Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Niszczenie jednostek

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 17.07.2008, 02:34

Niszczenie jednostek

przy próbie niszczenia dostaję komunikat "bad request", czyżbym coś źle robił?? próbowałem na róźne sposoby i nic :(
to jest pod ff, natomiast pod IE6 nie dość, że ikonki są poprzestawiane to wogóle nie działa opcja niszczenia (czytać : nic się nie dzieje i brak jakiejkolwiek informacji że coś jest źle)

edit: dokładniej chodzi o moment przeniesienia jednostek na pole niszczenia

2

Thursday, 17.07.2008, 02:46

to samo mam na operze:/ chce robić wilki, jakos sie spodziewalem ze tak bedzie

3

Thursday, 17.07.2008, 02:49

czyli bug, czekamy do rana aż kondzio się zjawi i naprawi :D, już miałem robić wilki a tak trzeba technologię uruchomić :)

4

Thursday, 17.07.2008, 03:48

dokładnie to samo miałem;)

5

Thursday, 17.07.2008, 09:03

Tez to mam:(

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 17.07.2008, 09:08

Tak samo jak przedmówcy nie można unicestwić jednostek choćbym nie wiem jak kombinował :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

7

Thursday, 17.07.2008, 09:44

Konrada dzisiaj nie będzie, więc sugeruję tymczasowo inny sposób pozbycia się jednostek :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Thursday, 17.07.2008, 12:59

Thorguś jak ty potrafisz pocieszyć człowieka :).

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 17.07.2008, 14:49

A to klapa czyli dzisiaj nici ale jest jeszcze sushi chyba on może coś zrobić choć nie jest to aż tak pilne bo sawsze możemy wysłać armię ale jest to czasochłonne ;(
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

10

Thursday, 17.07.2008, 22:19

Sushi nie zajmuje się programowaniem ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Friday, 18.07.2008, 08:44

Naprawione.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker