Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 30.05.2008, 20:24

Czy mobilność działa poprawnie ?

Wydaje mi się, że chyba nie... wyświetlało mi, że szpiegowanie zajmie 9 minut, a jak sprawdziłem ile czasu będzie jeszcze szedł, to wyskoczyło ponad 10 minut. Nie jestem na 100% pewny, może coś mi się pomieszało, ale chyba może ktoś to sprawdzić ? (gracz, mod, admin, ktokolwiek ^^)
Od czego zależy czas walki / szpiegowania i w jakim stopniu ? (bo to chyba nie jest czas samego przemarszu wojska, byłem oddalony od tej wioski o 4 kwadraty, więc powinno mi to zająć max 8 minut)

2

Friday, 30.05.2008, 20:29

Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Friday, 30.05.2008, 21:00

Ok, dzięki za wzór, zgadza się. Tylko 2 pytania:
Dlaczego swojego sąsiada szpiegowałem w 50 sekund ??
Dlaczego nie jest liczony bonus mobilności dla bohatera ? Jest napisane, że działa na _wszystkie_ jednostki w armii, nie da się ukryć że bohater jest jej częścią... w dodatku bohater jest jedną z najwolniejszych jednostek w tej erze...
[edit] Pomyłka, bohater jest najwolniejszy, nie licząc osadnika. Daje domyślnie 10% bonusu szybkości, więc Dzieci Mastodonta poruszają się od razu z szybkością 117 /h, a bohater 120... nie wspomne o fakcie, że lata ^^

4

Friday, 30.05.2008, 21:06

Szpiegowanie w zasięgu wioski trwa 10razy krócej ;)
A skill mobilność działa tylko na armię.
Hero, któremu nie dopakowaliśmy doświadczenia w szybkość marszu rzeczywiście jest najwolniejszy z bojowych - ale właśnie od tego mamy możliwość dowolnego rozdzielania punktów. Jeśli komuś to przeszkadza, zawsze może zmniejszyć ten stat :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (01.06.2008, 01:26)


5

Friday, 30.05.2008, 21:11

tylko ze wydaje mi sie, ze przy ruszaniu pokazuje nam czas po doliczeniu bohaterowi szybkości, a potem okazuje sie ze będzie szedł dłużej... (jeszcze to sprawdzę za 20 min jak wrócę, ale tak mi się wydaje)
Zmieńcie opis mobilności, albo dopiszcie że z wyjątkiem bohatera, bo napis _działa na wszystkie jednostki w armii_ wprowadza w błąd... zmarnowałem przez to trochę pkt które mógłbym przeznaczyć na kolejne miejsce do ekspedycji ;p

[edit] jednak czas podaje bez bonusu dla bohatera, ale i tak zmieńcie opis...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Vince" (30.05.2008, 21:32)


6

Sunday, 01.06.2008, 15:04

Super! i w duputu poszły punkty doswiadczenia :/

Mobilność bohatera: 10%
Czas dojścia do wiski x: 26,49

Mobilnosć bohatera: 20%
Czas dojścia do wiski x: 26,49

!!! ej no jakieś żarty, czy jak?
Fajne....! -> Oblukajcie :]
Cały czas czekamy na:
+dodanie w panelu armii sumacyjnej pojemności
+usuwanie jednostek
+ranking
+panel usera -szukaj
+czas wiadomości -żeby pojawiały się szybko
+przerzucanie do wiadomości po wykonanej akcji
+raporty. Nazwa przeciwnika linkiem do kwadratu lub profilu
+licznik graczy/graczy online (tak jak w BW)

7

Sunday, 01.06.2008, 15:08

"Mobilność" dotyczy jednostek które są w armi herosa.
"Czas Marszu" dotyczy samego bohatera ;)

To 2 różne statysyki. Żeby osiągnąć zamierzony efekt, trzeba je równomiernie rozwijać.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


8

Sunday, 01.06.2008, 15:12

Racja... przepraszam. Już zauważyłem. Sporo trzeba będzie wydać, żeby skrócić czasy marszu chociaż o 10%...
ale, gra nie może być za prosta, prawda :p
Fajne....! -> Oblukajcie :]
Cały czas czekamy na:
+dodanie w panelu armii sumacyjnej pojemności
+usuwanie jednostek
+ranking
+panel usera -szukaj
+czas wiadomości -żeby pojawiały się szybko
+przerzucanie do wiadomości po wykonanej akcji
+raporty. Nazwa przeciwnika linkiem do kwadratu lub profilu
+licznik graczy/graczy online (tak jak w BW)

9

Sunday, 01.06.2008, 15:15

Mozna tylko dodac, ze czas pzemarszu liczony jest dla najwolniejszej jednostki w armii.
Dlatego dobor jednostek tez jest wazny.

10

Sunday, 01.06.2008, 16:15

Ja mam propozycje.

Rozdzielcie statystyki ktore dotycza tylko bohatera od statystyk ktore dotycza tylko armii, bo takie przemieszanie wprowadza cala mase zamieszania.