Nie jesteś zalogowany.

21

Saturday, 09.11.2013, 20:45

Więc w czym problem max np. budynki na 40 i potem bob już nie obowiązuje bo ci słabsi teraz nie mają szans z tymi lepszymi przecież

22

Sunday, 10.11.2013, 11:38

bobik

powinno być tak ze dla tych co już rozbudowali główny budynek powyżej 42 lvl boba nie będzie, dajcie się rozbudować tym słabym żeby nie byli cały czas lani bo to zniechęca do gry

23

Sunday, 10.11.2013, 22:45

ale powiedz za co sie rozbudujesz

ja mam budynek rozbudowany do 41, ale kopalnie rozbudowane tylko do 35 max, i tak surki brak bo nie bardzo jest gdzie grabic,

a ci co maja nizej poziomy ,skad maja surke brac, skoro silniejszy ja grabia, wiec jaki sens z bobem,

24

Monday, 11.11.2013, 00:11

A jak maja ci słabsi grać wtedy wytłumacz mi jedyny sposób to ucieczka do 6 epoki na dzieci gai

i to tyle na ten temat ja uważam ze jedynym rozwiązaniem uruchomienie 3 serweru

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Monday, 11.11.2013, 16:11

Tez tak uważam że 3 serwer byłby najlepszym rozwiązaniem !!!

Tylko troszkę pozmieniać te ustroje bo co niektóre to mega przesadzone jak miedzy innymi w 3 epoce

dość że stolice maja podwójne wydobycie to jeszcze jest ustrój co daje dodatkowe wydobycie czyli już jest +4 i na dodatek ochrona jednej wioski

przynajmniej od 4 epoki powinny być podobne ustroje albo nawet od 3 epoki aż do 6 epoki

chroniona jedna wioska lub tańsza rozbudowa jednostek i budynków jak teraz jest w 6 epoce i każdy by miał wybór czy szybciej się budować czy mieć bezpieczna jedna wioskę .Nie było by takich rezygnacji z gry jak sa teraz.

Nie robić bobów bo to zniszczyło już dwa serwery jedynie tak jak pisałem od zrobionych lokacji dać taki bonusik a co z tym idzie to żeby taki bonusik szybciej mieć każdy będzie premium musiał wykupywać żeby mieć więcej lokacji .I oczywiście zrobić tak ze czym wyzszy budynek do budowy podczas takiego bonusu to troszkę droższy i troszkę dłużej żeby się budował .

A bym zapomniał zlikwidować te naloty na 4 epoke bo to jest bez sensu robić naloty na epoke która nie ma wcale możliwości obrony jak należy i nie może oddać tym samym.No i troszku poprawić ja bo jest teraz najsłabszą epoką co do rozwoju .

26

Monday, 11.11.2013, 23:40

Proponuje zwrócić się do stwórców gry
aby dali nam 3 serwer
w którym nie będzie możliwości na Boba jak i ustroje
tylko świąteczne eventy
teraz wiedza jakie powinny być poprawki wiec raczej problemu by nie było
i łatwiej mogą stworzyć 3 serwer w którym zachowają graczy
ja takie widzę rozwiązanie dla TE :rotfl:
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

27

Tuesday, 12.11.2013, 14:33

Co do świąt to wrzucamy zazwyczaj to co było poprzednio z ew kosmetycznymi zmianami w przypadku TE jednak będziemy musieli to na spokojnie przemyśleć w związku z falą skarg na "boby".
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

28

Tuesday, 12.11.2013, 17:35

Teraz po tych bobach tak prawdę powiem to nie wiem czemu ich nie chcecie przynajmniej dla tych nowych graczy którzy doszli lub dla słabszych którzy nie mają szans z tymi co z nich skorzystali skoro już były to na tych 2 serwach powinien być jakiś re balans zrobiony czy coś takiego.
Tak miało by szanse słabsze osoby by powalczyć a nie kilka osób z topki

tak samo na czas na założenie lub dojście na expedycje lub szkolenie jednostek

a na 3 serwie nie powinno być wo gule bobów

29

Tuesday, 12.11.2013, 17:49

a ja powiem tak
skoro jestem wstanie zrobić taki nalot
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=bf9ed46657
i co gorsze zrobić kilkanaście takich nalotów na dzień co mnie zadowala w 1000%
to Bob musi być by mogli się odbudować
a jak nie będzie to niestety dla większości graczy Te zapowiada koniec kariery w TE
zacznijmy ze nie ja zacząłem z nalotami
kiedyś mi poszło 4 wiochy z powyżej 30 lvl
więc dla mnie to rutyna i wdzięczność za naloty na moje wioski
i raczej tak zawsze będzie
więc jak sądzicie Bob jest potrzebny
jak dla mnie to jest bo to da szanse niektórym na obronę
a mi da szanse na więcej nalotów
bo będę miał co niszczyć :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :cursing:
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

30

Tuesday, 12.11.2013, 20:37

Ja chce Boba!!!! moze wkoncu W0laya dogonie choc troche :D

31

Tuesday, 12.11.2013, 21:04

powiem tak. boby muszą być kontynuowane i to systematycznie, na T1 i T2. Dlaczego? Jak ktoś ma konkurować na zdrowych zasadach , jak na starcie w każdej epoce na obydwóch serwerach są gracze, ba całe sojusze, które w ciągu 1 dnia "walneły" 3-4 lata gry? Piszecie że "słabi" będą słabsi, a "mocniejsi" mocniejszymi, wg mnie guzik prawda. po prostu na bardzo wysokie lvl budynków trzeba kosmicznych ilości surowców i "słabszy" zbuduje 10 - 15 lvl , a "mocny" 1-3 lvl. skutek jest taki że słabszy będzie się chociaż mógł się obronić, a po następnym bobie może i nawet zacznie atakować. Chodzi mi o to żeby do TE wróciło kombinowanie i myślenie, a nie to kto zaliczył boba a kto nie.

A jakby powstał server T3 to proponowałbym nie robić bobów :)

A jak już tyle nadrukowałem to prosze o zwiększenie dropu zwoii 5 i 6 epokowych i oraz run z najwyższego rzędu :)
T2 - Cichy

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Wednesday, 13.11.2013, 18:32

Sarecyn i co z tego że zniszczyłeś tyle budynków za jednym nalotem to nie znaczy że trzeba boba.

Bo na chłopski rozum nikt nie będzie inwestował w wioski tylko w same stolice i dobrze o tym każdy wie ,bo po co inwestować w wioske jak jeden nalot zrobi swoje .

Zrób nalot na stolice czyjąś i pokaż efekt ile budynków poleciało graczowi najwyżej !!!!

33

Wednesday, 13.11.2013, 21:11

Spiryt co tak gadasz jakbyś nie znał możliwości nalotu na stolice
każdy wie ze chociaż byś poleciał z tysiącem bombkami to i tak masz nie wielką szanse ze coś trafisz w tej stolicy
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Thursday, 14.11.2013, 19:32

No własnie i dlatego nikt nie będzie rozbudowywał wiosek tylko wszystko w stolice wkładał .
Dlatego bob jest nie potrzebny żeby wioski budować bo nikt nie będzie tego robił sam pokazałeś dlaczego swoim nalotem.

A tak mówiąc to sam widzisz ile masz bombowców a po następnym bobie będzie ich jeszcze więcej i co z tym idzie więcej budowli się zniszczy niż teraz.

Dlatego powinni zniwelować bobowce do max 10 sztuk na wykonanie nalotu .Bo to przez nie tez gracze odchodzą z gry .

35

Thursday, 14.11.2013, 21:26

odchodzą ale dlatego ze
6 epoka ma ponad 1000 woja
5 epoka 2000
4 epoka 3000
3 i 2 epoka masakra
i jak maja gra skoro nie mogą mieć boba by się rozbudować
kto się z słabych postawi solnym
ja wiem kto
NIKT bo polecieć z 200 woja na tysiące wiadomo co się stanie
dlatego Bob musi być
żeby słabi mogli w jakiś sposób dogonić silnych
PS.
te bombki są z wioski....nie ze stolicy
skoro ja mogłem postawić tak inni tak samo mogą
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

36

Friday, 15.11.2013, 01:09

to że atakuje 200 jednostek an 1000 nie stanowi duzego problemu papier kamien,papier nozyce + szarza i da rade kwestia jest dlugosc odbudowy tej tysiecznej armii

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Friday, 15.11.2013, 16:21

no dobra a jak zapewnić tym słabszym rozbudowę podczas boba znasz jakiś dobry sposób.

No chyba że zapewnisz im brak ataków od silniejszych żeby im surki nie wynosili bo tak czy siak silny zabierze wszytko i słabszy się nie rozbuduje taka jest niestety prawda.

38

Friday, 15.11.2013, 19:04

Dla nowych graczy i dla tych co przeskoczą wyżej .
a czy dogonią tych co są wyżej
dowiemy się jak damy szanse
przekonajmy się o tym dając taką możliwość co masz do starczenia bo ja nic
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Friday, 15.11.2013, 20:44

Ja też nic .

zobaczymy co ma być to będzie :)

Podobne wątki