Nie jesteś zalogowany.

Gilean85

Intermediate

  • "Gilean85" started this thread

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 11.07.2008, 17:59

Beta Jupi!!! Szkoda tylko bohatera ;(

Szkoda że mój nekrosek na prawie 11 lvl będzie musiał polec bez walki :(
Wyciągnołem latającym bohaterem 62 obrony na plusie :) a teraz wszystko w piz... ehh
Armię przeboleję miasta tak samo ale hero ehh
Będę za nim tęsknił :)
A może ludkiem zacznę grać od bety bo nekroskiem odkryłem plusy i minusy a drugi hero jakoś nigdy nie chciało mi się go wyżej doświadczać niż 4 lvl.
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

2

Saturday, 12.07.2008, 16:10

Najwiekszy minus jaki odkrylem u DEMONa to palac z wlosami: :cursing:

3

Saturday, 12.07.2008, 16:47

No moj Demonek i Ludzik też się sypną. Teraz pędzę ze wszytkimi bOssami w Starożytności. W sumie zostanie pewnie Naja. (I nie, nie widziałem jaką metodą DrWho ją zabiła bo skasowała już konto). Ale wiem jak ja ją bym zabił, ale surowców zabraknie.
Do Sredniowiecze nie zdąże niestety bo nie wybuduje ołtarza. A właśnie jaki lev teraz wymagany?

4

Monday, 14.07.2008, 01:03

A wlasnie, taki inaczej wygladajacy palac/totem jest tylko w stolicy czy w koloniach tez;p? bo w stolicy mam nieumarlego i ladny czaszkowaty ogolnie taki budynek;p a u czlowieka taki schludny, tylko nie wiem czy jakbym mial demona czy cos to czy w kolonii inaczej by wygladalo;p

5

Monday, 14.07.2008, 01:05

No moj Demonek i Ludzik też się sypną. Teraz pędzę ze wszytkimi bOssami w Starożytności. W sumie zostanie pewnie Naja. (I nie, nie widziałem jaką metodą DrWho ją zabiła bo skasowała już konto). Ale wiem jak ja ją bym zabił, ale surowców zabraknie.
Do Sredniowiecze nie zdąże niestety bo nie wybuduje ołtarza. A właśnie jaki lev teraz wymagany?
Naje mozna z tego co pamietam przy paru probach jak sie jest lotem i ma sie troche defa prockami (kwestia trafienia slabszej obsady), lepiej uzyc paru rydwanow:)
Lvl wymagany dalej 10, nic sie nie zmienilo...

A wlasnie, taki inaczej wygladajacy palac/totem jest tylko w stolicy czy w koloniach tez;p? bo w stolicy mam nieumarlego i ladny czaszkowaty ogolnie taki budynek;p a u czlowieka taki schludny, tylko nie wiem czy jakbym mial demona czy cos to czy w kolonii inaczej by wygladalo;p


Zawsze palac jest taki jaki bohater w danej wiosce. Jak przeniesiesz bohatera pomiedzy to palac sie zmienia, przynajmniej tak mi sie wydawalo jak przenioslem, ale przyznam sie ze bardzo uwagi na to nie zwrocilem;)

Podobne wątki