Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

VeiN

Moderator

  • "VeiN" started this thread

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 08.07.2008, 21:51

Czary - czy będą na alfie dostepne?

Mam takie miłe pytanie do administracji - czy zamierzacie przetestować działanie czarów na alfie i wyłapać ewentualne bugi? Jak na razie ni widu ni słychu żeby komuś jakiklowiek ring czy amu wypadł, stąd wnioskuję, że drop tego sprzętu jest celowo zablokowany lub dostępny dopiero w średniowieczu. Jak tak dalej pójdzie to pod koniec lipca gdy zakończy się alfa to normalna wersja nadal będzie alfą xD.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

2

Tuesday, 08.07.2008, 22:22

Możesz powiedzieć skąd wiesz że alfa zakończy się w lipcu? Sorry ale nie czytam wszystkiego co się pojawi.
Jeżeli to prawda to nie sądzę żeby ktokolwiek przeszedł do średniowiecza, no chyba że w ostatnie dni żeby "zaliczyć".

VeiN

Moderator

  • "VeiN" started this thread

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 08.07.2008, 23:10

Dokładna data na pewno nie była podana. Jednak twórcy wspominali, że chcą alfę zakończyć po około 2 miechach - czyli wychodziłoby, że pod koniec lipca-początek sierpnia. Alfa miała się zakończyć przy dość zaawansowanej starożytności (ocenianej na około 2 miechy grania). Pewnie decyzja jest otwarta bo jak na mnie w tej wersji jest wiele do roboty.

I z tego co pamiętam podobnie było z BW. Najlepiej byłoby jakby ktoś kto zna odpowiedź w 100% wypowiedział się (nieskromnie np. Sushi xD)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

4

Wednesday, 09.07.2008, 00:21

No pasowało by żeby ktoś się wypowiedział z szefostwa. Bo jeżeli ma faktycznie potrwać do końca miesiąca to przechodzę do średniowiecza i kończę grę bo i tak mnie nie będzie już za tydzień z haczykiem. A tak to moje osady przynajmniej komuś się przysłużą w gromadzeniu kamyków szlachetnych :).

sergo

Trainee

Postów: 54

Skąd: far far away

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 09.07.2008, 02:22

chcialem tylko zauwazyc ze zwykle po alfie jest beta :D

6

Wednesday, 09.07.2008, 05:47

a po becie gamma i delta. Co z tego :o?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 09.07.2008, 08:31

Jakieś 2 dni temu podnieśliśmy drop rate pierścieni i amuletów, obecnie czary są przez nas testowane i ulepszane. Myślę że większość ewentualnych błędów związanych z czarami wyjdzie i zostanie naprawionych w becie, która będzie jeszcze w tym miesiącu.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 09.07.2008, 09:44

mam tylko nadzieję że beta nie będzie wiązała się z likwidacją wszystkich kont ;) bo jak tak - to chyba już zacznę płakać - a tak na poważnie - drop zwiększony - czyli? jaka jest szansa że wydropi się amulet lub pierścień? i gdzie można wydropić? tylko na bosach czy w innych lokacjach też?

VeiN

Moderator

  • "VeiN" started this thread

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Wednesday, 09.07.2008, 10:18

Aha czyli poprostu drop jest niski w pierwszych dwóch epokach. Dzięki za odpowiedź :).

PS Temat nie jest do zamknięcia bo panowie zadali jeszcze inne pytania odnośnie terminu zakończenia alfy ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

10

Wednesday, 09.07.2008, 13:06

Będzie skończona jak najszybciej ;)
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Wednesday, 09.07.2008, 13:42

To zapytam inaczej. Ile potrwa obecna rozgrywka testowa w zamierzeniach administracji? Chodzi mi o ciągłość obecnej rozgrywki, nie ważne czy będzie się nazywać alfa, beta czy gamma :).

12

Wednesday, 09.07.2008, 13:55

Czyli rozumiem ze jescze w tym miesiac bedzie restart kont i chop do betki?

13

Wednesday, 09.07.2008, 14:00

Czyli rozumiem ze jescze w tym miesiac bedzie restart kont i chop do betki?
Tak, jak tylko skończymy ostatnie poprawki.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

14

Thursday, 10.07.2008, 11:13

A ja tak na zdrowy rozsądek. Opłaca się w ogóle robić reseta? Co to zmieni, był chyba tylko jeden bug co na urlopie surowce szły i chyba raczej nikt na tym nie skorzystał...

15

Thursday, 10.07.2008, 11:20

Co stanie się z kontami graczy będących w czasie restaru TE na urlopie?
Czy będzie konieczność ponownej rejestracji?

16

Thursday, 10.07.2008, 11:46

Będzie usunięta cała baza.

Wszystko będzie trzeba zrobić od nowa.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Thursday, 10.07.2008, 13:02

UUU to bardzo mnie zaniepokoiło cała baza do kasacji ;(
I znowu od kamienia zaczynać ehh nie wiem czy będzie mi się chciało znowu od początku jechać.
Mam pytanko czy będzie w becie konto premium jak na alfie ???
I jeszcze jedno czy będą wprowadzone zmiany o których truliśmy tyłek tyle razy czyli usuwanie jednostek, znajdowanie lokacji specjalnych i graczy :) oraz ranking :)
Oraz czy będą wyświetlane wymagania poszczególnych czarów :)
Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Gilean85" (10.07.2008, 14:06)


18

Thursday, 10.07.2008, 15:28

usuwanie jednostek to nie problem -> misje samobójcze :)
będzie wprowadzony ranking,
wyszukiwarki lokacji nie będzie.
opisy i wymagania czarów będą wyświetlane.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Thursday, 10.07.2008, 17:11

To czemu cały czas widnieje jako do zrobienia :)
Tak samo usuwanie jednostek cały czas pisze tbd ???
więc możliwe jest że będzie to wprowadzowne czy nie bo odpowiedź udzielona przez Thorgę nie jest dokłądna w tej kwesti
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

VeiN

Moderator

  • "VeiN" started this thread

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Thursday, 10.07.2008, 17:19

Thorga miała na myśli, że w tej chwili można usunąć jednostki drogą kombinowania, a sama opcja usuwania jednostek będzie wprowadzona :0
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych