Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 13.07.2008, 12:29

Ostatni dzień ALFY! ~Do operatorów gry~

Witam. Miałbym małą propozycje z okazji zakończenia AlfaTestów. Mianowicie zwiększenie dropa amuletów/pierścieni i innych itemków o 20/50% by KAŻDY kto chce mógł choć jeden wylotować i użyć zwoju.

Ja np. gram od pierwszych dni Alfy i ani razu nie wylotowałem przedmiotu z 3 slotami a już nie mówie o pierścieniu/amulecie, a jestem piekielnie ciekaw jak to działa i jak wygląda.
A że od jutra konta zostaną skasowanie to choćby niewiem co się działo na nic to nie wpłynie jedynie zwiększy rozrywke w ten ostatni dzień.


Zostawaiam to do przemyślenia (najlepiej szybkiego bo to praktycznie ostatnie 24h Alfy) i pozdrawiam Dracon.

2

Sunday, 13.07.2008, 12:33

Popieram w 100%.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 13.07.2008, 12:34

Przypuszczam, że nie zauważyłemś, ale administracji w weekend n ie ma na forum ^^
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

4

Sunday, 13.07.2008, 12:37

Wydaje mi się że jeśli jutro ma być zakończenie to chyba muszą jakieś przygotowania zrobić. A nawet jeśli nie, to może jutro (bo nie wydaje mi się że zakończenie nastąpi dokładnie o północy :P ) przeczytają ;)

5

Sunday, 13.07.2008, 12:39

Pomysł jak najbardziej dobry. Warto troszkę zaszaleć na koniec :P.

6

Sunday, 13.07.2008, 14:29

mi sie wydaje zeby ta alfe jeszcze ze dwa trzy dni przedłużyć bo przy czarach napewno znajdziemy jakieś błędy;)

7

Sunday, 13.07.2008, 19:05

Nic nie przedluzac.
Odpalac bete nawet dzis.

8

Sunday, 13.07.2008, 21:00

Moim zdaniem powinna byc jeszcze odpalona na jakis czas (na przyklad rownolegle), w sredniowieczu juz widze pare bledow:P
Na przyklad sie nie wyswietla kopalnia zlota (grafika) na terenie lesnym;)

A to sa tylko estetyczne, sadze ze tak jak ktos pisal bedzie jeszcze sporo bledow zwiazanych z mechanika czarow, zycze wam aby byly to bledy drobne (nie spieprz**y przyjemnosci rozgrywki) :)

9

Sunday, 13.07.2008, 22:35

Jak sie nie sprawdzi w alfie to może być dużo niemiłych błędów;) ale byłoby ciastko jakby w ogóle nie zadziałały;ppp Khaine to na jakich terenach można budować kopalnie złota??

Edit: Wiadomo o której godzinie??

10

Sunday, 13.07.2008, 23:09

Tak jak dyvid gdzies pisal, wysokie gory i pustynia:)

11

Sunday, 13.07.2008, 23:38

Mam nadzieje, że od północy :PP
Szkoda, że mimo usilnych prób ( od kiedy dowiedziałem się że Alfa się kończy to 0 Farmienia, tylko lokacje specjalne) Nie udało mi się nic wylootować :<(czyt. Amulety/pierścienie)
Mam nadzieje, że teraz w Kamieniu będzie można już wylootować coś ciekawego ( Ktoś mówił o tym). No, nie pozostaje nam nic jak odliczanie do godziny "X" , której i tak nie znamy xPP
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Szumi" (13.07.2008, 23:55)


12

Monday, 14.07.2008, 01:30

Też non stop lokacje robie;p Ale do tej pory jeden wisior bez slotow;p A szkoda moglo byc tak pieknie;p

13

Monday, 14.07.2008, 09:36

Amulety lecą głównie z bossów, a ich drop wzrósł już i tak o kilkaset %
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

14

Monday, 14.07.2008, 10:53

no ja zachariasza zabiłem jakieś... Hmm 40 razy? xP I same śmieci (czyt. Runy) Lecą.. szkoda, że nie da się tego sprzedać :<
Może jednak trzeba pokonywać lepszych boosów? xP I Kiedy będzie reset? xD
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

15

Monday, 14.07.2008, 11:22

Moim zdaniem powinna byc jeszcze odpalona na jakis czas (na przyklad rownolegle), w sredniowieczu juz widze pare bledow:P
Na przyklad sie nie wyswietla kopalnia zlota (grafika) na terenie lesnym;)

A to sa tylko estetyczne, sadze ze tak jak ktos pisal bedzie jeszcze sporo bledow zwiazanych z mechanika czarow, zycze wam aby byly to bledy drobne (nie spieprz**y przyjemnosci rozgrywki) :)
To akurat kwestia tego, że dodanie możliwości budowy tej kopalni na innym terenie (konkretnie pustynnym, nie lesnym) jest szybsze, niż zrobienie obrazka ;)
Został już dodany.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny