Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 11.07.2008, 14:40

Eh wyżale się.

Kuźwa jak ktoś nie ma farta to nie ma dropu. ;(
Ale jak ktoś ma totalnego nie farta, to mu wyznaczą start bety na dzień kiedy wyjeżdża na 4 dniowe wakacje. :cursing:
To jest po prostu ironia i wiatr biednemu w oczy. 8|

Wiadomo, że 14 lipca. A godzina?

2

Friday, 11.07.2008, 14:44

haha :D a ja mam akurat wolne ;> to sie pewnie wszystkie łapserdaki i darmozjady rzuca ;D, ja tam sie jednak ciesze ze bede mogl grac o pewne ;], pozostaje tylko czekac do poniedzialku i liczyc na fartowna lokacje placka sa byle zdala od dyvida i diablo111 xD i innych paskqd xP

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 11.07.2008, 15:07

Wow tragedia jedziesz na 4 dni wakacji! Też masz życiowe problemy jedziesz na wakacje i w gierkę 4 dni nie będziesz grał :rotfl: Jak z jakiejś telenoweli :P .

PS NIe martw się Kruczego też nie będzie to zaczniecie razem :D
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 11.07.2008, 15:15

Ja zacznę dopiero we wtorek a w piątek wyjeżdżam na 10 dni. Muszę pamiętać żeby kupić tępą różową żyletkę żeby cierpieć przez te 10 dni urlopu :P

A co do dropu to poza sandałami (2) i napierśnikiem (3) to nic ciekawego mi nie wypadło :( Więc też na farta w tej grze nie narzekam...
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

5

Friday, 11.07.2008, 15:42

tylko pamietaj zeby tepa rozowa zyletka miala jakies czarne wzorki np serduszka xDDD

co do godziny to jak zapytalem Suszaka to jeszcze do konca nie wiadomo wiec pewnie wszyscy pro TE gracze nie beda spac w niedziele xD bo po co ? xP

6

Friday, 11.07.2008, 16:17

Nie ma co sie prszejmowac. Jak pozniej sie zacznie te pare dni to sie wyloduje troche dalej od wiekszosci dobrych i niewyzytych graczy i bedzie mozna odsapnac:D Najwieksze walka z tego co wnioskuje byla w srodku mapy:D Na becie pewnie bedzie na jej pocztku bo wszyscy beda wiedziec ocb:D

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 11.07.2008, 16:19

No nie wiem jakbym planował grać dalej to bym zaczął z 4 dni po starcie bety i jak lokacja by mi się nie podobała to bym usuwał wiochę i przesuwał na inny teren ^^
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 11.07.2008, 17:51

A ja tam jak mi się uda to zacznę możliwie jak najszybciej.
Chcę się zmieżyć z dyvidem :) ale nie teraz tylko jak zaczniemy od nowa :)
Mam nadzieję że to będzie tak do godziny 12 bo później to ja w pracy siedzę i nie zabardzo będę mógł bo poniedziałek to chyba najgorszy dzień tygodnia ehh niedość że kacyk będzie to i ludzi zawsze najwięcej i z dziwnymi problemami ;(
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

9

Friday, 11.07.2008, 18:47

PS NIe martw się Kruczego też nie będzie to zaczniecie razem :D

Nie zaczniemy bo mnie do 20 nie będzie :P

Ale nie płacze, bo wiem już jak to jest nudno być 2 zarejestrowaną osoba ;D

Cały kocioł i walka daleko hen hen :<
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


10

Friday, 11.07.2008, 19:39

No. W alfie zaczynalem 2-3 dni po stracie to wiem jak to byc na zadupiu. Nic ciekawego sie nie dzieje do sensownych graczy daleko i wogle, koegzystujesz. Dopiero teraz jak czesc grajacych zrezygnowala to jakis zysk ze starozytnosci mam. Bo tak niebylo kogo atakowac, a tych paru i tak nic nie dawalo.

Z urlopu sie ciesze. Ale chodzi o to ze nie mam nawet mozliwosci zalozenia konta. Zeby pozycje chociaz wylosowac wlasnie tam gdzie bedzie najwiekszy kociol. Tak tez z checia zmiezyl bym sie z dyvidkiem i Diablo111.
2-3 dni nie robily w alfie problemu bo masa farm byla, tak ze do starozytnosci wchodzilem w pierwszej 20 graczy ktorzy to osiagneli. ale tu to bedzie miazga.
Poza tym nie oszukujmy sie wylosowanie sie w srodku kotla daje ci najwieksze mozliwosci pogrania, powalczenia, oblegania, stresu, radosci.

