Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Friday, 18.07.2008, 11:06

A najlepiej będzie, jak tym z premium będą wyłącznie świeciły się nazwy wiosek/osad;)

W Burning Riders masz dopiero niesprawiedliwą przewagę- dostajesz 15% więcej kasy z reklamy i masz 20% krótszy czas badania wynalazków;)

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Friday, 18.07.2008, 11:12

5x5 napewno a nie 6x6 ?? może mi się cosik popirdzieliło bo widziałem ją tylko przez chwile zanim wykupiłem premium to może z 5 minut mineło
5x5 na pewno

To ja chyba źle luknołem na mapkę ale miałem ten widok tylko kilka chwil więc mogłęm się machnąć :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

23

Friday, 18.07.2008, 12:19

a podobno premium w zalozeniach nie mialo dawac przewagi a tylko ulatwiac zycie gracza i poprawiac interfejs uzytkownika... a tu srgoa k**a... no nic baj baj topie... ;(

24

Friday, 18.07.2008, 13:28

Mam to gdzieś co premium daje mi chodzi o to ze tutaj beta-testerzy muszą płacić za grę !!!!!

a co dobrowolnej opłaty za premium - jest dobrowolna - ale żeby grać bez musisz lubić hardcor

25

Friday, 18.07.2008, 14:47

Nie musisz.

Jakbyś miał darmową komunikację miejską, z możliwością wykupu premium (miejsca siedzace i pierwszeństwo wejścia w godzinach szczytu), to też byś narzekał?
Płacić nie musisz, jeździć komunikacją miejską też nie musisz. Rowerek, pieszo, własny samochód, taksówka, limuzyna z kierowcą.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

26

Friday, 18.07.2008, 14:59

Hehe:) Ja tu wyczuwam male niedoinformawanie, chyba nie zostala nigdzie zamieszczona (tzn. latwa do odnalezienia informacja) ze beta nie bedzie juz resetowana, a nazywa sie beta bo beda w niej na biezaco wprowadzane poprawki:) Sam takiej informacji nie moge znalesc, a wiem to od graczy. Co do premium jest dobrze jak jest; w ekonomii bezpremium tez mozna byc w top10 jesli sie postara:)

27

Friday, 18.07.2008, 15:15

Nie musisz.

Jakbyś miał darmową komunikację miejską, z możliwością wykupu premium (miejsca siedzace i pierwszeństwo wejścia w godzinach szczytu), to też byś narzekał?
Płacić nie musisz, jeździć komunikacją miejską też nie musisz. Rowerek, pieszo, własny samochód, taksówka, limuzyna z kierowcą.
A jak bys miał z premium jechac 15min a bez premium 1h to tez bys wolał za darmo jezdzic ?

28

Friday, 18.07.2008, 15:27

A jakbyś w ogóle nie miał możliwości darmowego przejazdu?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

29

Friday, 18.07.2008, 15:33

jakbyś w ogóle nie miał możliwości darmowego przejazdu?
na gapę zawsze można -tylko nie pisze ze jak cie złapią to w łapę dać niemożna

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Friday, 18.07.2008, 15:46

Trochę spamowarnia się tu zrobiła więc temat można zamknąć bo odpowiedź została udzielona.
Czyli hooligan premium będzie na serwie beta bo nie będzie restartu serwera a jak nie pasuje to nie weźmiesz premium i tyle a nie użalasz się że ci z premium mają lepiej.
Takie jest założenie Premium przecież oni równierz muszą coś jeść a takto mogliby kable od serwera na kolację zjadać więc się trochę zastanów na czym polego premium i zobacz jak jest w innych grach i dopiero oceniaj jak jest tutaj.
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Friday, 18.07.2008, 19:54

