Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 15.07.2008, 21:14

Pytanie o konto administratorskie

Takie małe zapytanie, http://193.200.241.137/tepl_t1/index.php?a=profile&uid=1 konto to ma parę punktów w rankingu, co oznacza że pewnie stoją tam jakieś kopalnie. Będzie można normalnie grabić surowce? :rotfl:
Cytat wszechczasów: :thumbsup:
taak... wysoki sądzie, on wszedł do kuchni, potknął się i upadł na nóż...

i tak 28 razy!

Nie wchodź tu! :rotfl: :
http://www.cwaniak.rembertow.net/

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 15.07.2008, 21:20

hehe pewnie że będzie można :)
Jak lubisz odpocząć sobie od gry na jakiś miesiąc :rotfl:
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

3

Tuesday, 15.07.2008, 21:35

Grabienie Wioski złego admina nie jest zabronione :rotfl: , ale prawda jest taka, że jak ktoś pierwszy kliknie w momencie końca ochronki(ale będzie wyścig 8o i jednorazowy skok obciążenia :cursing: ) i zdobędzie pokaźny ładunek surowców, to już na starcie będzie miał niesprawiedliwą przewagę. To konto powinno mieć status niedostępny(czy coś tam) jak w BW, aby wszyscy mieli równe szanse. takie jest moje zdanie. Jak uda się szpiegowanie, to wkleję raport :P
Cytat wszechczasów: :thumbsup:
taak... wysoki sądzie, on wszedł do kuchni, potknął się i upadł na nóż...

i tak 28 razy!

Nie wchodź tu! :rotfl: :
http://www.cwaniak.rembertow.net/

4

Tuesday, 15.07.2008, 21:40

Patrzac po jego punktach to wcale nie ma zadnej przewagi. zaczal jako pierwszy wiec teoetycznie ma wiecej o te 5-10 kamieni. poprostu rozbudowal Totem szybciej niz wy i ma wicej punktow. Skoro zecydowal sie na gre to znaczy ze gre jako normalny gracz. jesli ktos dostanie bana za atak na niego to powinien zadac zwrotu pieniedzy (jesli Ma premium) bo nigdzie nie napisane ze admina nie mozna atakowac.

A swoja droga do co do chwili kiedy bedzie mozna atakowac to tylko chyba glupiec moze uwarzac ze przyniesie mase surowcow. tak szansa istnieje z osob co sie nie beda logowaly. Ale grajacy gracz pochowaja wszytko co beda mieli. Wiec nic nie zdobedziecie.

5

Tuesday, 15.07.2008, 21:45

Człowieku, to jest konto Konrada :rotfl: i zarejestrował się przed otwarciem serwera i już na starcie wybudował parę budynków, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok, poza tym już od jakiegoś czasu nie zdobywa punktów a to oznacza, że nic nie buduje i odkładają mu się kamienie a czy będzie aktywnie grał to ja wątpię.


EDIT: Uwaga uwaga! Hit sezonu! Raport ze szpiegowania:
http://193.200.241.137/tepl_t1/showmsg.p…&key=55e259681a
jak widać Konrad wybrał nieumarłego, a to oznacza, że jest to najlepsza rasa(czyli ja i inni nieumarli dokonali słusznego wyboru :rotfl: ) a kamienie posiada
Cytat wszechczasów: :thumbsup:
taak... wysoki sądzie, on wszedł do kuchni, potknął się i upadł na nóż...

i tak 28 razy!

Nie wchodź tu! :rotfl: :
http://www.cwaniak.rembertow.net/

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Panie_Żulu" (15.07.2008, 22:05)


6

Tuesday, 15.07.2008, 22:57

Niekoniecznie;p Pewnie wziął sobie nieumarłego żeby sprawdzić rangę;) A poza tym chyba sznur ludzi tam bedzie na atak szedł;ppp

7

Wednesday, 16.07.2008, 08:40

Jesli nie gra to powinen skasowac konto. Inaczej roobi pushing i ban dla niego .
Tak wiec panie Adminie skasuj konto.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "yolinar" (16.07.2008, 09:02)


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 16.07.2008, 10:35

Ehh rzucą się pewnie jak pies na kość hehe ale tylko 1 przyniesie do domu sórkę ale są jeszcze inne konta które podobnie kończą ochronkę :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Wednesday, 16.07.2008, 10:41

Ale jednak ten prestiż... zrabowanie samego Konrada jako pierwszy na serwie! Ale coś czuję, że i tak wszyscy na razie będą wynosić tylko połowę surki, chyba, że KNRD IV nie lata...
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 16.07.2008, 10:53

Zły admin ma dużo spichlerzy :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Wednesday, 16.07.2008, 10:55

Atakować admina można - tak samo jak skoczyć z samolotu bez spadochronu.
Można, ale tylko raz :D
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

12

Wednesday, 16.07.2008, 11:00

Nie uważacie, ze trochę za bardzo się tym emocjonujecie. Poza tym sfarmić go pewnie nie bedzie łatwo zły admin pewnie przywiat was cała hordą DM, której dorobił się czitując :)
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Wednesday, 16.07.2008, 11:14

Szczerze mówiąc jakbym miał cokolwiek sobie dopisywać, to nawet nie chciałoby mi się klikać.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

14

Wednesday, 16.07.2008, 11:17

albo postawil sobie 6 spichlerzy i bedziecie wracac z pustymi rekoma ;D

15

Wednesday, 16.07.2008, 11:28

Szczerze mówiąc jakbym miał cokolwiek sobie dopisywać, to nawet nie chciałoby mi się klikać.
taa jasne teraz tak mówisz :) a i takie małe pytanko będziesz grał na poważnie czy załozyłeś konto, żeby posprawdzać co i jak?
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

16

Wednesday, 16.07.2008, 11:41

Konrad ma jako jedyny w tej epoce maskowanie jednostek, więc nie zdziwcie się jak będzie stało 100 dzikusów u niego w wiosce :rotfl: .

17

Wednesday, 16.07.2008, 11:41

Zły admin ma dużo spichlerzy :)
Zaraz się o tym przekonamy :P pewnie zaraz wróci mój szpieg z raportem o 7 wędzarniach które stawiane były przez całą noc :rotfl:

EDIT: ech mogłem się nie odzywać, przynajmniej coś by z tego było :rotfl: http://193.200.241.137/tepl_t1/showmsg.p…&key=77a7890c6a
Cytat wszechczasów: :thumbsup:
taak... wysoki sądzie, on wszedł do kuchni, potknął się i upadł na nóż...

i tak 28 razy!

Nie wchodź tu! :rotfl: :
http://www.cwaniak.rembertow.net/

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Panie_Żulu" (16.07.2008, 12:13)


LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Wednesday, 16.07.2008, 12:22

Szczerze mówiąc jakbym miał cokolwiek sobie dopisywać, to nawet nie chciałoby mi się klikać.
a premium administrator ma za darmo czy musi płacić ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

19

Wednesday, 16.07.2008, 12:29

Szczerze mówiąc jakbym miał cokolwiek sobie dopisywać, to nawet nie chciałoby mi się klikać.
a premium administrator ma za darmo czy musi płacić ??

...co za ludzie..
Ale jakby co to ja mu zasponsorowalem premium :D

20

Wednesday, 16.07.2008, 12:31

a mi też zasponsorujesz ?
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!