You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

VeiN

Moderator

• "VeiN" started this thread

• Send private message

1

Tuesday, July 8th 2008, 9:51pm

Czary - czy będą na alfie dostepne?

Mam takie miłe pytanie do administracji - czy zamierzacie przetestować działanie czarów na alfie i wyłapać ewentualne bugi? Jak na razie ni widu ni słychu żeby komuś jakiklowiek ring czy amu wypadł, stąd wnioskuję, że drop tego sprzętu jest celowo zablokowany lub dostępny dopiero w średniowieczu. Jak tak dalej pójdzie to pod koniec lipca gdy zakończy się alfa to normalna wersja nadal będzie alfą xD.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

2

Tuesday, July 8th 2008, 10:22pm

Możesz powiedzieć skąd wiesz że alfa zakończy się w lipcu? Sorry ale nie czytam wszystkiego co się pojawi.
Jeżeli to prawda to nie sądzę żeby ktokolwiek przeszedł do średniowiecza, no chyba że w ostatnie dni żeby "zaliczyć".

VeiN

Moderator

• Send private message

3

Tuesday, July 8th 2008, 11:10pm

Dokładna data na pewno nie była podana. Jednak twórcy wspominali, że chcą alfę zakończyć po około 2 miechach - czyli wychodziłoby, że pod koniec lipca-początek sierpnia. Alfa miała się zakończyć przy dość zaawansowanej starożytności (ocenianej na około 2 miechy grania). Pewnie decyzja jest otwarta bo jak na mnie w tej wersji jest wiele do roboty.

I z tego co pamiętam podobnie było z BW. Najlepiej byłoby jakby ktoś kto zna odpowiedź w 100% wypowiedział się (nieskromnie np. Sushi xD)

4

Wednesday, July 9th 2008, 12:21am

No pasowało by żeby ktoś się wypowiedział z szefostwa. Bo jeżeli ma faktycznie potrwać do końca miesiąca to przechodzę do średniowiecza i kończę grę bo i tak mnie nie będzie już za tydzień z haczykiem. A tak to moje osady przynajmniej komuś się przysłużą w gromadzeniu kamyków szlachetnych :).

sergo

Trainee

• Send private message

5

Wednesday, July 9th 2008, 2:22am

chcialem tylko zauwazyc ze zwykle po alfie jest beta :D

6

Wednesday, July 9th 2008, 5:47am

a po becie gamma i delta. Co z tego :o?

Konrad

Administrator

• Send private message

7

Wednesday, July 9th 2008, 8:31am

Jakieś 2 dni temu podnieśliśmy drop rate pierścieni i amuletów, obecnie czary są przez nas testowane i ulepszane. Myślę że większość ewentualnych błędów związanych z czarami wyjdzie i zostanie naprawionych w becie, która będzie jeszcze w tym miesiącu.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

czarny syn

Intermediate

• Send private message

8

Wednesday, July 9th 2008, 9:44am

mam tylko nadzieję że beta nie będzie wiązała się z likwidacją wszystkich kont ;) bo jak tak - to chyba już zacznę płakać - a tak na poważnie - drop zwiększony - czyli? jaka jest szansa że wydropi się amulet lub pierścień? i gdzie można wydropić? tylko na bosach czy w innych lokacjach też?

VeiN

Moderator

• Send private message

9

Wednesday, July 9th 2008, 10:18am

Aha czyli poprostu drop jest niski w pierwszych dwóch epokach. Dzięki za odpowiedź :).

PS Temat nie jest do zamknięcia bo panowie zadali jeszcze inne pytania odnośnie terminu zakończenia alfy ;)

10

Wednesday, July 9th 2008, 1:06pm

Będzie skończona jak najszybciej ;)

11

Wednesday, July 9th 2008, 1:42pm

To zapytam inaczej. Ile potrwa obecna rozgrywka testowa w zamierzeniach administracji? Chodzi mi o ciągłość obecnej rozgrywki, nie ważne czy będzie się nazywać alfa, beta czy gamma :).

12

Wednesday, July 9th 2008, 1:55pm

Czyli rozumiem ze jescze w tym miesiac bedzie restart kont i chop do betki?

13

Wednesday, July 9th 2008, 2:00pm

Czyli rozumiem ze jescze w tym miesiac bedzie restart kont i chop do betki?
Tak, jak tylko skończymy ostatnie poprawki.

14

Thursday, July 10th 2008, 11:13am

A ja tak na zdrowy rozsądek. Opłaca się w ogóle robić reseta? Co to zmieni, był chyba tylko jeden bug co na urlopie surowce szły i chyba raczej nikt na tym nie skorzystał...

15

Thursday, July 10th 2008, 11:20am

Co stanie się z kontami graczy będących w czasie restaru TE na urlopie?
Czy będzie konieczność ponownej rejestracji?

16

Thursday, July 10th 2008, 11:46am

Będzie usunięta cała baza.

Wszystko będzie trzeba zrobić od nowa.

Gilean85

Intermediate

• Send private message

17

Thursday, July 10th 2008, 1:02pm

UUU to bardzo mnie zaniepokoiło cała baza do kasacji ;(
I znowu od kamienia zaczynać ehh nie wiem czy będzie mi się chciało znowu od początku jechać.
Mam pytanko czy będzie w becie konto premium jak na alfie ???
I jeszcze jedno czy będą wprowadzone zmiany o których truliśmy tyłek tyle razy czyli usuwanie jednostek, znajdowanie lokacji specjalnych i graczy :) oraz ranking :)
Oraz czy będą wyświetlane wymagania poszczególnych czarów :)
Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

This post has been edited 2 times, last edit by "Gilean85" (Jul 10th 2008, 2:06pm)

18

Thursday, July 10th 2008, 3:28pm

usuwanie jednostek to nie problem -> misje samobójcze :)
będzie wprowadzony ranking,
wyszukiwarki lokacji nie będzie.
opisy i wymagania czarów będą wyświetlane.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Gilean85

Intermediate

• Send private message

19

Thursday, July 10th 2008, 5:11pm

To czemu cały czas widnieje jako do zrobienia :)
Tak samo usuwanie jednostek cały czas pisze tbd ???
więc możliwe jest że będzie to wprowadzowne czy nie bo odpowiedź udzielona przez Thorgę nie jest dokłądna w tej kwesti
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

VeiN

Moderator

• Send private message

20

Thursday, July 10th 2008, 5:19pm

Thorga miała na myśli, że w tej chwili można usunąć jednostki drogą kombinowania, a sama opcja usuwania jednostek będzie wprowadzona :0