You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, July 16th 2008, 5:39pm

Mały interes (darmowe premium)

Mam wam do zaoferowania mały interes. Zapłatą będzie konto premium (+35) lub jeśli ktoś zakończy grę przelew na konto sumy 10-15zł....z pewnych względów zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

Robota jest prosta. Wystarczy, że poświęcicie 2 minuty dziennie (przez kilka dni). Potrzebuję 1-2 osób, kto pierwszy ten lepszy.
"Interes" jest w pełni legalny.

Wymagania:
Dostęp do internetu - ulalala trudny warunek
Kategoria wiekowa +16 (wolałbym rozmawiać z odpowiedzialnym społeczeństwem)

Zapraszam na PW, a wszystko wyjaśnię.

EDIT: Premium po robocie!
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

This post has been edited 2 times, last edit by "Zoltan" (Jul 16th 2008, 6:56pm)


2

Wednesday, July 16th 2008, 7:54pm

Wiesz mały interes to nie problem;) Są strony z powiększaniem;p A tak na poważnie to czekam na odpowiedź pw;)

3

Wednesday, July 16th 2008, 8:50pm

Wszystkich, na których PW nie odpisałem informuję iż mam już potrzebne osoby (ktoś was wyprzedził)....
no chyba, że ktoś chce pomóc z własnej woli :) (wszystko opiera się na 4 kliknięciach dziennie)

Darius: Z tym to akurat nigdy nie miałem problemu :)
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

4

Wednesday, July 16th 2008, 8:56pm

No to w innej grze bd musial za kase tam sms tu kupić;p Łamie regulamin tamtej gry ale nie tej;p