You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, May 30th 2008, 8:24pm

Czy mobilność działa poprawnie ?

Wydaje mi się, że chyba nie... wyświetlało mi, że szpiegowanie zajmie 9 minut, a jak sprawdziłem ile czasu będzie jeszcze szedł, to wyskoczyło ponad 10 minut. Nie jestem na 100% pewny, może coś mi się pomieszało, ale chyba może ktoś to sprawdzić ? (gracz, mod, admin, ktokolwiek ^^)
Od czego zależy czas walki / szpiegowania i w jakim stopniu ? (bo to chyba nie jest czas samego przemarszu wojska, byłem oddalony od tej wioski o 4 kwadraty, więc powinno mi to zająć max 8 minut)

2

Friday, May 30th 2008, 8:29pm

Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Friday, May 30th 2008, 9:00pm

Ok, dzięki za wzór, zgadza się. Tylko 2 pytania:
Dlaczego swojego sąsiada szpiegowałem w 50 sekund ??
Dlaczego nie jest liczony bonus mobilności dla bohatera ? Jest napisane, że działa na _wszystkie_ jednostki w armii, nie da się ukryć że bohater jest jej częścią... w dodatku bohater jest jedną z najwolniejszych jednostek w tej erze...
[edit] Pomyłka, bohater jest najwolniejszy, nie licząc osadnika. Daje domyślnie 10% bonusu szybkości, więc Dzieci Mastodonta poruszają się od razu z szybkością 117 /h, a bohater 120... nie wspomne o fakcie, że lata ^^

4

Friday, May 30th 2008, 9:06pm

Szpiegowanie w zasięgu wioski trwa 10razy krócej ;)
A skill mobilność działa tylko na armię.
Hero, któremu nie dopakowaliśmy doświadczenia w szybkość marszu rzeczywiście jest najwolniejszy z bojowych - ale właśnie od tego mamy możliwość dowolnego rozdzielania punktów. Jeśli komuś to przeszkadza, zawsze może zmniejszyć ten stat :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

This post has been edited 1 times, last edit by "KruczoCzarny" (Jun 1st 2008, 1:26am)


5

Friday, May 30th 2008, 9:11pm

tylko ze wydaje mi sie, ze przy ruszaniu pokazuje nam czas po doliczeniu bohaterowi szybkości, a potem okazuje sie ze będzie szedł dłużej... (jeszcze to sprawdzę za 20 min jak wrócę, ale tak mi się wydaje)
Zmieńcie opis mobilności, albo dopiszcie że z wyjątkiem bohatera, bo napis _działa na wszystkie jednostki w armii_ wprowadza w błąd... zmarnowałem przez to trochę pkt które mógłbym przeznaczyć na kolejne miejsce do ekspedycji ;p

[edit] jednak czas podaje bez bonusu dla bohatera, ale i tak zmieńcie opis...

This post has been edited 1 times, last edit by "Vince" (May 30th 2008, 9:32pm)


6

Sunday, June 1st 2008, 3:04pm

Super! i w duputu poszły punkty doswiadczenia :/

Mobilność bohatera: 10%
Czas dojścia do wiski x: 26,49

Mobilnosć bohatera: 20%
Czas dojścia do wiski x: 26,49

!!! ej no jakieś żarty, czy jak?
Fajne....! -> Oblukajcie :]
Cały czas czekamy na:
+dodanie w panelu armii sumacyjnej pojemności
+usuwanie jednostek
+ranking
+panel usera -szukaj
+czas wiadomości -żeby pojawiały się szybko
+przerzucanie do wiadomości po wykonanej akcji
+raporty. Nazwa przeciwnika linkiem do kwadratu lub profilu
+licznik graczy/graczy online (tak jak w BW)

7

Sunday, June 1st 2008, 3:08pm

"Mobilność" dotyczy jednostek które są w armi herosa.
"Czas Marszu" dotyczy samego bohatera ;)

To 2 różne statysyki. Żeby osiągnąć zamierzony efekt, trzeba je równomiernie rozwijać.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


8

Sunday, June 1st 2008, 3:12pm

Racja... przepraszam. Już zauważyłem. Sporo trzeba będzie wydać, żeby skrócić czasy marszu chociaż o 10%...
ale, gra nie może być za prosta, prawda :p
Fajne....! -> Oblukajcie :]
Cały czas czekamy na:
+dodanie w panelu armii sumacyjnej pojemności
+usuwanie jednostek
+ranking
+panel usera -szukaj
+czas wiadomości -żeby pojawiały się szybko
+przerzucanie do wiadomości po wykonanej akcji
+raporty. Nazwa przeciwnika linkiem do kwadratu lub profilu
+licznik graczy/graczy online (tak jak w BW)

9

Sunday, June 1st 2008, 3:15pm

Mozna tylko dodac, ze czas pzemarszu liczony jest dla najwolniejszej jednostki w armii.
Dlatego dobor jednostek tez jest wazny.

10

Sunday, June 1st 2008, 4:15pm

Ja mam propozycje.

Rozdzielcie statystyki ktore dotycza tylko bohatera od statystyk ktore dotycza tylko armii, bo takie przemieszanie wprowadza cala mase zamieszania.