Zanim zamkniecie, to ja jeszcze wtrace swoje :)
Czasy, gdy wszystko jest dla wszystkich minely dawno (w sumie jak byly to tez byla sciema, bo zawsze byli rowni i rowniejsi ;), jezeli chcesz, to przekaz pieniadze, na ktore zasluzyli ludzi, ktorzy stworzyli TE - za prace nalezy sie wynagrodzenie. Cale to skomlenie, ze teraz bez premium to sie nieda jest smiechu warte :) Jezeli orientujesz sie w grze i jestes troche kumaty spokojnie mozesz sobie poradzic. Ja niewykupilem premium, a trzymie sie w top50 na wielkim luzie (w porywach do top20), niejestem podlaczony 24h i idzie mi bardzo dobrze, tylko trzeba myslec przy grze :P.
Co do wypowiedzi RONa odnosnie premium i BW, to sie z tym niezgodze, jezeli chciales sie utrzymac w top100 i koalke miales w top5, to bez premium nawet niebylo o czym gadac ;)
Ktos wspomnial o konkurencji RD, gralem kiedys jak byla darmowa i przestalem jak kazali placic... teraz znow z sentymentu wrocilem i powiem jedno, tak wszystko wygladzili i takie udogodnienia zrobili, ze gra sie ciekawie, ale juz bez wyzwan. Podejrzewam ze zrobili ja znow platna dobrowolnie przez wzglad, iz coraz mniej ludzi w nia gralo :D

(Ale gierke polecam, jezeli nikt niegral jeszcze :P) - jest na calkiem innych zasadach i gierczenie nieprzeszkadza w pasjonujacej grze TE :)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Ron

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Grzawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Friday, 18.07.2008, 21:42

W plemionach ? nie byłem w top 100,ale plemie w którym byłem było 7-6* na swiecie 8...I zrezygnowąłem z plemiona w momencie gdy miałem już parenaście wiosek,mogłem przejmować dalej,i siedziałbym w tym top 100 ... Ale nie mówię,cięzko sie tam już robi przy 10 wioskach bez premiuma...Zrezygnowąłem na rzecz BW,wioski rozdałem kolegom z plemiona i wszyscy byli szczęśliwi...A w moim pości chodzi mi tyko o to,że ta mapka może człowieka skutecznie zniechęcić do gry...Pozdro :) Branoc ;]

*-gdyby nie wojna z top1 to bylibysmy wyżej...;/

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Saturday, 19.07.2008, 02:37

Choć faktycznie nie gram ;) powiem tyle: do mapy da się przyzwyczaić. Z tego co widzę większy problem stanowi fakt, że nie są pokazywane wioski graczy w zakładce graczy (taaa trza mieć premium) - to jak na razie największa głupota, więcej nie widziałem i pewno nie zobaczę ;).

PS Coś czuję, że jeżeli gra zdobędzie grono fanów (z 10k min) to pewnie ktoś się znajdzie kto przygotuje program i będzie możliwość ściągnięcia mapy o pewnym zakresie odległości od stolicy ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

34

Saturday, 19.07.2008, 02:49

Słuchajcie tutaj nie chodzi o przekazywanie pieniedzy "twórcom gry", nie mylcie pojęć. To jest firma prywatna.

To jest firma zarabiająca pieniądze i tak to też należy traktować. To, że pracownik tworzy nie oznacza nic, gdyż firma się pod tym podpisuje a pracownik dostaje za to pieniądze.
Owy BW Team to proste rozwiązanie dla niemałego rynku. Istnieje wiele gier tego typu.
Każda firma kryje się poprzes wpisywanie do "terms and conditions" udogodniej pisanych pod siebie, ale nie ma sie co oszukiwać tak to poprostu jest.

Nie chcesz - nie płać, ale w top X nie będziesz.

Wszędzie występuje również czynnik ludzki, czasem bardziej, czasem mniej widoczny, ale zawsze jest tak, że ręka rękę myje, znajomy ma lepiej a obcy gorzej.

Osoby dorosłe to rozumieją.

Nie ma wyjątków.

Nie chcesz płacić to graj za darmo, dla przyjemności.



P.S.
To jest Beta pełną gębą a ślepa wiara w to, iż nie będzie zapowiadanych resetów jest naiwnością ;-)

35

Saturday, 19.07.2008, 08:42

Premium daje tylko wiecej wypraw bohaterowi i to wszytko. Poza tym masz szereg utrudnien. Ale gra sie dac
CHyba ze ja czeos nie wiem i tej pomniejszonej mapki nie da sie przesuwac. A tak to w czym problem. Jak dla mnie narazie wydaje sie ze gra bez premium nie jest wcale taka ciezka. BO do lokacji nie chodze bo nie mam na to czasu trzeba rozwoj prowadzic. Wiec to co mial byc najwiekszym zyskiem jest najwieksza strata.
Co do CENTRUM DOWODZENIA to smiech na wode. Nigdy ani na alfie ani na becie z niego nie korzystalem. Sluzy mi jedynie za miejsce do wchodzenia do symulatora. Wiec tak naprawde troszke zaluje ze odrazu wykupilem premium. Bo moglem poczekac 2-3 dni i ocenic.

