Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Saturday, 19.07.2008, 13:14

Yupi mam premium;) Udało mi się zrobić za cudze pieniądze;) Musiałem dwa dni tyrać w innej grze;))

42

Saturday, 19.07.2008, 13:40

Yupi mam premium;) Udało mi się zrobić za cudze pieniądze;) Musiałem dwa dni tyrać w innej grze;))
np. sprzedać sprzet z BW :D

akuma -mając kilka wiosek zawsze możesz do obrony jednej dosłać armie z innych wiec i klan nie musi być taki liczny :)

43

Saturday, 19.07.2008, 13:41

bez komentarza.... niech was wszystkich z premium szlag trafi xD

owszem hools tylko jak ty masz dwie to klan ma 4 xD, wiec tak czy siak rozniosa cie w trzy du*y xP

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "akuma" (19.07.2008, 14:00)


44

Saturday, 19.07.2008, 14:20

Akuma o ze nie masz premium nie oznacza, ze nie mozesz byc w klanie. Brak premium uniemozliwa ci zostanie zalozycielem klanu.
To czy jestes w klanie czy nie zalezy od tego jak zyjesz z ludzmi i kogo znasz.

Natomiast to czy jestes w top zalezy od tego jak grasz. Jak bedziesz gral 12/24 to spokojnie dasz rade o ile masz pomysl na gre. Ja osobiscie uwazam ze w top nie bede, bo mam za slaba pozycje startowa (slabe miejsce), a nie jestem az tak kreatywnym zeby tak duza strate nadrobic.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Saturday, 19.07.2008, 14:24

yol nawet jakbys mial mega armie a nie mial dobrego klanu to i tak beda ci w stanie odbic wiochy ;] wiec w kupie sila.. :P, a bez premium to latwo nie jest.. ja pobudowalem armie i nie wiem po co bo ani ich zezlomwac nie mam jak ani pozytku bo wszystko jest tak wyszyczone ze szkoda gadac.. i stoje w miejscu.. chyba normalnie wojo do ciebie posle zeby sie go pozbyc jak tak dalej pojdzie xD,

z tym że nie musisz mieć premium żeby by w klanie jest ci ono potrzebne tylko do założenia klanu :P
a co suszy farm to można było się tego spodziewać na początku gry zastanawiam się czy nieodpuścić trochę i poczekać aż niektóży przejdą do staro i wtedey zaczne grać na maksa bo z top 5 spadłem w 2 dni do top 50 z powodu braku farm i sórki na rozbudowę choć łaziłem po 40 minut do wiosek i zbierałem max po 100 kamiania i około 40 krzeminienia to ja miałem w pupie taki interes i skupiam się tylko na wioskach co są blisko choć i tak zadużo tego niema
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

46

Saturday, 19.07.2008, 15:12

Premium nie ma nic wspólnego z klanem;p Jak będziesz wystarczająco dobry do poziomu klanu to cię wezmą z chęcią;p A właśnie trzeba by zreaktywować Time Warriors;p

47

Saturday, 19.07.2008, 15:27

Gdzie ja pisalem ze musze miec premium zeby moc byc w klanie xd ? napisalem ze solidny klan daje rade nawet najlepszym pojedynczym graczom ;> i tylko tyle :D, wiec don Yolinario czytaj ze zrozumieniem... heh a 12 h na gre przenzaczac to chore .. przeciez to tylko mala rozrywka, jeszcze jest swiat poza kompem alkohol, kobiety [oooooo tak :D], imprezy, ja tu niedlugo bede mial festiwal sztuki to dopiero bedzie sie dzialo, ja tam moge byc nawet w top 10000 xD byle sie nie stac farma i jakos w miare sie budowac [ tylko za co ? xD, choc pozycje mam fajna to cos ostatnio susza jakich malo, prawie jak kleska zywiolowa xD], dobry klan = klan z premium i bardzo aktywnymi graczami ... no coz najwyzej sie do kogos dolaczy :P Juz nie wspomne ze czlowiek tez musi pracowac Xd bo nie kazdy ma 16 lat i mieszka z rodzicami xP

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

48

Saturday, 19.07.2008, 15:51

hehe dokładnie akuma nie każdy ma 16 ehh ale ja mam ten plus że czasami mogę w pracy kliknąć w TE choć nie zaczęsto
ale zawsze coś w domu hmm niezabardzo mam małego synka więc większość czasu jemu poświecam a i tak jestem w top 50 więc wiem że się da być całkiem dobrym i nie siedząć 24 na h ale jest lipton z farmami ;( kuźwa żeby wstawać o 5 i farmić to już ponad moje siły bo w ciągu dnia to nie nazbieram sórki więcej niż 200 z ataków no czasem 400
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

49

Saturday, 19.07.2008, 16:05

jak tak dalej pojdzie bedzie trzeba isc w slady konrada bez woja bunkier-fortece sobie chodowac solidne wedzarnie i niech mnie atakuja ;D a tak sobie 5 min wchodzisz rano i wieczorkiem i tylko kolejkujesz budynki ;], jezuu juz nie moge sie doczekac WT....... juz mi przepadlo jakies 24 wypraw z premium darmowego... ;( moze chociaz te 6 dzis wykorzystam jakims cudem z calych nadprogramowych.. a pozniej bedzie trzeba sie mozolic.. gdybym ja mial dostep do neta w pracy ah.. to bym mogl byc te 12h przy kompie pewnie :P

50

Saturday, 19.07.2008, 17:13

Niedługo będzie lajt, maniacy dadzą sobie spokój z graniem 20 godzin na dobe, inni pojadą se na wczasy czy gdzieś, i rano będzie można sobie spokojnie wyczesać suróweczki;p Teraz bd jechal pomieszkać u du*eczki to ona chyba nie bedzie mnie na kompa puszczac;ppp Szkoda że sie nie da stopować premium ale co tam;p A wlasnie urlop stopuje premium?

51

Saturday, 19.07.2008, 17:18

Tak, stopuje wiec masz problem z glowy.

edit: ale okolica pewnie nie pogniewa sie jak bedzie mozna cie troche pozlomowac i pofarmic ;D

edit 2: ale ku*wa wkur*ilem czaje sie czaje sie okres ochronny sie konczy i wybieram grabiez wybieram armie i co ? i jajco armia nigdzie sie nie wybrala a farma dostala atak... tak sobie czasem mysle jaki to dziwny system jest...
;<:<:<:< niech no ta osoba tylko bedzie gdzies blisko mnie a jej dni beda policzone.... grrrr ;< a juz sie mialem zabierac za robienie WT..

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "akuma" (19.07.2008, 17:41)


52

Saturday, 19.07.2008, 18:43

Hahahahah:p spozinles sie o 1s i wystarczylo:P Tez mialem tak dwa razy, albo jeszcze lepiej; zaatakowalem i zanim moja armia doszla wiosce skonczyl sie okres ochronny przed nast ataakiem i ktos ja zdazyl zlupic; 1:30 min na darmo:] ZYCIE

53

Saturday, 19.07.2008, 19:50

No zaraz, a to nie podpada pod "zasiadanie" wchodzenie do gry z innego komputera? Np. z pracy właśnie?
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

54

Saturday, 19.07.2008, 20:23

wlasnie wszystkich ich zbanowac ! :D:D:D:D nie bedzie konkurencji ^^ commander cfana bestio :D

55

Sunday, 20.07.2008, 04:52

...Zamykam :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0