Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 11.07.2008, 10:48

Przebudowa Armii

Myśl, ze powinien byc prostrzy sposob zniszczenia armii ktora sie posiada, wlasnie w tej chwili od 2h probuje sie pozbyc, chodze na przeszpiegi (wszystkie sie udaja), atakuje innych graczy, ale ci z okolicy albo nie maja armii, albo uciekaja przedemna :( , co prawda moglbym isc na lokacje, ale wowczas zginie rowniez moj bohater (a na minusowym exp mi nie zalezy), wedlug mnie jest to bezsensowne, bo tej armii i tak sie pozbede, tylko czemu to musi byc tak meczace?
a przy okazji nie wiem czy to ma sens by sie punkty do rankingu naliczaly za budowane jednostki, bo wyglada to tak, ze mozna budowac i niszczyc dzikich i za kazdym razem dostanie sie punkty, ale moze to ma sens tylko ja go nie widze :)

2

Friday, 11.07.2008, 12:23

Wiele razy bylo już o tym mowione;p Co do szpiegowania to to jest zlosliwe, jak sie chce przeszpiegowac to sie nie uda, jak chce sie stracic armie to sie przeszpieguje;) Ja wysylam armie na pewnego znajomego;p On ma ekspa a ja trace armie;p A mozliwosc kasowania wyglada na to ze bedzie wprowadzona ale sam juz mam metlik w glowie;p Poczytaj sobie gdzies tutaj albo czekaj na wypowiedz jakiegos ze starszych;p

3

Friday, 11.07.2008, 12:25

Pomysł - naliczanie pktów tylko za obecnie posiadane jednostki, jak w ogame.
Jak stracisz armię to spaaaadasz ;d

Plus - uniemozliwa nabijanie sobie punktów poprzez masowe złomowanie słabych jednostek.

Minus - duże ruchy w rankingu + możliwe samobójstwa po stracie "floty" czy tam armii :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (20.07.2008, 05:08)


czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 11.07.2008, 12:34

ranking będzie odzwierciedleniem ile surowców wydałeś - więc naliczanie za jednostki jak najbardziej powinno być - przecież za budynek jak zniszczysz 9wyburzysz) też ci nie odejmie ;)

5

Friday, 11.07.2008, 12:39

tylko co w takim razie bedzie ten ranking odzwierciedlal?, bo w tym ukladzie napewno nie sile gracza, napewno nie bogactwo, wlasciwie nic, nie za bardzo rozumiem czmu ma sluzyc...

6

Friday, 11.07.2008, 13:13

ranking będzie odzwierciedleniem ile surowców wydałeś - więc naliczanie za jednostki jak najbardziej powinno być - przecież za budynek jak zniszczysz 9wyburzysz) też ci nie odejmie ;)
Oh tak.. juz widze jak ludzie burza budynki buduja je ponownie tylko po to zeby nabijac pkt w ranku xD to naprawde trza miec pokazny deficyt oleju w glowie..

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 11.07.2008, 16:02

ranking będzie odzwierciedleniem ile surowców wydałeś - więc naliczanie za jednostki jak najbardziej powinno być - przecież za budynek jak zniszczysz 9wyburzysz) też ci nie odejmie ;)
Oh tak.. juz widze jak ludzie burza budynki buduja je ponownie tylko po to zeby nabijac pkt w ranku xD to naprawde trza miec pokazny deficyt oleju w glowie..

Popieram nie wybrażam sobie kasowania kuźni na 12 poziomi i zaczynać ją budować od nowa bo mi punkty w rankingu skoczą.
Hehe zobaczymy na becie jak to będzie wyglądać może dopracują może nie zobaczymy a co kasowania unitów to już trułem nie raz tyłek adminom i powinno się to pojawić ale nie wcześniej niż na Becie i pewnie pod koniec ;P
Opcja szukaj nie boli :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

8

Saturday, 12.07.2008, 15:26

To prawda, ze pozbyc sie armii jest problem. Ostatnio probowalem pozbyc sie 20 procarzy; 10 wyslalem na przeszpiegi to wrocilo 5, 10 wyslalem na sasiada z kamienia to uciekl z miasta. No to ja ich znow na przeszpiegi; albo sie udawalo przeszpiegowac albo nie udawalo ale wracalo kilku:( 3 godziny meczylem sie zeby ich stracic.
Mysle, ze wystarczyl by przycisk rozpusc armie. Co do uwzglednianiu w rankingu budowy armiii mam mieszane uczucia. Niezbyt sie to mi podoba; wolalbym, aby taka informacja jaka armiią dysponuję nalezala tylko do mnie i ewentulnie osob, ktore mnie przeszpieguja. W rankingu mogly, by byc brane co najwyzej naliczane punkty za to komu ile jednostek sie zezlomuje, a ujemne za to ile jednostek sie straci (mysle, ze tylko w walkach PvP a nie z ekspedycji). Chyba, ze rankign w przyszlosci ma miec jakas glebsza funkcje, np nie moznosc atakowania slabszych graczy===> wtedy to bedzie bez sensu, bo nie da sie farmic niektorych. Pozdrawiam

Edit: Beta; czy moze ktos powiedziec ile bedzie trwala beta czy ewentulnie co ma na celu sprawdzic, co ma sie w niej osiagnac?

9

Saturday, 12.07.2008, 16:57

KNX beta juz nie będzie resetowana. Tu zaczynasz normalną gre, poprawki na bieżąco. Dlatego tak ważny jest start.
W zasadzie na jedno nie można narzekać w tej grze. Reset przy zmianie epoki wyrównuje szanse da nowych graczy. W zasadzie jedyna przewaga jaką mają starzy nad nowymi to rozwój bohatera (jasne ważna sprawa, ale do narobienia taktyka) i doświadczenie w grze. Bo teoretycznie mając identyczne pola w koncu osiągną to samo w ostaniej erze.


[EDIT] odpowiedz ponizej.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "yolinar" (12.07.2008, 23:12)


10

Saturday, 12.07.2008, 20:49

yolinar skad masz informacje, ze beta nie bedzie resetowan, bo nie moge znalesc na forum, a ztego co sie orientuje to sporo osob tez tego nie wie?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Saturday, 12.07.2008, 20:51

Lol, dlatego to się będzie nazywać BETA, bo będą jeszcze dodawane opcje, które nie są konieczne do grania ale umilają rozgrywkę.

BETA z założenia nie jest kasowana, dlatego na niej trzeba już wykupywać premium.
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Podobne wątki