You are not logged in.

[rozwiązany] bug przy grabieży

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

YaraY

Unregistered

1

Wednesday, July 9th 2008, 7:52pm

bug przy grabieży

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=153436f907

że drugi bohater padł i jednostki które wystawiłem bo chciałem, żeby były ubite to rozumiem, ale główny bohater nie powinien być ani trafiony, ani tym bardziej znaleźć się w liście jednostek poległych bo
  1. lata i nic go nie mogło trafić
  2. przeżył 3 rundy
a tymczasem leży martwy i nie mogę go wskrzesić

YaraY

Unregistered

2

Wednesday, July 9th 2008, 8:06pm

z tego co widzę też 2 razy próbował przejść z odwodów na front - a tak chyba też nie powinno być?

Raziel

Intermediate

• Send private message

3

Wednesday, July 9th 2008, 8:54pm

Co do odwodów i frontu: po tym jak padli legio którzy go zasłanuiali automatycznie przeszedł na front, a ikonka w 3 rundzie została jako oznaczenie, że zaczął walkę w odwodach i skończył na froncie. Tu jest wszystko ok.

Ale rzeczywiście sporym problemem jest jego przedwczesne (i nieuzasadnione) zejście z tego świata...
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

4

Wednesday, July 9th 2008, 9:43pm

Nom. Tak jakby procarze dorzucili do niego kamienianami mimo, ze nie maja przeciwlotniczego. Bug :thumbdown: Ktos wczoraj pisal o identycznej sytuacji.

Edit: Chyba, ze z chanby po porazce popelnil harakiri :rotfl:

YaraY

Unregistered

5

Wednesday, July 9th 2008, 11:18pm

ehh chciałem, żeby mi ktoś lego wybił i drugim bohaterem bym zaczął expić, miałem świadomość że głównego bohatera to mi nikt nie jest w stanie zajechać nawet jak będzie sam, a tu z dupy wzięte 100 obrażeń na turę które i tak nie było w stanie go powalić i śmierć z 1/3 życia po takich akcjach nawet świadomość, że to alfa nie pomaga :/

YaraY

Unregistered

6

Thursday, July 10th 2008, 10:46am

w rundzie trzeciej procarze mieli 125 ataków, a mój bohater 50 więcej inicjatywy - więc w co oni trafiali? chyba, że anioł ma atak specjalny bezczeszczenie zwłok ?(

Konrad

Administrator

• Send private message

7

Thursday, July 10th 2008, 12:41pm

Po śmierci bohatera statystyki pozostałych jednostek w armii są resetowane do ich bazowych statystyk. Dla odwodów nie było sprawdzane, czy jednostki pochodzą z tej samej armii co zmarły bohater, w wyniku czego wszystkie statystyki jednostek walczących po tej samej stronie były resetowane do bazowych, co dotyczy w tym przypadku także bohatera.

Zostanie to naprawione w patchu, który zostanie wprowadzony dziś wieczorem.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker