Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 08.07.2008, 12:04

Burzenie wioski a przeniesienie bohatera???

Wiec tak.
Mam 3 wioski. 2 bohaterow.
Pierwsze wioskowo chce zburzyc, te w ktorej stworzylem 2 bohatera. Ale chcialby zachowac go przenoszac do 2 wioskowa.
I jak to zrobic?
1)Wysylam bohatera jako normalna armie? A wszytkie jednostki z wioski, ktora chce zburzyc zostaja w niej i to automatycznie mi przeniesie bohatera??
2)Czy usmiercic bohatera. Zburzyc wioske i wskrzesic go w tej w ktorej ma docelowo byc?

Testowal nie bede bo naprawde szkoda bohatera a wiem ze ktos juz gdzies o tym pisal. Ale niestety nie potrafie tego znalesc.

2

Tuesday, 08.07.2008, 13:05

Ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna. Jeden z graczy narzekał, że nie może zburzyć wioski. Powodem był żywy bohater.

3

Saturday, 09.08.2008, 15:35

może ktoś coś więcej powiedzieć na ten temat.Będę miał podobną sytuację. Druga wioska jest pod epokę kamienia a przechodząc do starożytności uprzednio chciałem ją zlikwidować i postawić w innym miejscu. Tutaj mam problem z bohaterem stworzonym w tej drugiej wiosce. Czy jak go uśmierce to czy napewno wskrzeszę go w nowo utworzonej wiosce?

4

Saturday, 09.08.2008, 18:03

Jeśli nie stanie się nic nieprzewidzianego - to tak ;)
Gdyby coś poszło by nie tak, daj znać na forum w bugach.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


5

Saturday, 09.08.2008, 21:32

Generalnie mam nadzieje, że administracja jakoś weźmie i inaczej to rozwiaże - bo zabić rozwiniętego latającego bohatera nie jest tak łatwo.