Najlepiej niech wypowiedza sie nie premiumowcy czego nie moga robic.

Poza tym jesli za premium dostal bym wieksza o 2 w kazda strone pola, jakies tam smieszne nazwijmy to poprawki to uczciwie mowiac nikt nie ywkupil by premium.
Wedlug mnie w tej grze premium nie daje za duzej przewagi. Spokojnie nadrobisz jego brak poswiecaja troche wiecej czasu na gre niz gracz z premium.
I nie porownujcie z BW. Bo tam majac 1/2 wypraw bez premium to mozna bylo byc co najwyzej top1000.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "yolinar" (19.07.2008, 08:50)


36

Saturday, 19.07.2008, 10:07

odnośnie premium bo tak piszecie aż zajrzałem an konto to pierwsze co zauważyłem to że mój bohater jest trupem nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze miał 1034 pkt rozwoju wcześniej a dzisiaj tylko 34 (w nic nie dodawałem bo jeszcze sprawdziłem) - ale zawsze można reset tylko jak by nie było exp przepada

a co do premium to
wojsko szkoli sie 3x dłużej bez premium
surowce mozna wkładac raz na 12h

37

Saturday, 19.07.2008, 10:50

poza tym calym mankamentem... to dosc mocno bedzie doskwierac ilosc wypraw, bo to rzutuje na dropy jak i poziom bohatera ktory ma znaczenie... no mysle ze bedzie po prostu trzeba zlomowac okolice by noga na nodze sie nie ostala :P i zaczac w lokacji z 7dmeka dowodzenia bez ataku w drugiej linii.. a jak to bedzie z tym bez premium to zobaczymy za 2-3 tyg bo po kilku dobach to za wiele nie mozna powiedziec.. poza tym ze juz jestesmy o spory krok za premiumowacami w expie i maly krok w rozwoju.. ale z czasem roznicac bedzie sie zwiekszac wiec ciekawe czy jest szansa zeby jakos sie doczolgac do topu i byc konkurencyjnym w skali dluzszego czasu nie poswiecajac grze ogromnych polaci czasu. No coz ja tam bede probowal a jak sie nie uda to kij :P poczekam na inny serwer

38

Saturday, 19.07.2008, 11:09

To ja ci powiem tak. Ja mam premium i jestem za top 3 ponad 600 expa (fakt ze wypraw nie moglem przez 2 dni wyslac) ale znich moze 100 bym uzbieral.
Jestescie w expie za Premium bo w duzej czesci nie macie wilkow albo mamutow jeszcze (jak ja). I nie czyscicie calych poziomow.
Fakt ze pozniej dysproporcja bedzie rosla.
A co do dropow. Akurat w tej grze hero nie jest podstawa.
jak bedziesz mial armie potezna w Staro to nikt ci nie podskoczy. A i tak wiadomo ze potezne armie chodza z Hero pobocznym bo maina nie mozna przeniesc do innej wioski.

39

Saturday, 19.07.2008, 11:54

Najbardziej chyba brakuje wypraw, i to z pewnością zaburza nieco równość szans wszystkich graczy. Co do mapki - na początku jest trochę uciążliwa, jednak z czasem można się przyzwyczaić. Czas trenowania wojska jakoś specjalnie mnie nie rozczarował, może w późniejszych etapach gry być problemem, ale z całą pewnością nie teraz. Kilka innych udogodnień też można jakoś przeboleć. Po prostu trzeba poświęcić trochę więcej czasu na grę bez premium. Jest możliwość kolejkowania budowy, a więc nie narzekam :)

40

Saturday, 19.07.2008, 12:56

yol nawet jakbys mial mega armie a nie mial dobrego klanu to i tak beda ci w stanie odbic wiochy ;] wiec w kupie sila.. :P, a bez premium to latwo nie jest.. ja pobudowalem armie i nie wiem po co bo ani ich zezlomwac nie mam jak ani pozytku bo wszystko jest tak wyszyczone ze szkoda gadac.. i stoje w miejscu.. chyba normalnie wojo do ciebie posle zeby sie go pozbyc jak tak dalej pojdzie xD,