Nie jesteś zalogowany.

41

Tuesday, 15.07.2008, 11:40

Cos czuje ze jako admin bedzie obiektem wszelkich zazalen i skarg.
czyt.: mysle, ze sporo osob bezie chcialo mu zrobic z du...y jesien sredniowiecza.

42

Tuesday, 15.07.2008, 12:16

No, ja też już jestem. Potrzeba było tylko ok 10 resetów żeby z ponad 40 zrobiło się 12 minut do jaskini :) Do T-rexa też niedaleko. Sąsiadów (potencjalnych farm :D ) też sporo, a że stoję tuż nad morzem, to się jeszcze na pewno coś ciekawego "urodzi" :D

43

Tuesday, 15.07.2008, 13:00

No w końcu mi się udało jaskinia blisko a i do innych lokacji z wyższych epok tez nie daleko. A to pewnie Konrad będzie robił graczom co zbyt narzekają z d*py jesień średniowiecza
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

44

Wednesday, 16.07.2008, 00:12

Tiaaa z d**y jesień średniowiecza to będą mieli pierwsi z tych co przejdą do średniowiecza;)

45

Wednesday, 16.07.2008, 08:38

Teraz za atak na nich ponoc juz nie dostaje sie kamyczkow tylko drewno. Tak admini pisali. Wiec nie jest tak juz fajnie

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

46

Wednesday, 16.07.2008, 08:41

i będzie git ;) wszyscy się będą martwić ;) no ale to przyszłość - ja myślę że minimum 1 miech - w tym tydzień urlopu - a nawet więcej ;)

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Friday, 18.07.2008, 07:05

Ja wam opowiem taką pewną anegdotę :D Kiedyś na Forum Moderatorów (na forum BW) Konrad napisał coś zabawnego (nie pamiętam dokładnie o co chodziło, ale to była lekka gafa) no więc ja napisałem "Konrad mam screeny" i otrzymałem od niego odpowiedź "a ja mam Twoje IP". :D

Jestem pewien na 110%, że Konrad nie będzie "czitował", bo kiedyś nawet pisał, że nie widzi sensu grać we własną grę i sobie dopisywać w bazie "bonusy". Z resztą - ktoś z Was widziałby w tym sens?
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

48

Friday, 18.07.2008, 07:18

Fajna anegdota.

Też mi się wydaję, że Konrad nie ma sensu oszukiwać...to jest jak z grami single - co to za frajda przechodzić grę na kodach? Zawsze dziwił mnie fakt, że ludzie np w FPS-ach dziargają kody na nieśmiertelność i się cieszą, że wszystko młucą. Może i młucą ale czy to dostarcza więcej radości niż gra z ryzykiem śmierci? Wątpię.
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

49

Friday, 18.07.2008, 13:59

Hehe sens w grania we własną gre i wygrywania poprzez czitowanie widzą tylko niby-admini, którzy mają gry na ściągniętym silniku Vallheru;p Widziałem takie myki że twórca sobie dawal super bronie i rozwalal graczy;) Dziecinada że aż żal;)

DotA-owned

Początkujący

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Wednesday, 23.07.2008, 23:09

ehhh trzeci dzien bety bylem top 20 kiedy to "synku rano wylatujemy" :<<<

wlasnie wrocilem ... top 400 ... pozostaje mi czekac na omege xD
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...