Nie jesteś zalogowany.

dj888

Nierejestrowany

1

Tuesday, 15.07.2008, 08:06

wadliwe działanie wysyłki mejla z hasłem i przypomnieniem hasła

Witam
Czy tytułowe "procedury" działają dobrze??
Na mejla z hasłem czekam 8 godzin - i nic.
Użyłem już funkcji przypomnienia hasła - i nic. Mimo potwierdzeń że zostało wysłane.

Szybkie odpowiedzi na pytanie jeszcze nie zadane:
Nie, wiadomości nie ma w spamie (skrzynka jest na onecie).
W Alfie mejle dochodziły na tą samą skrzynkę.
Tak, wiem że hasło podawało na początku, ale i tak chciałem je zmienić, więc go nawet nie zapisałem ;-/

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 15.07.2008, 08:16

Ja na maile od BWTeam na samym początku też czekałem sporo czasu bo miałem skrzynki na onecie, dlatego po początkach przygody z BW założyłem oddzielną skrzynkę na WP, bo tam wszystkie takie maile przychodzą od ręki. Ale jeśli ty nie miałeś dotychczas takich problemów to może być to spowodowany masową rejestracją graczy, więc skrzynka BWT nie nadąża z wysyłaniem maili do wszystkich ;) Cierpliwości - w końcu maila dostaniesz.
A co do hasła to mogłeś skopiować je z ekranu rejestracyjnego i od razu zmienić przy pierwszym zalogowaniu ;) Ja tak zrobiłem i teraz nie mam żadnego problemu ^^
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

3

Tuesday, 15.07.2008, 08:25

Z wysyłką nie ma problemów, raczej jakieś dziwne ustawienia skrzynki/poczty traktujące mail jako spam,
ps. nic nie można zrobić jak nie podasz np. poczty w jakiej jesteś.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

dj888

Nierejestrowany

4

Tuesday, 15.07.2008, 08:48

Z wysyłką nie ma problemów, raczej jakieś dziwne ustawienia skrzynki/poczty traktujące mail jako spam,
ps. nic nie można zrobić jak nie podasz np. poczty w jakiej jesteś.
Przecież w tresci pierwszego postu była podana poczta - onet. :)
Nie jest źle. co prawda pierwszy mejl nadal nie dotarł, ale udało mi się zmienić już hasło :huh:
Być może to coś z pocztą, poniewaz godzina odczytania mejla i oficjalnego dotarcia na serwer różniły sie o prawie 30 minut.

5

Tuesday, 15.07.2008, 09:18

Problem ze zmianą hasła

Utworzyłem postać, początkowo miałem problem , gdyz wymagano ode mnie wybrania portretu postaci, którego nie było, po kilku próbach, udało się. Niestety nie zmieniłem hasła na samym poczatku, a w mojej skrzynce mailowej nic nie ma, próbowałem wysłać zapomnienie hasła, ale żadna wiadomość z nowym hasłem nie dotarła, no cóż , miłego testowania, za jakiś czas jak się uda kasuję konto bo za farmę robić nie będę- narka

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 15.07.2008, 11:42

Spróbujcie wysłać przypomnienie hasła, z tego co widzę teraz dochodzą nawet na wp.pl.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Tuesday, 15.07.2008, 20:52

Do mnie haslo rowniez nie dotarlo, dopiero kiedy uzylem opcji zmien haslo to nowe haslo przyszlo bez problemu, poczta na onecie.