Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 14.07.2008, 16:23

jak sie resetuje konto to sie leci do innej lokacji? czy żeby zmienić lokacje trzeba sie drugi raz rejestrować?

VeiN

Moderator

  • "VeiN" started this thread

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Monday, 14.07.2008, 16:31

Jar robisz reseta to wygląda to tak jakbyś sobie nowe konto założył - wywala cię na krawędź, a morze z czasem "zarasta" (lub i nie jak jesteś przy x=0 lub y=0)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

23

Monday, 14.07.2008, 16:42

A czas do pierwszego ataku sie zmienia czy zostaje tamten?

VeiN

Moderator

  • "VeiN" started this thread

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Monday, 14.07.2008, 17:00

masz ochronkę, WSZYSTKO jest tak jakbyś zaczął grać od początku, włącznie z hero, technologiami itd.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

25

Monday, 14.07.2008, 17:34

a to bajera;p bd mozna sobie pomodzic;p

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Monday, 14.07.2008, 17:46

hmm faktycznie z kilkoma punktami się zgodzę bo nie dostałem żadnych konkretnych odpowiedzi oprócz nie nie będzie, bo nie.
Chyba nie na tym mają polegać propozycje graczy żeby od razu je gnoić w zarodku.
Ehh zobaczymy jak to będzie w becie wyglądało ale jak nic się nie zmieni to przestanę grać ;(
Co do balansu między epokami to jak na razie to tylko kamień-staro według mnie oczywiście bo na początku jadą cię jak chcą ale potem ty im robisz akuku armią 60 procków hehe :)
A jak widziałem jakie są w średniowieczu to śmiech na sali aż mi się odechciało przejść każdy unit kosztuje złoto buhaha
to jakby za procka kamieniami płącić
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )