Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Kłopoty

1

Tuesday, 15.07.2008, 09:11

Kłopoty

Po pierwsze moge wejsc na strone http://www.czaswojny.pl/, natomiast nie moge juz na http://193.200.241.137/tepl_t1/ (pewnie to wina blokad pozakladanych w mojej pracy, niemniej na alfie nie mialem z tym problemu), co prawda jest sposob by to ominac, ale na dluzsza mete odpada
Po drugie przy probie stworzenia bohatera mam taki komunikat
"Kliknij na portrecie aby dokonać wyboru głównego bohatera."
nie widze zadnych portretow (IE 6)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 15.07.2008, 09:16

Skoro jest sposób, to tymczasowo musi wystarczyć, w ciągu dwóch dni powinna odświeżyć się domena przeznaczona dla pierwszego serwera, więc powinno chodzić.

Portretów póki co nie ma, chodzi o kliknięcie na rasę bohatera.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Tuesday, 15.07.2008, 09:20

klikam na rase ale nic mi nie wybiera, jesli dobrze pamietam, to sie kolor zmienial tam gdzie sie wybralo, a tu nic sie nie dzieje, (wpisuje nick i nazwe miasta)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 15.07.2008, 09:44

Sprawdziłem pod IE6 i kolor po kliknięciu się zmienia.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Tuesday, 15.07.2008, 11:43

Ja mialem taki sam blad na poczatku bety w Fire Foxie.
W IE6 wszytko grało.
Pozniej wrocilo do normy tu i tu dziala u mnie na ta chwile.

6

Tuesday, 15.07.2008, 13:44

no to bay bay wszystkim znajomym i nieznajomym, nie bede sie pchal tam gdzie mnie nie chca :) gra calkiem przyjemna, ale coz...
gl all