Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 07.07.2008, 22:42

starożytność a lokacje specjalne - pomoc

prosze o poradę gdzie najlepiej chodzić w starożytnośći.
Oraz, dlaczego aż takie cięgi dostaję na 1 piętrze w jaskini
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=20e5f61993
w/g kalkulatora, powinno pójść gładko i bez strat
jaka konfiguracja jest najlepsza do jaskini w starożytności?
Może ktoś napisze poradnik jak dla epoko kamienia.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "riffi" (07.07.2008, 23:25)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 07.07.2008, 23:02

a spróbuj proczarzy
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 07.07.2008, 23:17

padają jak muchy :p
a co wolisz stracić 10 procarzy czy 5 legionistów ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

5

Monday, 07.07.2008, 23:18

wiesz dlaczego miało być gładko? bo różne liczby przeciwników wyskakują jak widzisz tygryski bardzo nie lubią legio bo mają taki rodzaj broni co im rozwala pancerz czyli mocno ich biją :P a za to hipków lubią :D więc często 1 tygrysek w tą lub w tą zmienia wynik walki :)

6

Monday, 07.07.2008, 23:23

w kamieniu 10 mamutów na 3 piętro jaskini wychodziło zawsze bez szwanku niezależnie od rodzaju przeciwnika.
czy w starożytności też jest jakaś niezawodna konfiguracja, co zawsze będzie zwycięska ?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 07.07.2008, 23:59

a spróbuj rydwany
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

8

Tuesday, 08.07.2008, 00:08

riffi nie sluchaj ich. Olej jasknie. 9 legionistow + falanga i chodz na Ginevre; dobry loot z niej i exp tez nie najgorszy:)


Edit: Kartel dobrze mowi
Edit2: Spiacy jestem i po imprezie; nie zwrocilem uwagi ze nie masz technologii. Na jaskinie chodz z samymi hoplitami, albo na 2 poziom T-rex z legionistami (jak nie masz falagni). Moja rada opracuj jak najszybciej z bojwych falange + sandaly; bedziesz mniej tracil w lokacjach

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KXN" (08.07.2008, 00:18)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 08.07.2008, 00:11

riffi nie sluchaj ich.
a co ja źle piszę, jak chce na jaskinię to mu podpowiadam
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

10

Tuesday, 08.07.2008, 00:19

riffi nie sluchaj ich. Olej jasknie. 9 legionistow + falanga i chodz na Ginevre; dobry loot z niej i exp tez nie najgorszy:)

Edit: Kartel dobrze mowi
OK. Dzięki za konkretną radę. :)



a co ja źle piszę, jak chce na jaskinię to mu podpowiadam
Piszesz o metodzie prób i błędów - spróbuj z tymi, spróbuj z tamtymi. To nie są konkrety i w ten sposób sam bym trafił. Nie mniej dzięki za chęci.

11

Tuesday, 08.07.2008, 00:23

Moze i dobrze ale rydwany to drogie zabawki. Szczegolnie w utrzymaniu, lepiej rozwijac technologie, rozbudowywac kowali, inwestowac w legionistow; sa najbardziej uniwersalni na lokacje (tlyko nie nalezy probowac robic z nich ochrony przed procarzami;p)

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 08.07.2008, 00:25

Piszesz o metodzie prób i błędów - spróbuj z tymi, spróbuj z tamtymi. To nie są konkrety i w ten sposób sam bym trafił. Nie mniej dzięki za chęci.
wbrew pozorom to nie metoda prób i błędów, ale dwie alternatywne metody, w obu przypadkach jak pisałem to wiedziałem jaki będzie efekt, procarze to najtańsza metoda na wyczyszczenie I poziomu jaskini (ale zawsze stracisz komplet), żeby zrobić to bez strat potrzebujesz 10 rydwanów (ale tu trzeba mieć odpowiedni ukeep i surowce na jednostki
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

14

Tuesday, 08.07.2008, 21:52

A może postwisz bohatera w 2 lini i podpakujesz mu leczenie, wtedy staraty będą jeszcze mniejsze.
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

15

Tuesday, 08.07.2008, 23:03

No fajnie. ten placze ze ma straty 10 prockow na 1lev jaskini. Ale napiersnik za napiersnikiem wynosi. nastepny Beredysz(2), a ja do tej pory nawet zwyklej palki z (2) nie znalazlem a mam wykonane wieksza czesc bosow w starozytnosci.

16

Tuesday, 08.07.2008, 23:07

riffi nie sluchaj ich. Olej jasknie. 9 legionistow + falanga i chodz na Ginevre; dobry loot z niej i exp tez nie najgorszy:)


Edit: Kartel dobrze mowi
Edit2: Spiacy jestem i po imprezie; nie zwrocilem uwagi ze nie masz technologii. Na jaskinie chodz z samymi hoplitami, albo na 2 poziom T-rex z legionistami (jak nie masz falagni). Moja rada opracuj jak najszybciej z bojwych falange + sandaly; bedziesz mniej tracil w lokacjach
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=589da9867b

coś nie do końca się ta taktyka sprawdza :/

falangi rzeczywiście nie mam

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Tuesday, 08.07.2008, 23:14

A może postwisz bohatera w 2 lini i podpakujesz mu leczenie, wtedy staraty będą jeszcze mniejsze.


Ale jak postawi bohatera z tyłu to nie zabije latającej Genowefy :)

Ja do Gaju chodzę z 6 legionistami i 4 prockami i jeśli nie trafię 14+ gwardzistów to czyszczę lokację. Ale mam sandały, falangę i gladiusa więc legio już ładnie biją ;)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

18

Wednesday, 09.07.2008, 18:01


riffi nie sluchaj ich. Olej jasknie. 9 legionistow + falanga i chodz na Ginevre; dobry loot z niej i exp tez nie najgorszy:)


Edit: Kartel dobrze mowi
Edit2: Spiacy jestem i po imprezie; nie zwrocilem uwagi ze nie masz technologii. Na jaskinie chodz z samymi hoplitami, albo na 2 poziom T-rex z legionistami (jak nie masz falagni). Moja rada opracuj jak najszybciej z bojwych falange + sandaly; bedziesz mniej tracil w lokacjach
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=589da9867b

coś nie do końca się ta taktyka sprawdza :/

falangi rzeczywiście nie m
A falanga duzo daje (+10 armora + 10 ataku). Legionistow tez masz nie pelna ilosc:P

19

Thursday, 10.07.2008, 17:24

trochę prób i może jest to jakaś reguła

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=dcdd9ff842

falanga + 10 hoplitów i czyści się 3 poziom jaskini bez strat
bez falangi czyści się 2 poziom jaskini

jest to parte wieloma próbami.

20

Tuesday, 09.09.2008, 20:09

Mógłby ktoś pokazać jak walczą rydwany nie polecają ich ale chialbym zobaczyc a i wi9em ze hoplici zabiją zachariasza a legionistka