ze 2.
Wchodzę w zakładkę wiadomości a tam a kuku żadnej informacji gdzie jest ta jaskinia ( nie było kordynatów typy x=??
y=??) wyznacznkiem było morze ponieważ znajdowało się to blisko morza a tu kolejne kuku ponieważ wraz z rozrostem gry niebieskie fale się przesuwają więc straciłem punkt orientacyjny.
Trochę to lipne że nie pojawiają się kordynaty w wiadomościach zwrotnych z budynków specjalnych.
Podczas szpiegowania pojawiają się adresy graczy więc czy będą też adresy specjalnych budynków???
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

2

Friday, 30.05.2008, 19:43

Fakt, przydałoby się...
Można sobie z tym poradzić zapisując koordynaty interesującej cię lokacji w "notatkach", ale w ostatecznej wersji gry mogłoby to się pojawić w raportach

Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 30.05.2008, 19:47

Fakt, przydałoby się...
Można sobie z tym poradzić zapisując koordynaty interesującej cię lokacji w "notatkach", ale w ostatecznej wersji gry mogłoby to się pojawić w raportach


Mądry Polak po szkodzie ( sam zapisałem w notatkach :D ale 1 raz zawsze boli ) ale i tak musiałam znaleść budynek specjalny i to zajeło znowu około 20 minut więc można się zdrażnić.

//Poprawka małego błedu w kodzie ;)
KC.
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (30.05.2008, 20:03)