11

Friday, 11.07.2008, 21:24

A ja licze na wersje finalna bo wracam za 2 miesiace z miejsca gdzie o komputerze to moze czytali kiedys w gazecie:P

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Saturday, 12.07.2008, 01:19

Tylko... beta nie będzie resetowana ^^ , może jeszcze kiedyś zagram w tą grę, ale obecnie mnie nudzi i mi się nie chce :P W sumie imponujące jest to, że w alfę gra prawie 1k ludzi, myślałem, że gra max 0,5k (oceniam po rankingu czyli właściwie po akcjach /punktach otrzymanych przez graczy od wczoraj :))
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

13

Saturday, 12.07.2008, 10:25

Ja szczerze mówiąc chcę wylądowac troszke dajej od pro graczy bo start i dalszą grę wole mieć trochę spokojną
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

14

Saturday, 12.07.2008, 11:02

Cytat

Dziś, 10:25
wg Dario123

Ja szczerze mówiąc chcę wylądowac troszke dajej od pro graczy bo start i dalszą grę wole mieć trochę spokojną.
Gorzej jak sie okaże, że dalej nie masz z kim grać.
Powinno byc wprowadzoen oblężenie Stolicy (tylko na wymiane), to pozwolilo by przeniesc sie na jakis inny teren. Lub zniszczenie Stolicy i automatyczne zastapienie nia pierwszej wioski.
Ze swojego pseudo "doświadczenia"
Pozycje moich wioch.
Stolica 103 : 118
I wioska 88 : 114
II wioska 92 : 117
Miedzy stolica a I wiocha jest 29 minut na bohaterze z max rozwinietym CZASEM MARSZU. II wiocha stoi po srodku tak ze czasy skracaja sie do srednio 13-20 minut w zaleznosci od jednostek.
Take rozwiazanie daje boosto w rozwoju bo massa farm w niedalekiej odleglosci krotkie czasy rozwoju. Jednak jesli chodzi o wojne to czas marszu miedzy wioskami za dlugi. Nie nadążam z przemieszczeniem wojska.
Ale obiektywnie rzecz biorac rozwiazanie spoko bowiem tylko wokol I wioski sa jacys rywale z ktorymi mozna powalczyc. Gdyby byl mlyn i kociol takie rozmieszczenie wioske sprawilo by ze najprawdopodobniej nie mial bym po co grac.
Dlatego mowie wam. Lepiej zaczac blisko mlyna niz na za dupiu.
Oczywiscie nikomu nie rzycze trafienia miedzy np dyvidka i diablo. Chodz to tez jest wzgledne. Bo wystarczy nie fart i strata przypadkowa bohatera i ktos moze byc opuzniony na maxa.

15

Saturday, 12.07.2008, 12:09

Ja mam godzinke pomiedzy wioskami i uwazam to za znakomite rozwiazanie, przynajmniej farmy mi sie nie nakladaja a farmie na 6 armii wiec o nalozenie nie trudno:P

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Saturday, 12.07.2008, 12:52

Ja mam w odległości około 15-20 min od stolicy, żebym mógł swobodnie i szybko przerzucać surkę między wiochami i np. wesprzeć sprawnie jedną z nich zasobem surki z 3 wioch ^^
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

17

Saturday, 12.07.2008, 15:22

yolinar jak trafię na podobny teren jaki mam teraz bedę na maksa zadowlony bo pro graczy jakioś nie widać, a kilku grających jest w pobliżu tak więc nie mam na co narzekać
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

18

Saturday, 12.07.2008, 16:51

Jak ja trafię z lokacjami specjalnymi tak jak teraz to też bede szczęsliwy.
Portal mocy, przy mnie 2 kwadraty (w sumie to nawet za blisko strat na bieżaco nie nadażam odbudować) w Starożytności świetny exp z niego z samymi prockami. Jaskinia pod nosem 5 kwadratów. Gaj Druidów 5 kwadratów, Wieża kości 3. Tylko do T-Rexa daleko.

19

Saturday, 12.07.2008, 17:12

Swietny eksp to jest z 10 legio na t-rexie 4...od 85 - 140 za wyprawe i jeszcze nie mialem strat (zeby nie bylo lata tam moj drugi bohater - 5lvl demon - w obwodach)...

A ile jest za portal? bo juz nie pamietam:(

20

Saturday, 12.07.2008, 17:59

A ja tam jak mi się uda to zacznę możliwie jak najszybciej.
Chcę się zmieżyć z dyvidem :) ale nie teraz tylko jak zaczniemy od nowa :)
Niestety muszę Cię rozczarować, nie będę grał w bete. Za tydzień będę w miejscu gdzie o necie tylko plotki chodzą :). A że posiedzę tam ponad 2 tyg to szkoda żebym konto zakładał bo pewnie beta potrwa jeszcze krócej niż alfa :)
Życzę wszystkim powodzenia i miłej rozgrywki. Zaglądnę pewnie jak wrócę zobaczyć co ciekawego się dzieje :))